Game Dev Tycoon Cicha Herbata #6


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=69xdwW0zGVgNajlepsze komentarze:

Vegas... Zrob sequel gry "Silent Tea" i nazwij go : "Silent Tea - Truskawkowy Ocean" :v
ELMixer... Herbaminator
Streeci... @bungo21 Zwróć uwagę na ścianę za pracownikami jest tam obrazek jakby z Tetrisa, może kolejnym Easter Eggiem byłoby nazwać grę "Tetris"?
Pawe? L... Bungo do jasnej ciasnej ! Do dźwięku ZAWSZE dawaj ludzi z jak największym desingiem a nie technologią ! Jak można do parametru nastawionego właściwie tylko na desing (Jakie niby znaczenie ma technologia ?) dać gościa z jego poziomem równym 13 ? (jeszcze do tego pechowa liczba help derp) Dlatego też ci ta gra nie wyszła, bo muzyka była tam pewnie niczym z Crazy bus (Dla własnego zdrowia psychicznego nie radzę sprowadzać :D)
jokomok... Bungo, faktycznie niepotrzebnie zbadałeś grafe 2D V3. I rób częściej nowy silnik. Duuuuużo częściej, bo mimo, że to kosztowne, to daje sporo punktów badań.
Moj?esz... Half Tea, Half Tea 2, Half Tea 2 Episod 1, Half Tea Episod 2 Half Tea 3, Tea Fortress Classic, Tea Fortress 2, Critical Shoot T.E.A., a wszystko na Tea Source xD
Dimitri... Herbaciarz 3 Dziki zaparzacz

Herbaciarz 2 Niszczyciel plantacji


Herbaciarz powrót zielonego liścia
Bartek... Bungo nie Half-Life 2 tylko zwyczajnie "Half-Life " bo wydaję mi się że to jest nawiązanie do starej wersji gry aniżeli tej z 2004 roku
THEBEAS... Bungo21 za 13 dni FALLOUT4.
Squez3R... Drugi plakat to Theme Hospital :)
bambowi... "Cicha Herbata brzegi rwie" ;)
Jam Zap... Nie warto zawsze dodawać wszystkiego do gry! Obok tych napisów po prawej podczas tworzenia gry masz procenty. Jezeli wszystko jest dobrze, nie ma ich, jezeli sa, to wpakowales za duzo do gry.
TheZiem... Bardzo możliwe, że ktoś to już napisał, ale na oknie masz klocuszki z Tetrisa i kosmitę z bodaj Space Invaders, to mogą być
easter eggi :D
Jam Zap... Bungo, po co ci ta grafika 2D v3? Zupełnie niepotrzebnie to zbadałeś, a to az 80PB!
Rados?a... Tak na mój gust to źle suwakami operujesz - trzeba ustawiać tak, żeby ludzie byli wykorzystani w możliwie 100%. bo tak to marnujesz "moce przerobowe" ;)
Koczkod... Teaout- Old Vegas ;)
900orie... Nareszcie !
Kacper ... ciekawe dlaczego pracują u ciebie sami "afroamerykanie" ?
DevranM... Twoje odcinki lepsze od seksu :] Pozdro z UK
div>
Sprawdź »