Jak Jest? Dżungla w Calais dzień 2 - JakJest?


Drugi dzień w \"Ciapatowie\". Pewni tego, że jako obywatele Uni, możemy wszystko, nacinamy się na Francuski system. Kolejne minuty obrazujące jak jest, w \"Dżungli\" Calais. Subskrybuj by poznać prawdę: Facebook:
Najlepsze komentarze do filmu "Jak Jest? Dżungla w Calais dzień 2":

diasssssssssssssss: Michał lubię Twoje programy, szczególnie te że wschodu. Tam też czasem mówiłeś pogardliwie o UE nazywając ją Jewrosajuzem. Tutaj jednak powtarzasz to cały czas w związku z tym ja mam pytanie jako do wykształconego historyka: opisz proszę swój stosunek do Unii Europejskiej z uzasadnieniem merytorycznym tego opisu. Druga kwestia to "poddawanie się Francuzów" sam z tego czasem żartuje prywatnie, ale też znam historię w miarę i wiem jak dobrymi żołnierzami byli i są Francuzi. Ich nastawienie przed II wojną jeśli się nie mylę wynika z efektów I wojny po której Francja mocno krwawiła jak wiesz. Zastanawia mnie teraz czy jeśli nasz karłowaty poseł doprowadzi do konfrontacji z Rosją po której zginie połowa męskiej populacji tego kraju, to czy ta druga połowa nie będzie bardziej ostrożna i racjonalna? Dodam że sam czuję słowiańską odwagę i od walki nie stronię, ale Misza Ty historyk człowiek rozumu (to widać) skąd więc taka powierzchowność ocen?? Wyjaśnij mi proszę, bo dysonans rozrywa moją duszę.
Dariusz F: Qwa slucham cie i slucham...a wy widac 1 raz za granica a myslenie macie jak taki prosty chlopek roztropek, myslicie ze oni wzieli sobie ta wóde..??? nawet jak by byla cala flaszka i tak by to wyleli....i jakis tam nozek letermana czy latermana....myslicie ze oni wiedzieli co to jest..?? dla nich to po prostu pryszcz....wywalili by to i tyle.
massimo santana: Misza..musisz zapoznac sie z planem Richarda von Coudenhove-Kalergi oraz zalozona przez niego organizacja' PanEuropa' dzialajaca od 1922 r,. Oraz jaki udzial w tym planie ma stworzona przez Altiero Spinelli'ego pseudo- Unia. Pozdro.
Dariusz C: 10h i płaczą u nas na dolku bywa, ze prawie 48h jest tak samo
Karol: Chciałbym coś takiego przezyć.
Eskudo: Chopaki zajawilem sie na te filmy dawajcie wiecej w miare mozliwosci ! Pozdrawiam z KRK !
[email protected]: LITOŚCI CI KOMENTUJĄCY PO NIŻEJ!FFFFF.
Roman Gozdalik: Ciekawy film obrazujący upadek"starej demokracji" oglądaj to i wyciągaj wnioski bo do nas to tez dojdzie. Fajna robota chłopaki pełen szacunek!
Micha? Baran: jestescie mistrzami, jak chcecie lepsze foto piszcie bo ja na takie akcje bardzo chetny !
mimo wszystko mistrzostwo !
Lukasz: czemu ten imigrant w 18:49 ma kórtke z BREITLINGA #to jest drogie :D
mts122: pater wyruchali cie na dołku :) ?
Micha? Gogolewski: Czy Wy, k..mać, nie rozumiecie, ze ci ludzie uciekają przed wojną? I nie robią tego dla zabawy, nie mają swojego "siwego, do którego mogli by zadzwonić". Oni nie mają gdzie wrócić.
Grzegorz Kaszuba: +Autostopem Na Koniec Świata Za Leathermana Rebara dostałem w UK 2 miesiące w zawieszeniu na rok. Polska to na prawdę normalny i spoko kraj :) Obyśmy nie szli w ich stronę.
Floki93: Kurde chłopaki, ale wy śmiesznie mówicie, taką staropolszczyzną łamaną z łaciną podwórkową. Śmieszny efekt to daje :P
roubaix1980: Zaskakujące, a jednak, nie przypuszczał bym, że nagle traficie obaj do pierdla, zatrzymani przez żabojadów. Z tej Waszej relacji, wynika, że wpierdalacze ślimoków, mają ogromnie dość ciapatych dzikusów. :) Lajk dla Was za poświęcenie..., by nagrać ten materiał, przypłaciliście 10 godzin brakiem wolności.
TELEFON LUMPA: źle że tych brudasów się rozjeżdża? Sam bym chciał to zrobić
nie: Gorszą kurwą za granicą dla Polaka jest polak.
tomasz nowak: Czarny jak smola,a patera pierdolony rasista jest.jebac dzieki trepow
tomasz nowak: Pasta do butow.korwa dno
ASTON-MARTIN Wroc?aw: Naprawdę wstyd jest jeden?
A " wstyd to kraść i z chu..ja spaść" - to taki sam wstyd?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=O4pkfq5qTbA