Gra Przesadza Five Nights at Freddy's 2 #3 Dobranocka z Horrorami]


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9K5_yBfT39ANajlepsze komentarze:

marcin ... To były maskotki ze starej serii foxi lis
Boni królik
Chiko kurczak i oczywiście
Freddy miś

Its_Jan... Bungo ma rację- chłopczyk z "balonami" nie brzmi dobrze :)
Mati Ku... Bungo jak nie chcesz z nim rozmawiać to w lewym górnym narożniku masz mute call :)
Charon ... Bungo, zła wiadomość!! 15:25 To "Hello" to nie Balon Boy tylko Golden Freddy!!!!!!
Adriaan... 12:04 Jak oglądałem jednego YouTubera (Neskot89) to raz nie założył maski na tego misia i ten sam se polazł tez spróbuj .
VESGami... Rozumiem Twój ból Bungo... ja także nawet oglądając nie mogę pić herbaty / kawy, w obawie przed jumpscarem i rozlaniem w połączeniu z poparzeniem
Kamcio... Bungo jak latarka nie działa to znaczy że coś idzie bo to taki ukryty ekran ładowania ;P
_Polski... Dałem równo 300 łapke :D ale się chepie
Wiktor ... Bungo kiedy miśki są centralnie przed tobą w pokoju to zamykając kamerę musisz jak najszybciej założyć maskę to ma być bardzo szybki ruch inaczej cie dopadnie chodzi głównie o zręczność.
Mateusz... ja się kurna wystraszyłem jak go ataakowały
superki... maska działa tylko musisz poczekać aż będzie wszystko widać bo za wcześnie ją zdejmujesz i umierasz i trzeba mieć refleks i szybko zakładać maskę :D
Szymone... Bungo maskę musisz założyć w czasie mniejszym niż sekunda ;) Późniejsze noce są oczywiście trudniejsze i po wyjściu z kamery musisz założyć maskę, inaczej nie ma szans na przeżycie.
Marcel ... jak ktos przyjdzie jak jestes na kamerach to nie zakladaj maski tylko nie patrz sie w inne strony tylko w jedna strone...
Wiadomi... bungo za wolny żeś
KingMax... Bungo rób tak: szyb, korytarz, szyb, nakręcanie, szyb korytarz..., a nie sprawdzasz po 10 razy. Jeszcze to: Latarka ma ograniczone baterie, nie kamera!
Wiktor ... dziwne bo teraz jest zupelnie inne miejsce niz w FnaF1 a pozatym szyby wentylacyjne krolik robot z tej gry sie nie zmiescy ani inni.     
cziekawe czy bendzie gold freddy czyli zloty misiek
Wiktor ... tutaj jest czika czyli dziewczyna kurczak i zwykly chlopak kurczak
Jakub... Jak już mogłeś zauważyć maska działa na stare wersje Bonniego, Chicki i Freddiego. Maske muisz założyć bardzo szybko, zaleca się natychmiast po wyjściu z kamer zakładać maskę. Twoja taktyka latarka + cam11 to dobry wybór. Muzyka trzyma "The puppet" w pudełku jeśli muzyka przestanie grać a puppet z niego wyjdzie to nie ważne czy nakręcisz je czy nie, już tam nie wróci. Baloon boy sam nic ci nie zrobi lecz gdy już jest w pokoju uniemożliwia ci uzywanie latarki co kończy się śmiercią z rąk, a raczej haka Foxiego.
Deli... bungo nie nakręcaj pożytywki