⚰ LOCHY I SMOKI? Poranne Granie 2 MY TIME AT PORTIA | PC |...

Kupuj gry na G2A z kodem GAMERSPACE masz 3% zniżki! ;) ❤ Subskrybuj by być na bieżąco! Kliknij by być nie przegapić filmów! ⮟⮟⮟Rozwiń Opis⮟⮟⮟ ▶ Zostaw Likea na FB ▶ Snapchat: gamerspace ▶ Grupa FB ▶ Twitter: ▶ Streamy: ▶ Instagram: ▶ Napisz do mnie: ◆◆ Szukasz innych gier w moim wykonaniu? ◆◆ Sprawdź koniecznie! Zapraszam na tsa ;) gamerspace.pl Najwyższa jakość serwerów gier, najlepsze wsparcie techniczne, w rozsądnej cenie. ✉FANPOCZTA✉ Dane Adresowe! Wojciech Gutbier Poste Restante 95 110 UP Zgierz 2 Pamiętaj tylko o napisaniu maila że coś do mnie wysłałeś/aś! #porannegranie #gamerspace #stardewvalleyLOCHY SMOKI? Poranne Granie PORTIA GAMEPLAY


Najlepsze komentarze:

arcio11... Chcemy zamiany ze Stardew Valley!!!!1
Elyon... Ważne protipy na początek:
1)KONIECZNIE napraw podłogę w domku, inaczej będziesz się budził z mniejszą ilością staminy na sam początek dnia.
2)Copper ore i Tin ore można dostać kopiąc te pomarańczowe/brązowe obszary w Abandoned Ruins #1 (tam gdzie wykupiłeś dostęp na tydzień).
3)Trzy kamienne piece to PODSTAWA.
4)Zrób sobie kilka skrzynek na początek i segreguj rzeczy, które znajdziesz np. surowce z kopalni w jednej, rośliny w drugiej itp. (jak będzie Ci wygodnie).
5)Civil Cutter i Grinder to dwa najpotrzebniejsze narzędzia, których będziesz potrzebował, więc zadbaj by zrobić je jak najszybciej.
6)W Portii są dwa place, przy których znajdziesz prawie wszystkie sklepy i ważne miejsca (Peach Plaza znajduje się bliżej Twojego domu i przy nim znajdują się takie miejsca jak ratusz, z którego bierzesz zadania)(Central Plaza znajduje się na prawo od Peach Plaza i przy niem znajduje się Reserch Center, który będziesz często odwiedzał).
7)Zaprzyjaźnianie się z NPC'ami jest dobrym pomysłem, ponieważ większość z nich daje jakieś ulepszenia postaci za konkretny poziom znajomości. Jakie konkretnie dodatki daje dana osoba można sprawdzić w menu, pod zakładką "Social". Osobami z którymi warto się zaprzyjaźnić w pierwszej kolejności to drużyna Civil Corps (Arlo, Sam, Remington), która daje ulepszenia do ataku, wytrzymałości i obrony, Gale i Presley (Burmistrz i Zarządca Warsztatów), właściciele sklepów i oczywiście osoba, z którą będziesz chciał się ożenić.
8)Nie przejmuj się zbyt późną godziną, ponieważ Twoja potać w odróżnieniu od Stardew Valley nie traci nic, jeśli zemdleje (następuje to zawsze o 3:00 nad ranem), tz. nie traci życia, staminy, ani przedmiotów z ekwipunku.
9)ZAWSZE sprawdzaj ile czasu zostało do wykonania konkretnego zadania (dobrym pomysłem jest też przypinanie sobie zadań czasowych, żeby jakiegoś nie zapomnieć). Zadania główne zazwyczaj nie mają ograniczeń czasowych, zadania brane z tablicy ogłoszeń mają określoną liczbę czasu w zależności od trudności zadania (zadania zależą od poziomu twojego warsztatu np. nie będzie się pojawiać misja o randze "B", dopóki Twój warsztat nie osiągnie poziomu "B". Punkty reputacji to twoje doświadczenie w sprawie poziomu warsztatu). Pojawią się też zadania, na których wykonanie masz np. tyko 12 godzin, więc uważaj na nie.
10)Dziennie możesz wziąć tylko jedno zadanie z tablicy ogłoszeń.
11)Staraj się brać zadania z tablicy ogłoszeń jak najczęściej i NIGDY nie poddawaj żadnego zadania, ponieważ dostaniesz za to ujemne punkty.
12)Baw się dobrze przy Portii :3
