Vlog Challenge #6 Chujowe rzeczy jak kanal BunnyKou: Challenge - 5 Sposobów na...


Zostaw lapke w gore, wyhacz dzika. Udostepnij na fejsach. FB: Priv fejs: Smite, bez potwierdzania:: Under Master, bez potwierdzania: Gramy w Metin2 TBD, Jinno: (gildia: SzukamMuzyna)
Najlepsze komentarze do filmu "Vlog Challenge #6 Chujowe rzeczy jak kanal BunnyKou: Challenge":

? Szalona Wiki ?: Bunny_Kou zachowuje się jak dziecko :) Nawet gorzej... Kto tak uważa łapka w górę ;)
Karii Saurov: Ile miałeś wtedy lat?
Stokrotka563: Kiedyś oglądałam Bunny przyznam się. Dłuższy czas na jej kanał nie zaglądałam bo nie byłam przekonana do subskrypcji (jej głos przyprawiał i dalej przyprawia mnie o ból głowy) i teraz niedawno sobie zajrzałam. Kiedy zauważyłam, że każdy jeden jej film ma w sobie jakąś cząstkę hejtu dla sławniejszych od niej osób z YT, a co drugi film wywołuje kolejną dramę i wojnę wśród YouTuberów byłam totalnie zgorszona. Z ciekawości zajrzałam również w komentarze, które mnie totalnie dobiły. Otóż, że się tak brzydko wyrażę "baba", która ma prawie trzydziestkę na karku nie potrafi odróżnić hejtu, od zwykłej konstruktywnej krytyki, a jej odpowiedzi są na poziomie gimbusów, którymi ona nazywa osoby wyrażające swoją opinię w kulturalny sposób. Nie wspominając już o tym jak podsumowała delikatnie mówiąc osoby, które zarabiają na swoim hobby - po prostu czysta hipokryzja nic więcej. Mówiła, że wyciągają pieniądze od niewinnych dzieci. Chwila. Kto tu ma piskliwy głos rodem z disney'a i jest królikiem Baksem w wersji żeńskiej? Obstawiam, że 90% jej widzów to dziewczynki w wieku 9-12 lat. Gdyby się temu głębiej przyjrzeć to ona wabi dzieci na swój kanał i wyciąga od nich pieniądze na drogie koszulki na jej koncie cupsell, a potem obarcza innych YouTuberów o wyciąganie kasy. To takie podbudowanie siebie, tak? Pff śmieszne. Co gorsza buntuje te dzieci, które się nad nią litują "ooo nasza słodka malutka kicałka potrzebuje pomocy? Jasne wyzwiemy niecenzuralnymi słowami YouTuberów, których ona hejci", a potem dziękuje im za "pomoc" w podcastach. Nawet nie odważy się pokazać swojej twarzy. Może boi się, że dzieci unsubną jej kanał, gdy odkryją, że jest starsza niż jej głos na to wskazuje i nie wygląda tak słodko? Kij go wie. Oczywiście nikt nie musi się zgadzać z moją opinią, ale domyślam się, że osoby piszące komentarze pod jej filmami typu "Bunny kocham cię" albo "Bunny jesteś moim bogiem" zjadą mnie bezargumentacyjnie, ale mam prawo wyrazić swoją opinię. Jak widzicie potrafię bez wyzywania jej od dziwek, kurw i bóg wie czego jeszcze. Po prostu nie kręcą mnie cukrowe, puderkowe, tryskające tęczą i ociekające słodyczą kanały dorosłych kobiet, którym fiu bździu w głowie. 
Tomek Kos: Zrób czelendż jak wpierdalasz to gówno z twojej mordy :] Pozdro 600 na łazarskim :]
Istriks: TheNitroRodzyniak
Patryk Pasymowski: Jak sie nazywka nutka w 5 min ?
Za odp dzięki
Gaming_Mati: Słuchaj jak masz obrażać Bunny Kou to wiesz co to jak masz problem do innych YT  to do innych YT a nie KURWA takie Chujowe rzeczy jak kanał Bunny Kou to se swój kanał wsadź w DUPE i żryj ten twój jebany cynamon pierdolony kurwa każdy chyba  potwierdzi że lubi Bunny Kou i ja tez moge zrobic Vloga i cie kurwa zwyzywac tak jak ty wyzywasz kanał Bunny Kou więc Spierdalaj na Bambus w swoim garażu 

                                                                                                Pozdrawiam Skajpaj
Kla Udzia: Bo ty masz kurwa zajebiste filmiki wiesz?! Bunny Kou robi to co lubi! I nie masz prawa tego kurwa oceniać! I nie rób z siebie wielkiej gwiazdy i nie krytykuj innych!
Vee Phaz: ja bym niedała rady nakręcić taki film . bebok . i bunny_kou jest fajna a ty nie !
nik: kto w 2015 :3 ?
Martyna Kaczmarek: Bunny jest zajebista !
Julia Owsianka: Jesteś żałosny myśląc, że takie filmy są głupie. Ty jesteś debilem, a bunny kou jest zajebista!!
Kasia Dwojak: TheNitroZyniak obrażasz Bunny_kou.
Rozumiem że nie lubisz tego kanału, (każdy ma swój gust) ale to nie jest powód do obrażania kogoś
Satrycja Ptec: Kto oglada w 2015? :D
YouTubowy Hejter: Kto ogląda to, tylko dlatego że Nitro wspomniał o tym w najnowszym vlogu??
BZL_AY: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kindzxaxoxo: dojebac cii kurwa . Bunny jest leprza od ciebie bo kurwa nie przeklina. usun ta kupe z ryja bo nie moge patrzec . a ta mucha lata do twojego gówna na ryju
Kaka 7533: Elooo2016r
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dZbMaZcZsGg