KastiTV ciekawostki

KastiTV ciekawostki

Historia kanału KastiTV zaczyna się w dniu 2012-06-21 18:20:24.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 30 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1160271 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 31854 użytkowników.

Polska Tibia Altaron.pl start już 15 września!Rejestracja: Informacje o starcie nowego serwera: Poradniki: Współpraca OTS: SOCIAL MEDIA: ►Facebook: ►Instagram: ►Grupa Facebook Miśki Kastiego: INNE: ►Mój drugi kanał: ►Twitch: ►Koszulki: KONTAKT: Współpraca KastiTV: Zapraszam do subskrypcji mojego kanału.Polska Tibia Altaron.pl start września!

Najlepsze komentarze:

Piotr P... Polecam, gra się zajebiście :)
Spikusf... ahhh.... Tibia.pl i hunted :D
Rihara ... Wszystkich, którzy nie lubią się bić i boją się o lvl zapraszam do mojej gildii Sendicate. Rządzimy na serwerze w godzinach nocnych od 2:00 do 6:40.
medalik... Grałem kupę czasu konkretne wspomnienia z Planem B. Ja oczywiście wracam bo teraz szykuje się konkretnie ;)
eeys... elo jajuwka
Mateusz... Ja też polecam. Wsiąknąłem w ten serwer 5 lat temu, od tej pory gram niezmiennie. Świetna ekipa, stabilne serwery, mnóstwo nowych rozwiązań, brak oszustów.
Zawsze jest opcja dołączyć do wojny po jednej albo drugiej stronie, można też wybrać neutralną, tworzoną od wielu lat gildię HertagoN, która pomaga nowym graczom i ma jakiś tam dyplomatyczny immunitet.
Dołączcie, naprawdę warto.
Kuba Gu... No to widzimy sie 15 września :d
Myszosk... exp razy ile ?
Adrian ... Altaron jest świetną grą, jest tyle pozmieniane ze nie przypomina tibi. Ale ... Uważajcie na administracje.ponieważ jest totalnie nie odpowiedzialna. W dawnych czasach robili akcje typu "exp x2" ludzie powbijali np 100 lvl po czym administracja stwierdziła że zmiejszy "exp do 1". i w tym momencie osoby które zaczęły gre automatycznie dostały niesamowite utrudnienie w dogonieniu czołówki.
By nie było hejtu. Polecam Altaron bo naprawde zajefajnie się w to gra, ale jeśli admini znów będą robić głupoty to po raz kolejny stracą rzesze graczy.
Tomasz ... Powrót po raz 3 Ciekawe :)
Happyde... Dla ludzi którzy widząc słowo "pvp" zniechęcają się do gry, powiem że przy śmierci w altaronie traci się tylko lvl lub ekwipunek, a to co wyskilujecie zostaje bez zmian, więc jest to bardzo fajna sprawa. Zapraszam do gry
Paco... Grałem krótko niestety, za krótko....
Pozdrawiam założyciel Securum :)
Bart?om... Naprawdę fajna gra, twórcy odwalili dobrą robotę. Na pewno polecam :)
KillerD... Grałem 2 lata temu i powiem szczerze, że gra miała to, czego Tibii ciągle brakuje, np. skille, zamiast axa, macki i sworda były jednoręczne i dwuręczne, zamiast bezużytecznego fishingu zręczność, którą się nabijało łowiąc ryby, zrywając kwiatki i takie tam, co zwiększało szansę na criticala, zamiast fist fightingu siła, która zwiększała udźwig, za każdy level punkty, które można władować w skille i nie trzeba było długo skillować, subprofesje, np. rycerz duchowny tank, nekromanta DPS pod dwa one-handy, mag duchowny healer itp. Sety które dają bonusy i mam namyśli prawdziwe sety, które wyglądały jednolicie, a nie jak w Tibii każdy item z innego setu. Smaczków było dużo więcej, chociaż jestem zawiedziony, że zmiany wejdą na serwer pvp a non-pvp leży i zdycha, poza tym, czekałem na nową grę, a projekt wciąż jest bardzo odległy. Mimo wszystko polecam spróbować.
Tomek B... no ja to samo az zrobie postac i zobacze ocb :D
roy ski... Z tego co pamiętam jest tam do wyboru duchowny, nekromanta, elementalista i właśnie alchemik. Można wybrać dwie subprofesje także kombinacji jest wiele - co kto lubi. Altaron zatrzymał mnie na 5 lat (nie żałuje niczego XD) klimatem i setkami ciekawych zadań, ktorych nie spotkalem na zadnym innym otsie. Także wracam do gry wraz z nową edycją i czekam z ręką w gaciach. Polecam!
Damian ... Kasti a gidlie zrobisz? bo pograłbym z Tobą XD
Salazar... Chętnie tam wrócę, mam nadzieje ze będzie dużo graczy bo tylko to mnie zatrzyma na dłużej :)
Karol W... Startuje w moje urodziny!! :)
Dan Kra... Jeśli chodzi o pvp i pve, to jest o wiele trudniej niż na tibi, jedna z profesji żeby expić musi używać koło 8 czarów, które trzeba użyć w odpowiednim momencie, niektóre obszarowe trzeba po prostu trafić o od gracza zależy czy wejdzie jeden hit czy 4, przy czym 4 hity były opanowane przez nielicznych, a jeśli chodzi o profesje to:
https://forum.altaron.pl/showthread.php?p=158814#post158814
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBpP8ZWsNKVhlUJbKWwafoA