Wyniki dla tagu: #wolny rynek

Kamil Stoch o Pucharze TATR 2019

(C) Skijumping.pl SUBSKRYBUJ ► http://bit.ly/2ehtwR3 SKLEP ► http://sklep.skijumping.pl FACEBOOK ► http://facebook.com/skijumpingpl INSTAGRAM ► http://instagram.com/skijumpingpl TWITTER ► http://twitter.com/Skijumpingpl

CZY TWITTER TO FABRYKA FAKE NEWSÓW?

CZY TWITTER TO FABRYKA FAKE NEWSÓW? Goście Macieja Wolnego: Katarzyna Szymielewicz, prezes Fundacji Panoptykon i Andrzej Pomarański, ekspert ds. wizerunku i PR.

Krzysztof Piątek STRZELIŁ gola, ale SĘDZIA go nie uznał! CUDO bramka Kamila Grosickiego!

200 pkt energii ➡️ https://game.footballteam.pl/join/p/landri Obstawiamy - https://bit.ly/2kjyBxj ➡️ Krzysztof Piątek znów strzela! Zdobyłdwie bramki ale sędzia jednej nie uznał ➡️ Cudowna bramka Kamila Grosickiego z rzutu wolnego ➡️ Tragiczne...

CZY FB INWIGILUJE NASZE POGLĄDY? Szymielewicz: Niestety, inwestorzy wspierają taki pomysł na biznes

CZY FACEBOOK INWIGILUJE NASZE POGLĄDY? Gorące Pytania o przejrzystość algorytmów Facebooka w kontekście kampanii wyborczej i wyborów. Goście Macieja Wolnego - Katarzyna Szymielewicz, prezes Fundacji Panoptykon, dr Maciej Kawecki, dziekan Wyższej...

JAK SOCIAL MEDIA MANIPULUJĄ WYBORCAMI? Kawęcki: Włączyłem się w krytykę Facebooka moje wpisy są..

JAK SOCIAL MEDIA MANIPULUJĄ WYBORCAMI? Gorące Pytania o projekt "Kto cię namierzył?" Fundacji Panoptykon i o to, co naprawdę wiemy o wpływie Facebooka na kampanię wyborczą w Polsce. Goście Macieja Wolnego: Katarzyna Szymielewicz, prezes Fundacji...

Homo adopcja pingwinów, KONIEC E Papierosów i femi MONOPOL Wieści Pominięte / 902 Agencki

Co cię ominęło gdy cała Polska rozgrzała się nowymi obietnicami pisu? W dzisiejszych Wieściach Pominiętych podsumowujemy miniony tydzień informacjami, które umknęły gigantom masowego przekazu. Od feministycznych gier z malinowymi papierosami,...

Forum Świadomych Wyborców Schorowany niewolnik czy zdrowy i wolny Polak?

Wypowiedź Jadwigi Łopaty i Juliana Rose o Forum Świadomych Wyborców 5.X. 2019 w Krakowie Wspaniali Widzowie i Goście NTV. Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585...

Jak strzelać knuckleball? | Piłkarskie porady

►10% Rabat w sklepie R-GOL.com z kodem: Lisu10 Piłkarskie wyzwania Cristiano Ronaldo: https://youtu.be/cnKN9b3GCMo Inne odcinki piłkarskich porad: http://bit.ly/2m6rBVb Playlista ze skrótami moich meczów: http://bit.ly/2kAHyCv

BAŃKA NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI PĘKŁA. A NIE MÓWIŁEM? Peter Schiff

➕ ✅ Jak pomóc przy projekcie VETO? : https://www.youtube.com/watch?v=HOlI3xdfNHI&list=UUR_Deywzf9vfBxdbVNX4Bqg Zrób zakupy na https://veto.ooo/ - dochód jest przeznaczony na budowę kanału VETO! Twojej codziennej dawki wolności! : Reupload z...

Personal branding, czyli jak zaistnieć na rynku usług psychologicznych Bruno Żółtowski

Interesujesz się psychologią? Zapraszamy na naszą stronę: https://www.swps.pl/strefa-psyche - znajdziesz tam jeszcze więcej merytorycznych materiałów w formatach audio, wideo i tekstowych. Studia psychologiczne są niezwykłą okazją do zdobywania...

SZCZERZE O POLITYKACH Tomasz Wróblewski WEI

: Tomasz Wróblewski (z fundacji Warsaw Enterprise Institute) gościem VETO. Przeróżne tematy jak zawsze - polecam oglądać do końca gdzie Tomasz mówi całkowitą prawdę o politykach. Sprawdzajcie kanał WEI: https://www.youtube.com/watch?v=8WGETjX4O6M...

MARTWE ZWIERZĘTA W RZECE... Surmacz: Ekolodzy zachowują się bardzo politycznie i atakują PiS

MARTWE ZWIERZĘTA W RZECE. GDZIE SĄ EKOLODZY? Maciej Wolny rozmawia z Markiem Surmaczem, p.o. z-cy Głównego Inspektora Ochrony Środowiska i Maciejem Józefowiczem, Partia Zieloni.

CZY POLSKA JEST SPORTOWĄ ... Rowiński: Gortat zazdrości, bo nigdy nie grał na mistrzostwach świata

CZY POLSKA JEST SPORTOWĄ POTĘGĄ? Maciej Wolny rozmawia z Maciejem Rowińskim, wPolityce.pl i Michałem Jędrzejkowskim, dziennikarzem.

CZY RZĄD URATOWAŁ WARSZAWĘ... Szewczak: To jest katastrofa wizerunkowa Trzaskowskiego

CZY RZĄD URATOWAŁ WARSZAWĘ PRZED KATASTROFĄ? Maciej Wolny rozmawia z Januszem Szewczakiem, PiS i Robertem Mordakiem, Kukiz 15.

CO SIĘ POPSUŁO W CZAJCE? Gozdowski: Po tygodniu wciąż nie wiemy, co się wydarzyło

CO SIĘ POPSUŁO W CZAJCE? Maciej Wolny rozmawia z Wojciechem Zabłockim, radnym Województwa Mazowieckiego i Piotrem Gozdowskim, Wolne Miasto Warszawa.

CZY W SPRAWIE CZAJKI... Zabłocki: Władze Warszawy w ogóle nie radzą sobie z awarią Czajki

CZY W SPRAWIE CZAJKI EKOLODZY SIĘ SKOMPROMITOWALI? Maciej Wolny rozmawia z Wojciechem Zabłockim, radnym Województwa Mazowieckiego i Piotrem Gozdowskim, Wolne Miasto Warszawa.

GWIAZDY W POLITYCE... Pomarański: Gwiazdy, zwłaszcza u schyłku kariery, chcą ją przedłużyć

GWIAZDY W POLITYCE. HIT CZY KIT? Maciej Wolny rozmawia z Ewą Wąsikowską-Tomczyńską, dziennikarką, vlogerką, Super Express i Andrzejem Pomarańskim, ekspertem ds. wizerunku i PR.

KORYTARZ ŻYCIA... Pilarczyk: To jest wyłącznie pas dla straży i karetek, nie wolno nam tam wjechać!

KORYTARZ ŻYCIA. CZY DZIAŁA W POLSCE? Maciej Wolny rozmawia z Karoliną Pilarczyk, mistrzynią Europy w driftingu i Patrykiem Poczętym, fundacja "Jednym Śladem".

JAK DBAĆ O POLSKIE RZEKI? Gróbarczyk: Ozonowanie to chyba tylko takie piarowskie zagranie

JAK DBAĆ O POLSKIE RZEKI? Maciej Wolny rozmawia z Markiem Gróbarczykiem, ministrem gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej.

CZY POLSKA PIŁKA... Fijołek o meczu Legii: Rangersi byli do ugryzienia, zabrakło trochę szczęścia

CZY POLSKA PIŁKA JEST NA DNIE? Wrażenia po meczu Legii Warszawa z Glasgow Rangers. Gośćmi Macieja Wolnego są Marcin Fijołek, wPolsce.pl, Maciej Rowiński, wPolityce.pl i Tomasz Sokołowski, były piłkarz Legii Warszawa.

