Nowości 2018 Piromax DYNAMIC, ATOM oraz NEON!

Witam, dziś z waszym ulubieńcem przetestujemy wyrzutnie które mi zostały w szafie z zeszłego roku ...zobaczcie czy warto coś z tego zakupić czy też nie ? ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA DONATE Zbiórka na Projekty Reflink Klikając wspierasz rozwój kanału MÓJ SKLEP Z PIRO! NAJLEPSZY SKLEP Z PIRO! Fan page SKLEPU! Reflink fan page Sklepu INSTAGRAM! FANPAGE NOWOŚCI I ZAPOWIEDZI Elita V3 Grupa na FB Elita V3 Kanał KACZORA Kanał Mani NIE WCHODŹ!!! KANAŁ Z PIROTECHNIKĄ DRUGI KANAŁ GRY I LIVE ZOSTAŃ SPONSOREM! MUZYKA Z INTRO Mój fotel Kod "Machony" MINECRAFT SERWER SnapChat machony69 Jeśli spodobał ci się filmik zostaw koniecznie łapkę w górę. JEŚLI CHCESZ WIĘCEJ FILMÓW ZA SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ. Masz pytania pisz na Fan Page NIE ZAPOMNIJ UDOSTĘPNIĆ.Nowości Piromax DYNAMIC, NEON!


Najlepsze komentarze:

Nastka ... 1 kostka 4/10
2 kostka 6/10
3 kostka 4/10
król ?... Dynmic powina nażywać sie wkurzony somsiad hehehe 6/10
Atomic 5/10
Neon 6+/10
Kuba Ko... No no machony fajny filmik
Indywid... ST.
DIVAN P... Прикольно
Mateusz... Gdzie moge kupic Vaipera 12 ?? :D
Gurubol... Jak na piromaxa trochę słabo
Piro Ga... dawaj jakieś petardy na garnku odcinek sztosss
TAJEMNI... Kiedy otpalasz tego 3 gk smołka
Adrian ... szału to nie robiły te wyrzutnie
Gustaf ... Trochę polityki na kanale pirotechnicznym : ta ostatnia wyrzutnia miała fajny PIS - k :-)
Damian ... Wysokość 30cm kaliber 30m
koopacz... Jeśli chodzi o wyrzutnie "piskowe"-czekam na test tego,co macie w asortymencie, mianowicie "Scream Whistling " o kodzie TB 166.
gala... ta za 20 x 5 lepsza robote zrobi niz 2 pozostale atom to 10 s trwal chyba kaczorek pomylil lonty ale jeszcze daje rade ostatnia jak dla mnie bez szalu slabe efekty (przecietne)
Malifig... Machony dodasz na swój sklep coś nowego ?? Pozdrawiam
tomasz ... Ten Dynamic to porażka 90 zł ? Kpina, 1+/10 i to tylko za pisk. Atom nie wiem wada fabryczna , uszkodzona w transporcie nie wnikam , gdyby strzelała najpierw pojedynczo a potem salwami po 3 to dałbym jej 7/10 , tak ma 2+, z tego wszystkiego Neon wyglądał najsolidniej mimo jakiś tam wpadek , jak za 2 dyszki to kładzie większość konkurencji u której dostaniemy kolorowe peonie do porzygu w tej cenie , Neonowi 7+ się należy. Piromax weźcie się za robotę , bo lipa .
Lukasz ... Z Tym Atomem to się dziwne rzeczy dzieją. Widziałem taka jak te strzały na początku były pojedyncze i bardzo wolne, a w drogiej takiej samej kosce te same strzały były podwoje. U Ciebie za to wywalilo wszystko na raz...
Pawe? C... 1 tak910. 2tez a 3. 5
DM550 D... Świetny odcinek mam pytanie czy masz e-mail
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCzgOyfltU80HCvGX__NmxGA