Urbex Polska The SECRETS of Sobieskiego 100 episode 05


Sobieskiego 100 Odcinek 05 To Apartamentowiec który w latach 80 był hotelem dla delegacji związku radzieckiego i jednocześnie rezydencją dla radzieckich dyplomatów a na teren miały wstęp tylko upoważnione osoby z ZSRR a później nowi delegaci z Federacji Rosyjskiej. Na dzień dzisiejszy stoi opuszczony i jest cały czas silnie chroniony i patrolowany 24/7. Po raz kolejny, po długiej przerwie udaje się go nam zdobyć i dokładnie zbadać. Dziękujemy serdecznie firmie XMODEL za zdjęcia lotnicze. Sobieskiego 100 Episode 05 This apartment complex in the 80's served as a hotel for delegates from the Soviet Union and was also a residence for Soviet diplomats and their families. The only people who had access to the compound needed special permission from the Soviet Union, and later from the Russian Federation. Today this building is abandoned but still heavily guarded by an on site security force that patrols the area 24/7. After a long break our team was once again able to infiltrate and thoroughly investigate the area.

Najlepsze komentarze:

DorianT... Szkoda że taki świetny budynek się marnuje
cezary ... bardzo Was szanujé za calá sprawé.pozrowienia Panowie.
Olaf Et... Czy ten club 100 dziala jeszcze ?
podobno tylko wstep z rosyjskim paszportem i jezykiem.
DG VOLT... A winda działała?
Boz 201... Is that a green filter on the video or what?
Kuba N... za odkrycie rosysjkiej tajemnicy panstwowoej jaka jest przygotowanie apartamentowca dla oficerow wojskocych ktorzy przyjada na "wakacje" do polski Wania i Iwan juz do ciebie jada
PrekiFr... Gratulacje, super seria. I nie nazwałbym już tego nawet eksploracją. To jest wręcz infiltracja, biorąc pod uwagę ochronę budynku. Nie mam pojęcia jak tam się przedostałeś, ale wyglądasz jak ninja :D
Super S... A próbowałeś urochomić sam dźwig ?
PolakDu... ty musisz mieć ogromne jaja !! a i ps, na chuj ci kominiara ?
Suzanna... Ciekawe czy placa za prad czy ciagna na lewo ?
$zymek... Dlaczego to ma mniej niż 20 tysięcy wyświetleń? Koles fajne filmy robi i wstawia je co miesiąc a taki Tube Raiders wstawia 1 film na pól roku i ma pól miliona wyświetleń mind fuck
Jelle S... Whats the name of the music
Boles?a... Pytanie było wielokrotnie zadawane ale chyba nikt sensownie nie odpowiedział na nie. Chodzi mi o to co może się stać z nami w przypadku złapania?
GosTRik... A w windzie alarmy jeszcze działają?
Wyprawy... Intrygująca seria :) Dzięki za wysokiej jakości materiał, który motywuje i uskrzydla. W dodatku miły głoś eksploratora działa na +
Piter K... szacunek :)
Steve O... .. or this one :( Good series of exploration though!
krzysie... Bardzo ciekawy materiał. Od dziecka fascynują mnie opuszczone budynki i miło ogląda się kogoś kto spełnia marzenia podobne do moich. Kilka pytań nasunęło mi się na myśl w trakcie oglądania (połknąłem wszystkie pięć części jedna po drugiej!):
1. Wielokrotnie powtarzałeś że nie chcesz zostać wykryty, a mimo to w nocy świeciłeś latarką po oknach i prawie cały czas robiłeś hałas chodząc - nie bałeś się że zostaniesz nakryty przez tych ochroniarzy?
2. Czy "ciecie" patrolują budynek tylko w nocy? Chodzą tylko dookoła czy również w środku?
3. Znasz rosyjski? Próbowałeś rozczytać listy? A może robiłeś zdjęcia i dawałeś komuś do tłumaczenia? Ciekaw jestem o czym traktowały.
Jestem fanem teorii spiskowych i zaintrygował mnie plakat dotyczący rekrutacji do WAT (sam jestem podchorążym). To chyba jedna z łatwiejszych dróg do wojska dla obcych agentów ;)
Intrygujące jest także to że budynek nadal ma podłączenie do prądu - to znaczy że ktoś płaci na jego utrzymanie.
Zostan?... Sobieskiego 100 jest miejscem obłędnym. Zdjęcia lotnicze wyglądały świetnie. Na wiosnę planujemy zaatakować to miejsce, jest ono tego warte. Pozdrawiamy!
Pablobr... Swietna seria czekam na inne odcinki. Nie rozumiem jednego. Jak Panstwo Polskie moze miec problem z odzyskaniem , przejeciem tego terenu , rosja nie pozwala na cos w polsce ?? Jak to jest mozliwe ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=glxZpALAHwo


Urbex Polska ciekawostki

Urbex Polska ciekawostki

Historia kanału Urbex Polska zaczyna się w dniu 2008-12-23 15:49:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 112 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4731467 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 27900 użytkowników.