vLog 9: Stabilizacja, usuwanie haluksów i core z Konrad Gnoza.

Dziś specjalny odcinek dla Was, którego będą łącznie 3 części. Diagnostyka Mistrza Polski Męskiej sylwetki oraz V ce Mistrza Świata Juniorów. Oceniajcie sami i dajcie znać co myślicie o metodyce. ►►►Dla najlepszych widzów info niżej: ►Moje szkolenia: cpns.pl oraz pifis.pl/pl/mateusz.donajski ►Wspomóż naszą działalność: ►Fanpage: ►Blog: ►E mail: kontakt@mateusz donajski.pl ►Skype: mateusz.donajski ►►►Spis treści: 00:00 Kim jest Konrad Gnoza oraz co u mnie. 02:04 Co dolega Konradowi? 03:24 Wstępna diagnostyka 04:15 Naprawa stabilizacji zejścia w siadzie 06:14 Diagnostyka kolana 08:25 Co się dzieje, gdy się przesadzi z rotacją zewnętrzna w stawie kolanowym i skokowym. 11:42 Stabilizacja 13:20 PodsumowanieStabilizacja, usuwanie haluksów Konrad Gnoza.


Najlepsze komentarze:

Zbignie... Mati musisz ciutke popracować nad audio do tych nagrań. Materiał jak zawsze super.
Sebasti... Niestety brakuje Ci trochę podstaw anatomii i biomechaniki nie mówiąc już o długofalowym wpływie na sylwetkę, kompensacje i adaptacje nie tworzą się bez przyczyny, a ich odkręcenie niesie ze sobą następne problemy.
Mateusz... Ciekawy materiał
Przemys... Podwijając palce aktywujesz zginacz palucha długi, ktory nie wspiera łuku przysrodkowego stopy i doprowadzi to do nieprawidłowego ustawienia stopy. Punkt styczności pierwszej kosci srodstopia przemieści sie na pierwszy paluch co nie sprzyja stabilizacji o ktorej mowiłeś.
Paulo Z... A co z Twoimi badanami były czy nie??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCV01ZYGBtwx2Ew_wCLrPioQ