Kassija... Mała rada dotycząca sprzedawania/kupowania rzeczy w sklepach:
Sprzedawaj rzeczy w sklepach w weekendy(wtedy płacą więcej) i kupuj przedmioty od poniedziałku do piątku(w środę chyba jest najtaniej).
Edit: przy cenie w nawiasie jest pokazane o ile wzrosła lub zmalała cena od normalnej(100%ceny)
Claudia... No jest lekka desynchronizacja kamery, ale jakoś bardzo nie przeszkadza. Super odcineczek <3
Ania Mi... ?
Khalida... By przyspieszyć przepalanie to albo więcej piecy lub później będą lepsze piece do zbudowania. Zawsze jeśli potrzebujesz rzeczy na juz a nie masz co robic można iść spać. Chociaż wart jednak w miedzy czasie cos robic np iść walczyć z lamami, zbierać drewno lub inne surowce. Warto tez jak najszybciej zrobić misje z sadem i potworkami bat by wykonać "farmr" zbioru drzewa. A tak ogólnie w tej grze jest bardziej fabuła i misje niż typowo farma z roślinkami :) warto tez podczas nudów poszukać poukrywanych skrzyneczek z różnym lootem :D
Kefasos... Rozjechał Ci się głos z kamerką!
MrTabs4... potem będziesz miał lepsze piece i najpierw powinieneś zrobić grinder. research center jest w miasteczku masz zaznaczone na mapie. kop w ruinach masz różne kolory tego co kopiesz każdy kolor daje inne surowce np pomarańczowy daje copper
MrPablo... Research Center masz w mieście po prawej stronie! xD
Martyna... Polecam więcej piecy. Zamiast w jednym przetapiać 10 cegieł przez tyle godzin, przetapiaj po 5 w dwóch piecach. Albo w jednym cegły, w drugim sztabki w trzecim szkło. Inaczej będziesz budował konstrukcje tygodniami.
A żeby zdobyć więcej surowców potrzebnych do przetapiania polecam dokładnie rozejrzeć się w ruinach. Kolory gruntu jasno wskazują co możesz wykopać. Ciemny brąz na przykład sugeruje że w ziemi jest "cooper ore" ;)
A Reaserch Center jest na drugim końcu miasta. Cały czas prosto "chodnikiem", tuż obok szkoły :)
Adam Zi... Wojtek w miescie jest Research Center
Ania KS... Mi tam nie przeszkadza ;) Ewentualnie zawsze możesz nagrywać bez kamerki :)
Kas Mal... no troszku jest desynchro, ale kamera musi zostać halko ??
Roo Ber... Wojtku. A po co kamera...
Molowa... Wojtku w Ruinach skop się na sam dół i dopiero użyj skanera ( są też jaskinie gdzie są potworki i bosy ). Zbieraj płyty żeby oddać je do Research Center ( jest na mapce koło szkoły, niedaleko masz ikonki sklepów z ubraniami, meblami i narzędziami ) bo z tych płyt będziesz miał kolejne plany urządzeń i przedmiotów które będziesz mógł budować na tej platformie. Ja żeby zrobić most musiałam zrobić sobie lepszą siekierkę i jeśli dobrze pamiętam to żelazną ( do tego potrzebujesz ulepszyć Worktable na lv 2 ) żeby ściąć duże drzewa aby zdobyć Hardwood ( mnie to trochę zajęło ). Jak coś to służę pomocą. A odcinek super
Edyta... Hejo ?
Bardzo fajna gierka ? podoba mi się odkrywanie jej ?
Tylko przy kamerce brakuje mi ramki ? ? ps. Nie zauważyłam żadnej desynchronizacji ani innych problemów ?
Powodzenia dalej i miłego dnia! ❤️
Maria K... Udała to się robi jeszcze ciekawiej ????❤; podoba mi się ta gra jeszcze bardziej ☺????
Anna By... Super odcinek :)
iza nie... Kamerka
Beata B... Cześć Wojtek miło ciebie wiedć super odcinek z my Time at portia bardzo lubie te serie i ciebie pozdrawiam serdecznie miłego poniedziałku i wieczoru dla ciebie Wojtek i cynamona ?????❤️??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9Ca7vkt4eUPFCGQisLF-qw