Magdalena Augustynowicz ciekawostki

Magdalena Augustynowicz ciekawostki

Historia kanału Magdalena Augustynowicz zaczyna się w dniu 2014-06-02 01:01:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 723 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2982266 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23909 użytkowników.

Dlaczego nie poszłam na aplikacje? | Magdalena AugustynowiczZapraszam na film pt. Dlaczego nie poszłam na aplikacje? :) Profil na Patronite Zajrzyj do opisu ⬇️ # # # Email Adres skrytki pocztowej Magdalena Augustynowicz Poste Restante Agencja Pocztowa Reda ul. Obwodowa 31A lok. 8B 84 240 Reda Uwaga! Wszystkie komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz "mowę nienawiści" są usuwane i zgłaszane do serwisu Youtube. Przypominam o odpowiedzialności karnej za zniesławienia z art. 212 k.k. oraz znieważania z art. 216 k.k. Facebook Otra Vida Grupa na Facebooku Instagram Twitter Twórca Intra, Outra, Grafik Krzysztof PadoDlaczego poszłam aplikacje? Magdalena Augustynowicz

Najlepsze komentarze:

Kliknij...Moim zdaniem bardzo dobrze mówisz,szczególnie w 5 punkcie.Podpisuje się pod tym rękami i nogami,bo jak mówisz życie jest za krótkie na tracenie czasu,a najważniejszy jest drugi człowiek.Moją uwagę ciągle przyciągał ten śliczny sweterek?Skąd go masz?Prześlicznie w nim wyglądasz??
Simmer ...Osobisty film, ciesze sie że to nagrałaś! Nie miałam pojęcia o wielu rzeczach i dobrze jest sobie coś uświadomić szczególnie że jestem początkującą studentką.
Gosza...Przyznaję Ci rację Magdalenko , uważam tak samo. Tak trzymaj moja droga. Pozdrawiam cieplutko :*
Maciej ...dzieki tobie nie poszedlem dzis na zajecia. skreslaja mnie z listy studnetow. zycie jest za krotkie! masz racje!! dziekuje :) :P
Anna...Dworzec w Redzie to faktycznie jest mega porażka :/ Pozdrowienia sąsiadko!
Mamusia...Madziu, wszyscy tak naprawdę nie znamy dnia i godziny. I niestety los bardzo dobitnie nam o tym przypomina. Wydaje Ci się, że masz jakoś zorganizowane życie. Myślisz o przyszłości, planujesz i nagle trach, dostajesz telefon i Twoje życie legło w gruzach. Masz rację, korzystaj z każdej chwili. Ciesz się z życia. Jesteś wspaniałą, dzielną kobietą. Powodzenia.
Marti...Hmm, po co chciałaś wejść w prawo, nie mając pieniędzy i będąc jednocześnie chorą? Nie wiesz , jak ten biznes działa ??‍♀️. Dodatkowo, myślisz że na aplikację łatwo się tak dostać(nawet najlepszym)?
Aleksan...Masz rację. Jeżeli nie czujesz się pracować w tym zawodzie to ok. Najważniejsze by być zadowolonym z życia. U mnie dzisiaj musiałam uspać mojego pieska. Zaczęło się w sobotę i bylo co raz gorzej , dzisiaj w nocy wył z bólu.... Jest mi tak przykro , ale myślę, ze wykorzystałam te 15 lat z nim jak najlepiej. Trzeba cieszyć się tym co się ma i nie gonić za czymś czego możemy nigdy nie dogonić. Powodzenia we wszystkim i zdrowia ?
soboles...Magda najpierw pomyślałam że te studia były bez sensu, ale potem pomyślałam,że nie trzeba tak na to patrzeć...decyzje nasze są różne dobre złe, zmieniamy się i co innego staje się ważne i tak po prostu jest, więc Cię rozumiem, bo ja też szukałam zanim znalazłam swoją drogę...a tak w ogóle to właśnie księgowość, a może psychologia a może wykorzystasz swoją wiedzę dając porady prawne w ramach wolontariatu...to takie luźne myśli...pozdrawiam Cię i życzę wszystkiego najlepszego...
Ma?gorr...Magda,nie ma zapisu ostatniego live? buziaczki :*
Miszka2...Słońce, a ja z kolei Cię rozumiem. Cieszę się, że się tym z nami podzieliłaś. Podziwiam Cię za samozaparcie w dążeniu do celu - przejście przez studia prawnicze i wyniesienie z nich nauki wymaga ogromnego zaangażowania. To twoja zasługa, ale i twoich bliskich, którzy Cię wspierali, możesz być sobie i im za to wdzięczna. Studia prawnicze uczą argumentacji, logicznego myślenia, pozwalają rozwinąć rozumowanie przyczynowo-skutkowe, a co najważniejsze pozwalają odnaleźć się we współczesnym świecie, gdzie większość sfer naszego życia jest regulowanych prawnie - począwszy od narodzin (akt urodzenia) aż do śmierci (aktu zgonu). Każdy człowiek prędzej czy później będzie musiał się zetknąć z jakąś regulacją prawną, gdzie znajomość mechanizmów wykładni i argumentacji jest bardzo przydatna. Pozdrawiam cieplutko, miłego wieczoru! :)
Deva7...Kochana, Twoje zdrowie jest najważniejsze. Ty i tak skończyłaś niesamowicie trudne studia, dokonałaś czegoś wielkiego. Teraz po prostu zadbaj o swoje zdrowie i rób rzeczy, które dają Ci szczęście. Bardzo dobrze mówisz, życie mamy jedno. A ten sweterek pięknie podkreśla Twoje błękitne oczy. <3
Karolex...Fajny filmik
Nikola ...Bardzo ładny sweter ? Pasuje Ci taki kolor ??
Madllen...Nasuwa mi się jedno pytanie - dlaczego więc wybrałaś prawo?Z mojej perspektywy to była bezsensowana decyzja biorąc pod uwagę co mówisz....Chyba wiedziałaś na co się piszesz idąc na prawo.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC8OU9OYeNzmU72LN2n9NITA