Gra Przesadza Five Nights at Freddy's 2 #3 Dobranocka z Horrorami]


Dobranocka z horrorami #16 Five Nights at Freddy\'s 2 Intro zrobione przez: Jaskier2 FB► Wspieraj Bunga kupując tutaj gry► Stream► Reflinki (World of Tanks)►
Komentarze:

Deli: bungo nie nakręcaj pożytywki
Jakub: Jak już mogłeś zauważyć maska działa na stare wersje Bonniego, Chicki i Freddiego. Maske muisz założyć bardzo szybko, zaleca się natychmiast po wyjściu z kamer zakładać maskę. Twoja taktyka latarka + cam11 to dobry wybór. Muzyka trzyma "The puppet" w pudełku jeśli muzyka przestanie grać a puppet z niego wyjdzie to nie ważne czy nakręcisz je czy nie, już tam nie wróci. Baloon boy sam nic ci nie zrobi lecz gdy już jest w pokoju uniemożliwia ci uzywanie latarki co kończy się śmiercią z rąk, a raczej haka Foxiego.
Wiktor Ma?ek: tutaj jest czika czyli dziewczyna kurczak i zwykly chlopak kurczak
Wiktor Ma?ek: dziwne bo teraz jest zupelnie inne miejsce niz w FnaF1 a pozatym szyby wentylacyjne krolik robot z tej gry sie nie zmiescy ani inni.     
cziekawe czy bendzie gold freddy czyli zloty misiek
KingMax Pl: Bungo rób tak: szyb, korytarz, szyb, nakręcanie, szyb korytarz..., a nie sprawdzasz po 10 razy. Jeszcze to: Latarka ma ograniczone baterie, nie kamera!
Wiadomix: bungo za wolny żeś
Marcel Barlik: jak ktos przyjdzie jak jestes na kamerach to nie zakladaj maski tylko nie patrz sie w inne strony tylko w jedna strone...
Szymone|K|ogomid: Bungo maskę musisz założyć w czasie mniejszym niż sekunda ;) Późniejsze noce są oczywiście trudniejsze i po wyjściu z kamery musisz założyć maskę, inaczej nie ma szans na przeżycie.
superkiller: maska działa tylko musisz poczekać aż będzie wszystko widać bo za wcześnie ją zdejmujesz i umierasz i trzeba mieć refleks i szybko zakładać maskę :D
Mateusz Joachimiak: ja się kurna wystraszyłem jak go ataakowały
Wiktor Rowniak: Bungo kiedy miśki są centralnie przed tobą w pokoju to zamykając kamerę musisz jak najszybciej założyć maskę to ma być bardzo szybki ruch inaczej cie dopadnie chodzi głównie o zręczność.
_PolskiKox_ & _Doraemon_: Dałem równo 300 łapke :D ale się chepie
Kamcio: Bungo jak latarka nie działa to znaczy że coś idzie bo to taki ukryty ekran ładowania ;P
VESGaming: Rozumiem Twój ból Bungo... ja także nawet oglądając nie mogę pić herbaty / kawy, w obawie przed jumpscarem i rozlaniem w połączeniu z poparzeniem
Adriaan: 12:04 Jak oglądałem jednego YouTubera (Neskot89) to raz nie założył maski na tego misia i ten sam se polazł tez spróbuj .
Charon Channel: Bungo, zła wiadomość!! 15:25 To "Hello" to nie Balon Boy tylko Golden Freddy!!!!!!
Mati Kunysz: Bungo jak nie chcesz z nim rozmawiać to w lewym górnym narożniku masz mute call :)
Its_JanekPL: Bungo ma rację- chłopczyk z "balonami" nie brzmi dobrze :)
marcin wo: To były maskotki ze starej serii foxi lis
Boni królik
Chiko kurczak i oczywiście
Freddy miś

Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9K5_yBfT39A