asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2964 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 49395839 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 73579 użytkowników.

Rodzina we współczesnym świecie spotkanie Stanisława...Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Rodzina we współczesnym świecie spotkanie Stanisława Michalkiewicza w Legionowie, wykład i dyskusja z publicznością wykładu, 12.10.2017 r. Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!Rodzina współczesnym świecie spotkanie Stanisława Michalkiewicza, Legionowo 12.10.2017

Najlepsze komentarze:

T K... Ta flaga UE na spotkaniu.
Pawe? K... Pan Redaktor jest bardzo mało spostrzegawczy, bo sugerować, że Pis jest zły bo wprowadził 500+ nie zauważając przy okazji, że PO walnęło ludzi na 250 mld przez 8 lat (lekko licząc), to można wyjaśnić tylko chęcią duraczenia audytorium.
Marcin ... ale ta w niebieskim pierd... nic z tego nie rozumiem w przeciwieństwie do Pana Michalkiewicza
lis lis... dzięki temu właśnie mamy kliki i układy panie wypić i zakąsić
TylkoPr... Słuchanie pana Michalkiewicza to po prostu uczta intelektualna :-)
Antichr... 1:01:36 - przykład z żebrakiem mistrzostwo.
Poland ... Idiota do potęgi
Bob Fis... 29:19 znajomość rosyjskiego zawsze w cenie
Bart?om... Jakie prawa człowieka? Kto nadał człowiekowi prawa?
Marek Z... I taki senatorski umysł marnuje się pisząc felietony zamiast pracować na najwyższych urzędach Państwa.
Dlaczego? Dlatego, że nie jest w stanie wyprzeć tego szajsu, potomków ubeckich dynastii przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i WSI z tych stanowisk. I dlatego żydzi i komuniści – przedstawiciele narodu kukułczego, założonego w okupowanej Polsce przez ruskiego okupanta, aby wykopał naród polski ze swojego gniazda i zajął jego miejsce – tak nienawidzą pana Staszka. Warto dodać że do Polski sprowadzono z b. ZSRR w ilości około 340 tys. osób jako prezent Stalina do budowy ustroju komunistycznego w PRL-u. Byli to ludzie bez wykształcenia jednak osadzano nimi najważniejsze instytucje państwowe, a jak miał chociaż średnie, to zostawał lekarzem, sędzią, prokuratorem, architektem itd., pozostali jako oficerowie w wojsku i w służbie bezpieczeństwa. Dzisiaj głównie ich dzieci i wnuki dziedziczą te funkcje także w wymiarze sprawiedliwości.
adamspi... Pan w okolicach półtorej godziny chyba pomylił role :D wczuł się, jak gdyby był kolejnym prelegentem, a nie widzem, zadającym pytania :D
Wojciec... 500+ nie można traktować jako zwrotu podatku, bo środki dostają także ludzie, którzy nie płacą żadnych podatków, bo nie produkują dóbr i nie wyświadczają usług w sektorze prywatnym.
Bartek ... 49:59 pytania
Micha? ... Czyli mówiąc krótko państwo zachowuje się jak pijak, który wyprzedaje z domu wszystko. Precjoza rodowe, sprzęty codziennego użytku, meble...a nawet potomstwo. No bo skoro zamiast dzieci (następnego pokolenia) państwo ma składki - to jak to inaczej określić? I jeszcze ta buta z jaką oferuje 500zł niczym program lojalnościowy w markecie. Ehhh, czasami chciałbym być ignorantem. Życie by mi weselej płynęło.
asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w