niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6764 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 92847870 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 164510 użytkowników.

Nowa myśl Radość tworzenia Andrzej Tomicki i Anna StecTransmisja na żywo ze studia NTV. Rozmowa z Andrzejem Tomickim na temat jego nowej książki "Nowa Myśl" i drodze do realizowania idei Anastazji. Wspaniali Widzowie i Goście NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR DZIĘKUJEMY :) Muzyka: audionautix.commyśl Radość tworzenia Andrzej Tomicki

Najlepsze komentarze:

Anna Lu... Dziękuję Wam wszystkim za komentarze i miłe reakcje na nasz wywiad :) Jeśli chcecie poznać mnie od strony rzeźbiarskiej to zapraszam na : https://annaluizastec.pl
Enduro ... Pani Aniu bardzo lubię Pani audycje i zaproszonych Gości ???
Maluna ... Gdybym takie osoby spotykała15- 20 lat temu to..nie zwątpiłabym w swoją życiową ścieżkę. .Ale teraz jest teraz i cieszę się, że jest np.taki Andrzej, który sobie myśli w pewien sposób, tak też zyje i jeszcze to szerzy :D ! Miód na duszę + moc do praktycznego działania.
theflyi... albo do kuchni
eneduer... Fajni ludzie jestescie :) Chcialbym Was poznac:) Super pomysl z tym spotkaniem:) Wlasny hektar to by bylo cos:D Sam odziedziczylem 30 arów i posadzilem drzewka a na wiosne zrobie ogród i narazie pracuje w kopalni na wschodzie jako górnik ( bede zmienial na elektryka) bo planuje na lato postawic budynek gospodarczy. Macie racje,kasa jest potrzebna zeby zaczac to realizowaci z czasem mozna prace zmienic na inna. Wazne zeby cos robic w tym kierunku zeby bylo lepiej. Domek pod lasem jak ten co macie z tylu z wlasna elektryka( fotowoltaika) to by byla petarda :D Pozdrawiam wszystkich :)
gromhc... Wasza rozmowa momentami była zabawna - trochę śmieszna. W tym sensie, że Andrzej mówił o fascynującej wizji, a Ania lekko jakby wystraszona próbowała go przyhamować. I żebyście mnie dobrze zrozumieli, widzę że Ania nie chce nikogo hamować, ale jest w niej jeszcze trochę strachu - we mnie również.
Z innej strony spróbujcie na chwilę zmienić paradygmat postrzegania świata na taki, że wszystko jest miłością. Zarówno to co jest dla nas dobre jak i to co jest dla nas złe. Z tej perspektywy wszystko staje się lekcją, a wszelkie patologie okazują się być wynikiem deficytu miłości.
Kiedyś opowiem wam o tym jak się spotkamy. Słowo pisane nie jest moją najlepszą stroną ;) Mamy do siebie całkiem niedaleko, więc jak tylko pojawi się przestrzeń na takie spotkanie, to z pewnością z niej skorzystam.
Panna M... Niestety nie przekonuje mnie osoba pana Andrzeja. Na youtube jest bardzo dużo lepszych materiałów i bardziej przekonywujących osób. Niemniej ważne, że chociaż na część ludzi on pozytywnie działa.
Filip P... Było by wspaniale, gdybyście zaprosili Państwo Pana Gracjana Antczaka z kanału Twoja Nowa Świadomość :)
Rafal S... Pozdrawiam.
UlotneM... Wspaniały wywiad Kochani! Po blasku w oczach człowieka widać od razu, że jest w zgodzie ze swoją prawdą i wartościami ;)) To jak bycie żywą inspiracją w życiu tych, co widzą tylko szarość dokkoła. Aniu, fajnie, że się rozkręcasz z wywiadami - trzymam kciuki :))
Slawomi... Witam serdecznie królu złoty.... Życzę Ci wszystkich wymarzonych wspaniałości świata..... Kiedyś tego mi zyczyles ? więc życzę Ci tego samego tylko że podwójnie pozdrawiam pięknie ????
Ba?ka G... Piękne niech tak się stanie
sirxion... potajemnie? hihi. i to jest Freudowska pomyłka. Pozdrawiam ;)
Reda de... Ten koleś to samo gada przez wszystkie swoje filmy te same bzdety ciśnie, wysysacz energii a nie żaden objawiciel.
Beata D... Dzięki ?...
filmoma... Wszystkiego dobrego dla pięknej Pani.
Grazia ... Masa informacji i przekonań...podana w sposób prosty ,przejrzysty z dobrą intencją...Wszelkiego dobrostanu Andrzeju ....i z głębi serca życzę Ci realizacji tego upragnionego siedliska na hektarze ...♥️☀️?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw