Vlog 15 Jubileusz !!! Co dalej ??? - DZIEMIAN


Don\'t forget to subscribe: My fanpage: Dziemian Productions fanpage: also visit DZIEMIAN LINK DO SZPAKA:
Komentarze:

Mario Yntek: Pierwszy :D
officialllchris: Great video
Tomasz Zaj?c: Dziena za link ;) fajnie, że można coś o Tobie więcej się dowiedzieć z tych Vlogów ;) Generalnie - gdzie kształciłeś swój wokal oraz rozwijałeś się w zakresie realizacji dźwięku?
Bozena: Mnie się podoba cala Twoja tworczosc.Wspanialy glos i wogole wszystko.Zycze dalszych sukcesow.POWODZENIA!!!Trzymam kciuki.
Jan Koniuch: vlogi są spoko
Alicja Szlachta: pomysł z vlogiem dobry ale pod warunkiem, że będą jakiees przerwy miedzy odcinkami (min tydzień) i będą na konkretny temat jak np pytania od widzów albo relacja z tworzenia coverów i teledysków. A tak w ogóle to uwielbiam Cię słuchać i w wielu przypadkach wole Twoje covery niz oryginały, tak wiec twórz caly czas, czekam na kolejne numery. Pozdrawiam i powodzenia w dalszej pracy :)
Dominik Lubowicki: Pomysł na vlogi jest dobry☺ Pytanie: Jak poznałeś Niektytego Krytyka?
Dexsioo: MI TAM NIE PRZESZKADZA, ZAWSZE WŁĄCZĘ COŚ NOWEGO :) Ale z drugiej strony, wcześniej ludzie przybyli na kanał muzyczny, dla niektórych jest to dziwna interakcja z Twórcą. Chodzi mi o zespoły muzyczne. Nikt z nich na nagrywa vlogów :;p co oczywiście i osobiście uważam za jeden wielki błąd. Nagrywaj vlogi. ja będę oglądać. :) inni też w końcu się przekonają. :)
Jjqhhs Ndndkdb: gdzie i ile się uczyłeś śpiewać
PubertyFairy.: szkoda, że nie było mnie wtedy na hetmańskiej
kups: jestes super masz niesamowity glos
DZIEMIAN: Wow, dzięki za reakcje ! Odpowiedzi będą w następnym vlogu :)
Maniek 33: Rób to co robisz dalej pozdrówki ;)
david565: Podoba się.
MMM PPP: Dlaczego tak niewiele osób Cię subskrybuje? Bo masz za słabą reklamę.
Twoje wykonanie kawałków jest zajebiste i myślę, że należy Ci się więcej, sam dopiero z tydzień temu zostawiłem suba, bo wczesniej Cię nie znałem. Niekryty niby wrzuca w intro, ale to raz dwa przelatuje i tyle ;d
Może spróbuj się z kimś prywat;nie skontaktować, żeby Twój klip udostępnił jakiś, bo w sumie zajebiste to masz, to nie wstyd, a Ty na tym bardzo skorzystasz :)

Powodzenia :>
Również jestem ciekaw, jak poznałeś Niekrytego i na jakich instrumentach grasz :)
Grace Kalinowski: Dziemian - jestem Toba oczarowana. Jestes jak nieoszlifowany diament. I taki pozostan - autentyczny !!!!
Meso Mesomorph: Te ten facet jest podoby do tego pedofila co złapał stonoga.
Meso Mesomorph: zrobisz, godzinny refren colour of your life ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=B5OPPP_EwjQ