Xiaomi Mijia Kettle Czajnik przyszłości... | Telesmartfon Telesmartfon


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tHvfiSiJFZMNajlepsze komentarze:

Lukasz ... Czy możesz
Zalać czajnik do pełna,
Na telefonie uruchomić aplikację mierzącą poziom hałasu w DB
Napisać jaki był wynik
Dzięki
zaporyl... > Fajny gadżet nie tylko dla kobiet...
c'mon...
Wojtoos... "Dostałem dwie aktualizacje czajnika"... brzmi to bardzo futurystycznie ;)
adikpl1... Mam nadzieję że wydadzą czajnik, którym będzie można zagotować wodę zdalnie
Japik79... Zakupiłem ten czajnik - bo bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie jakość AIR PUIFIER 2. Niestety dziś go odsyłam. Czajnik łączy się z telefonem przez BT - nie WIFI. Cały dzień zeszło mi na skonfigurowanie telefonu - okazuje się, że w aplikacji trzeba wybrać CHINY jako lokalizacje. Inaczej nici z połączenia. W przypadku 2 telefonów połączenie trwa WIEKI. 3ci telefon łączy się szybciej (ok 30sekund!!!) ale przy każdej próbie połączenia resetuje się BT w telefonach. Nie da się załączyć czajnika np z łóżka (taka leniwa przydatna dla mnie funkcja) bo wpierw trzeba wcisnąć guzik na czajniku..... Dodatkowo - jak zalejesz 1,5l to masz 90% gwarancji, że podczas gotowania bulgocąca woda wylewa się przez dzióbek!!! Brakuje prostej i taniej siateczki w dzióbku, którą znajdziesz w czajniku za 49PLN z Biedry. Kolejny minus to brak szybki aby można sprawdzić poziom wody. Za kazdym razem musisz otwierać klapkę aby sprawdzić stan wody - a klapka otwiera się może z 30stopni... resztę musisz dociągnąć ręką.... REASUMUJĄC - świetnie się zapowiadał - finalnie ogrom mankamentów i moim zdaniem SZKODA KASY!
Zmobili... Super sprzęt. Przyda się do robienia Yerba Mate :D A ja za połowę tej ceny kupiłem jakiś szajs ;/
marcing... Ale to zabrzmiało: "Dostałem dwie aktualizacje czajnika" haha ło jezu ja dostałem aktualizację androida 8 dla mikrofalówki
marcing... A ten czajnik sam zagotuje wodę o określonej godzinie ? codziennie ?
Krzyszt... Mnie zawsze irytuje kiedy widzę podczas aktualizacji aplikacji mi home listę zmian... Całość po chińsku, na androidzie w sklepie jest tak samo?
Nazir... Dla mnie taki czajnik to strata kasy i zabawka , mam czajnik elektryczny za 50 zł i więcej nic nie potrzebuję :)
Podsumowując ale produkty Xiaomi to szajs buble o czym się przekonałem mając Mi A1 i WiFi+ do wzmacniania sygnału sieci w innym pomieszczeniu