KSW Robert Burneika vs Tomasz Oświeciński

►Zostaw komentarz i łapkę ►Chcesz być na bieżąco zostaw Suba i kliknij Dzwoneczek! ► Kontakt/współpraca: ● Facebook * Wszelki hejt, chamskie wypowiedzi i krytykę, która uraża w jakikolwiek sposób moje uczucia jest usuwana, a użytkownik blokowany. "Mój kanał YT to mój dom i nie pozwolę sobie wchodzić do niego z brudnymi butami".Robert Burneika Tomasz Oświeciński


Najlepsze komentarze:

Mariusz... co Ty pieprzysz znowu? Gdzie boks nie jest w stanie przyciągnąć kibica? Taka walka Kliczko vs Joshua miała mega oglądalność. Po prostu w Polskim boksie jest aktualnie posucha. Gdyby był zawodnik jak Gołota w latach 90, czy Adamek po 2000, będący relnie wstanie rywalizować z topem, inaczej by to wyglądało. To nie wina tego, że "boks jest nudny". Boszzz...
Karol S... Ta walka mogła być na gali ksw48
MrLANDU... Dla mnie boks jest o wiele ciekawszy niż obalenia i leżenie na macie i kulanie się po niej bo tak w większości wyglądają walki MMA i stójka to raczej rzadkość i trwają bardzo krótko a reszta to wywracanie i tulenie w parterze.
Mati Km... Burneika vs Ford, Strachu vs Popek 2 i Erco vs Kowalczyk
Rafaell... Proszę, żeby nie było tej walki ??
Micha?... A po co komu taka wlaka? Przecież Burneika nie potrafi się bić On już nigdy nie pokaże się w klatcetak jak pokazał się z Najmanem więc nie wiem czy on sam chciałby dostać wpierdziel od Stracha bo bez wątpienia no nie ma zbyt wiele osób w MMA któe by przegrało z Burneiką, a dla Burneiki przegrana to równiez strata.
marcin ... A wiadomo z kim ford może walczyć?
Krzyszt... zamiast wrzucić typowanie gali ksw 46 , to tu jakieś promowanie freaków ...
Cezary ... Tylko Robert oczywiście ;-) Tropiciel jak zawsze na propsie!
Krzyszt... Jak zobaczyłem powiadomienie to serio myślałem, że ogłosili taką walkę. W sumie spoko pomysł - jarałbym się taką walką. Tropiciel, a kogo byś zestawił z Martynem Fordem?
Rusher... jarosław kaczynski popiera wiec tak sie stanie
Dominik... Wiesz co z Damianem Stasiakiem po zwolnieniu z Ufc? Czy jest szansa na jego walki w Ksw ?
PEJTER... Swietny pomysł na walke dla mnie raczej koks ?
Ibracad... Na następnej gali walka Burneika-Ford. To byłoby spoko
Stanis?... 2xd byku nagrywaj wiecej
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCEr0UIYsTMF914GhSHnyemg