Mała rozpacz Danganronpa AE: Ultra Despair Girls #02] - MrBobru


☛ FANPAGE ☛☛ ☛ FANPAGE NERI ☛☛ ☛ INSTAGRAM ☛☛ ☛ INSTAGRAM NERI ☛ ☛ KONTAKT YT DO NERI goo.gl/bhSSdN ☛☛ ☛ BLOG ☛☛ ☛ PARTNERSTWO DOŁĄCZ ☛☛ ☛GRUPA STEAM Bobrownicy ☛☛ ☛TWITCH.TV ☛☛
Najlepsze komentarze do filmu "Mała rozpacz Danganronpa AE: Ultra Despair Girls #02]":

Patryk Dziura: Siostrę nagito? Start najlepszy
EvilBalloon: Ale te dzieciaki to w większości chłopcy... Tylko Monaca i Kotoko to dziewczyny ;_;
Dagu: 10:18 Akcja Another episode jest po jedynce (Bo Byakuya jest na wolności w trakcie apokalipsy, a w anime tłumaczyli że obsada z jedynki była zamknięta dla ich bezpieczeństwa, więc jeżeli on jest w fundacji przyszłości to już po jedynce), i przed dwójką (Bo Nagito jest jeszcze w formie ostatecznej rozpaczy.)
Ogólnie to, wiele postaci które pojawią się w tej części, nawiązują do obsady z jedynki. A to dlatego, że to są te osoby, które były porwane przez Junko dla pierwszego motywu w jedynce. Czyli, że jeżeli Makoto by kogoś zamordował, to on i Komaru by się zobaczyli, i byli razem. Ale, że plan Junko trochę nie wypalił, ci ludzie pozostali zamknięci.

Swoją drogą, nawiązując do przeszczepu ręki Nagito, i waginy Mikan... Jedno mi dalej nie pasuje. Pomimo tego, że Junko przeszła przez wszystkie egzekucje (Czyli w sumie jej zwłoki nie miały prawa istnieć ostatecznie, bo każda egzekucja w jedynce kończyła się tym, że zwłok już nie było; Leon był zmasakrowany (on w sumie był najbardziej w 'jednym kawałku'), Mondo został masłem, Celeste została zmiażdżona przez straż pożarną, Alter ego zostało zmiażdżone, no i ostateczna śmierć czyli tuczek do śmieci), Nagito i Mikan dalej byli w stanie przeszczepić sobie coś z tych zwłok. Rozumiem gdyby Junko przeszła tylko przez egzekucję Leona, ale jej ostateczną śmiercią była 'koza' (czyli egzekucja Kyoko/Makoto). Czyli teoretycznie, jej ciało nie powinno istnieć. Powinna być zgnieciona na placek. Zawsze mnie to zastanawiało, ale nigdy nie było wyjaśnienia.
Nagral: Juz nie lubię głównej bohaterki :/
Nagito Komaeda Yusuke: Bobru polecam ci grę tokyo dark fajna gra w stylu anime jest grą detektywistyczną i horrorrową w której musisz pilnować takie aspekty jak psychika profesjonalizm stress i investigation to nie jest taka gra gdzie masz 1 zakończenie i już masz tam 11 zakończeń gdzie twoje decyzje będą ci wypomniane puźniej więc lepiej dobrze podejmij decyzje jak źle podejmiesz to już nic nie zrobisz bo auto save jest po decyzjach a i tam nie ma game over jak ci coś spadnie poprostu będzie inaczej gra wyglądała z małą psychiką i jak jesteś zbyt zestresowany to niektórych docyzji nie podejmiesz (a co do psychy to jeszcze inaczej ludzie będą na ciebie patrzeć
Nagral: 12:31, na lewej dłoni Nagito ma założoną rękawiczkę, czyżby chciał ukryć, że przeszczepił sobie rękę Junko?
Nagito Komaeda: Ehem!
Co się dzieje po czym

1. Najpierw jest animuu Zestubou hen/oraz Danganronpa 0
2. Poootem jest Anime/1 częśc gry
3. Ultra Despair Gurls
4. 2 część gry
5. Potem są wydarzenia w Danganronpie 2.5
6. I na koniec Mirai Hen animuu

A Danganronpa Killing Harmony to już w ogóle inna historia z lekką nutka nawiązań do uniwersum ale mało

A co do tytułu ''Ultra Despair Girls'' To jak dla mnie jest raczej dla Toko i Komaru idk jakoś mam takie wrażenie.
Nagito Komaeda: Wgl

Bobru (tak bardzo spokojny głos) : ''Dzięki Nagito uwielbiam cię, ale teraz to mnie zdenerwowałeś''
Ja : Triggered ''I tak ci nigdy nie wybacze że nie zrobiłeś z Nagito Free Time eventów duavnuadfuahuvnOafubvuzabuvbhąą

Tak xDDD Albo gdzie pokazał sie Nagito musiałam obejrzeć resztę odcinka na kompie bo z ekscytcji rzuciłam telefonem o ścianę (upsik, w sumie miałam taką samą reakcje gdy mi dałeś serduszko do mojego poprzedniego omentarza więc [*] zniczek dla telefoniku biednego)

Hmmm chyba o czymś zapomniałam...
Ah tak... ciekawostki~!

-(to bardziej jest podpowiedź do gry ale shh) Move nie działa na żadne monokumy czy coś to tylko na maszyny będzie zawsze działać :'')
-MONACA TO PIEPRZONY GRMLIN...!!!!!11111!!! (...chyba mi już wystarczy kako na dziś [NIE])
-Nagito nie ma siostry Bobru plz (XDDDD)
-Nagisa, Ten co wygląda jak Leon (nie pamiętam jak ma na imie zimeq) i ten dziwny w masce to boi'e, i tylko (GREMLIN!) Monaca i Kotoko to dziewki

Chyba koniec ciekawosteq na dziś (już 4 real)

Wgl kocham ten głos który robiłeś Servantowi przy pierwszym spotkaniu jego i Komaru XDD
Ten głosik był taki seksssii idealny dla Nagitosia <3

To dobranoc dzień dobry pa elo DAB

Ide pożreć akieś dzieci ktoś chętny do dołączenia?
Poirytowqnq Play: 9:37 zaraz ale czy przypadkiem Nagito nie mówił tego samego gdy spotkał Hinatę na plaży (Danganronpa 2 )???
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ifLpWwBjlUc