Sejm do Czaskowskiego z Platformy Do Berlina! Do Berlina! Popieram Andrzeja Dudę i Jego Prezydenturę


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9TCz5Q7BXj4Najlepsze komentarze:

Al Bass... twarda ciota z tego czaskoskiego
Polish ... Robić to co PO. Czyli blokować marsze niepodległości, sprzedać FSO i reszte polskich firm ? Nie dzięki
Pawe? K... Spier...do Berlina!
Michal ... Wystarczy że wy pojebana opozycja przeztaniecie jeździć i mieszasz donosic w tych miejscach co wymienił esesman
olo olo... Ja myslalem ze budzet UE negocjuje sie w Brukseli podczas oficjalnych spotkan niestety sie mylilem bo to sie robi w Berlinie i Paryzu a przeciez Czaskoski wie co mowi bo cale zycie tam zarabia.
zdrajca... PEDAŁ EUROCWEL
Andrzej... Ale pajac!!!
Frania ... Cham. Ale co tu gadac, cale peło to banda chamow
Men ide... Nie do Berlina tylko na kamczatke czaskowski sie nadaja , ewentualnie do kibucu na roboty niekoniecznie manualne !
Irek Mi... Do Berlina !!!! Folksdojczu
elzbiet... Do roboty Czaskowski, do Berlina na zmywak !!!
tomasz ... Z złodziei przykład brać ???? kraść kraść kraść ta oni załatwili z jednej kieszeni czesc ale z Polskiej kieszeni wyciekły 3× tyle ile załatwili więc żyć nie umierać do pierdla z zlodziejami ???????????????
Andrew ... Kto ty jestes POwiec maly, jaki pan twoj Tusk zniemczaly, Jaka jest twa racja stanu, krytyka i calkowita negacja, W jakim celu ma to sluzyc, podeptac, zniszczyc, zburzyc, A kto za tym wszystkim stoi, Niemiec stoi, Rusek stoi
edym... a już myślałem, że Petru nikt nie pobije,a tu proszę.....
Wieslaw... w kurtce się okaże że w polskim sejmie sami debile i puste łby. ŻENADA. Do Berlina ???. To się tam gon zadrancu i kup sobie słoik wazeliny. I to a nie się nazywać Polakiem hahaha!!!!! ???
Ryszard... po huja ty POpierdoleńcu startujesz w Warszawie do Berlina na burmistrza tam są twoi przyjaciele
Edyta B... Ale dupek ten potrzaskany Trzaskowski
Fryko C... Świnki z Po ???????????? boją się coraz bardziej o koryto????????????
/?ti? p... Na roboty do bauera, już to Polacy przerabiali...
Jan lll... Ty trzaskowski kondonie do roboty to ty się weś cwelu. najlepszą robotę znajdziesz w niemczech tam nie będziesz się tak opierdalał bo niemiec ci nie pozwoli. tylko tutaj u nas za nasze pieniądze się opierdalasz szczekasz i nic nie robisz bo, Po co Cpl skoro będzie w Berlinie,po co polski bank skoro jest niemiecki, po co Lot skoro jest Lufthansa, po co złotówka skoro jest euro.