Zagrajmy w LEGO Marvel Super Heroes 2 100% odc. 56 Czarno na białym 100% - Hejłobuzy


Oto pięćdziesiąty szósty odcinek mojej serii Zagrajmy w LEGO Marvel Super Heroes 2 (lub jak kto woli: Letsay LEGO Marvel Super Heroes 2). Tym razem przechodzimy na 100% dziewiąty poziom fabularny o nazwie \"Czarno na białym\". Produkcja została stworzona
Najlepsze komentarze do filmu "Zagrajmy w LEGO Marvel Super Heroes 2 100% odc. 56 Czarno na białym 100%":

Zamachowiec GIENEK XD: 500 tysięcy!!! Wszystkiego najlepszego,Sarge!
kolo nos: Seria stała się ponownie z serii pobocznej, główną? :0
ProMat 43: Super! Zadanie wykonane :-)
I to w twoim stylu
Daiktar: Ej, Sarge. Mój brat kupił właśnie na Steamie tą grę, którą ty obecnie nagrywasz. Ja od niedawna zacząłem grać i bawię się wprost świetnie! Postaram się (mam taką nadzieję) przejść tą na 100%. Pozdrawiam! ;)
Borysq 50: mega fajne
fortnite live l: Kto przed 500
Revolver Ocelot: Dzisiaj czytalibyśmy recenzje Ant-Man and the Wasp gdyby nie to, że pokaz prasowy się nie odbył... Szkoda.
Marcelo 12: Kolejny świetny odcinek. Muszę przyznać iż o ile nie bardzo lubię wbijać 100% w grach typu np GTA gdzie na 100% musimy oprócz misji głównych i pobocznych odnaleźć mnóstwo znajdziek to z grami LEGO jest u mnie inaczej. Bardzo lubię przechodzić te gry na 100%. Ukończyłem chyba wszystkie gry z tej serii jakie mam czyli Lego Harry Potter lata 1-4 oraz 5-7,Piraci z Karaibów,Lego Marvel Super Hero 1 i 2 , Lego Batman 1,2,3 oraz Lego Indiana Jones 1 i 2 . Dlatego bardzo się cieszę ,że również postanowiłeś przejść tą grę na 100%. Bardzo często w postaci nagrody za wbicie 100% w tych grach odblokowuje się bonusowy poziom. Nie jest to jednak reguła i nie ma tego w każdej grze z serii LEGO.
Jakub Pyton: Sarge gratulacje z okazji 500 000 subskrypcji. Życzę wbicia miliona.
Richard Evans: Fajny odcinek a gra taka sama jak Iniemamocni serii której mi brakuje. Ale muszę przyznać te lego gry są całkiem niezłe.
Bia?y Wilk: Fajny odcinek
Saetien: Zaraziłeś mnie grami Lego. Musiałam zamówić Marvel Super Heroes, Marvel Super Heroes 2 i Lego Tajny Agent. Portfel cierpi, ale jestem przekonana, że warto! Też mam w planach przejść je na 100%, zobaczymy jak to wyjdzie :)
Dejv 1384: super odcinek
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AEnWATlHVag