ALE KAMPER !!! Strv 103B 12 000 Uszkodzeń World of Tanks Śpiewające Brzdące - Piosenki dla dzieci


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oiHV3GoDG5sNajlepsze komentarze:

Polache... Też nie lubie td i arty można usnąć dobrze powiedziane
xd1749... Jaka to mapka ?
Szymon ... Pozdrawiam
Tomasz ... Co wy kufa macie do kampienia.
To jakby od snipera USMC wymagać żeby bagnet na baretta zakładał i leciał w zwarcie z ISIS.

Jasne że to irytuje jak się obrywa bułą niewiadomo skąd, ale na tym polega gra - kto potrafi ogarnąć gdzie jest pole ostrzału sniperów/arty, ten wygrywa. Ale nie, większość tempaków nie widzi że ginie przez własny brak wyobraźni/umiejętności i wielkie pretensje. Pewnie jeszcze powinno się skończyć objeżdżanie prze lekkie, a medom zdjąć penetrację i wtedy każdy matoł w ciężkim będzie mógł jechać przed siebie i cieszyć michę że super gra. WG leci na te płacze i robi modyfikacje pod leszczy (bo złotko kupują, jak to leszcze), a potem zdziwko że tyle botów w grze (bot jak debil, jedzie przed siebie i strzela w najbliższego wroga - nie ma arty, nie ma miejsc na kampę to i bot do końca bitwy dotrwa).

Jak się pewnie domyślacie - lubię snajpić. Dla mnie to nie jest nudne, ale nie w takim stylu jak na tym filmiku. Koleś miał dużo szczęścia do głupich przeciwników (takich, co potem narzekają na kamperów) - wyskakiwali pod lufę łykając bułę za bułą. Sam natomiast wiele nie pokazał - walił w środek sylwetki, celował w garnek z marną szansą na sukces, nie szanował amunicji (lepiej było ze złotka walić w twardego amerykańca, niż potem marnować na Lowe).

Będąc w takiej pozycji zawsze staram się gąskować przeciwnika, ale też nie na pałę tylko w miejscu gdzie sojusznicy mają bicie. Oczywiście optymalnie z obrażeniami - a tu były takie możliwości, strv z dobrą załogą trafia w kółko z kilkuset metrów.

Co do samej pozycji - nie jest taka dobra, o ile przeciwnicy nie są debilami - dobry spoter schowany za bunkrem + gracz w stylu grilla (walił z OB bo strv ma 40mm pancerza- penetracja pewna, a jak buła dobrze wejdzie to najczęściej kończy się pożarem i masakrą w modułach).

Ogólnie wynik zrobił Jagtiger, strv tylko walił w co popadnie - równie dobrze mógł być botem - może oprócz ostatnich sekund, styl opuszenia miejscówki też wskazuje na bota - ale decyzja już nie.
Kamil K... Czołg do nerfa głównie jego kamuflaż i penetracja
Karol A... ja mam strv s1 lol
Krystia... Ja uwielbiam kampienie z lodówką i kończy się to wynikiem 5/8k dmg bitwa a i tak uwielbiam to
Polak N... Hp w czołgach + słaba penetracja = słaba podróbka wt czyli wot
Jan Rad... Co to za fra
Rafa? ?... Ja mam pasje kampienia i planuje zakupn strv S1
Marcela... Ty podglądasz graczy
Micha? ... brawa dla Czołgista3D i fajna kampa multi
Mucka _... z jakiej linii to czołg?
Mister ... Strv 103B lepszy niż arta :P
ersecon... O i przy okazjii wyraz panzekamfwagen czyta się pancwagn
DAVE... ja dwa dni temu tez zrobilem 6 k dmg i byl czolgista-sniper wsparcie i specjalista
Sly Bar... w końcówce bitwy zamiast rozwalić 2 He dom za ktorym schował sie Loewe to zmarnował 4 pestki zeby w garnek przez okno go trafić. gdzie logika?
Tomasz ... multi ja na STRV S1 TO SIE ZROBIŁO 4TYSIĄCE
Edward ... Nieźle ja nie umie kampić Jagdtigerem i po 90 bitwach 3 paski na lufce:) ale brawo za wytrwałość
???????... Это Джов ведет двойную жизнь))?