CZY PROGRAMY... Jaworski: Zjednoczona prawica to pierwsza formacja, która realizuje swój program

CZY PROGRAMY WYBORCZE TO FIKCJA? Maciej Wolny rozmawia z Pauliną Matysiak, Lewica, KW SLD i Lechem Jaworskim, Porozumienie.

CZY OCHRONA KLIMATU TO ŚCIEMA? Kozek: Od rewolucji przemysłowej znacząco wpływamy na klimat

CZY OCHRONA KLIMATU TO ŚCIEMA? Maciej Wolny rozmawia z Anetą Skubidą, radną niezależną dzielnicy Wola m.st. Warszawa i Bartłomiejem Kozkiem, Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

ŚCIEKI WPŁYWAJĄ DO WISŁY. CO GROZI POLAKOM? Skubida: Nie znamy składu chemicznego ścieków

ŚCIEKI WPŁYWAJĄ DO WISŁY. CO GROZI POLAKOM? Maciej Wolny rozmawia z Anetą Skubidą, radną niezależną dzielnicy Wola m.st. Warszawa i Bartłomiejem Kozkiem, Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

NOWY BUDŻET. CZY PRAWICA... Wróbel: Sytuacja budżetowa poprawia się, kiedy rządzi PiS

NOWY BUDŻET. CZY PRAWICA UMIE LICZYĆ PIENIĄDZE? Maciej Wolny rozmawia z Piotrem Palutkiewiczem, ekonomistą i Markiem Wróblem, Prezesem Fundacji Republikańskiej.

CZY ZABRAKNIE WODY W POLSCE? Kieruzel: Jesteśmy krajem, który zawsze miał mało wody

CZY ZABRAKNIE WODY W POLSCE? Maciej Wolny rozmawia ze Sławomirem Brzózkiem, prezesem fundacji "Nasza Ziemia" i Sergiuszem Kieruzelem, Wody Polskie.

GWAŁTOWNE BURZE... Barczyk: Zabezpieczmy się informacyjnie, sprawdzajmy prognozy pogody

GWAŁTOWNE BURZE. JAK CHRONIĆ SWOJE ŻYCIE? Maciej Wolny rozmawia z Mateuszem Barczykiem, IMGW i Marzeną Kawą, TVP.

WRACAJĄ AFRYKAŃSKIE UPAŁY... Barczyk: Nie jesteśmy przyzwyczajeni do długich okresów gorąca

WRACAJĄ AFRYKAŃSKIE UPAŁY. JAK SIĘ CHRONIĆ? Maciej Wolny rozmawia z Mateuszem Barczykiem, IMGW, Marzeną Kawą, TVP i Jarosławem Kretem.

CZY ELEKTRYCZNE... Semeniuk: Mamy dziś trend wyjścia z auta na rower lub hulajnogę

CZY ELEKTRYCZNE HULAJNOGI TO PROBLEM? Maciej Wolny rozmawia z Olgą Semeniuk, radną m.st. Warszawy, PiS i Włodzimierzem Zientarskim, prezesem stowarzyszenia KIEROWCA.PL.

ELEKTRYCZNE HULAJNOGI. JAK ZMIENIĆ PRZEPISY? Zientarski: Hulajnoga nie ma prawa być dwuosobowa!

ELEKTRYCZNE HULAJNOGI. JAK ZMIENIĆ PRZEPISY? Maciej Wolny rozmawia z Olgą Semeniuk, radną m.st. Warszawy, PiS i Włodzimierzem Zientarskim, prezesem stowarzyszenia KIEROWCA.PL.

CZY HULAJNOGI ELEKTRYCZNE ZAGRAŻAJĄ ŻYCIU? Semeniuk: Od początku byłam przeciwna systemowi hulajnóg

CZY HULAJNOGI ELEKTRYCZNE ZAGRAŻAJĄ ŻYCIU? Maciej Wolny rozmawia z Olgą Semeniuk, radną m.st. Warszawy, PiS i Włodzimierzem Zientarskim, prezesem stowarzyszenia KIEROWCA.PL.