PILNE! Napady i groźby wobec francuskich polityków! I antypolska...

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: fot. fot. nczas.com Frexit oraz Emmanuel Macron. / foto: PAPPILNE! Napady groźby wobec francuskich polityków! antypolska konferencja Grossa Sekwaną?


Najlepsze komentarze:

TonnyJa... dobre
Doctor ... Pytanie Marcina Roli o konferencję, cytuję "Tomasza Grossa, pana Tomasza Grossa". W Polsce używamy grzecznościowego tytułu "pan" dla podkreślenia szacunku dla danej osoby, ze względów grzecznościowych właśnie. Jak można taką antypolską szmatę tytułować "pan"? Jako wyraz szacunku? Czy żeby uchodzić za grzecznego dziennikarza? Pal licho z grzecznością w przypadku takiej kanalii jak Gross.
Piotr M... Niech Francuzi sobie więcej nasprowadzają bambusów z Afryki , na wieczne wakacje z socjalu . A biały człowiek niech zapierdala na najwyższych obrotach w pracy.
Zbignie... To nie Turcja promuje się w serialach tylko Unia Europejska ociepla wizerunek Muzułmanina! Polska realizuje cele Unii Europejskiej czyli promowanie postawy anty polskiej!
Irena S... To nie jest już nasz rząd kiedy nie reaguje a nawet popiera ataki żydowskie na Polaków i Polskę . To nie do uwierzenia skąd ci wszyscy ludzie znależli się w polskiej polityce. Ten niby polski rząd wplątuje nas w amerykańsko zydowskie wojny które nam nie są potrzebne, sprowadza migrantów a wysyła Polaków za granicę bo nie stwarza im warunków do życia. Tych ludzi trzeba oskarżyć o niszczenie naszego kraju.Tylko trybunał stanu .
Zbignie... Ruch Tekstylny i zaraz się obudzi Ruch Antytekstylny tzw. Golasów! :-) Służby specjalne mnożą ruchy podobnie jak w Polsce Ruch Biedronia czyli Wiosna, Ruch Palikota, Ruch 4 Czerwca Tuska. Będą Ruchać aż Wyruchają całe społeczeństwo!
McIntos... Niesamowita jednolitosc ,konkretna dziennikarska i rzetelna robota P.Zbyszka !
DragonG... No i w końcu zrozumieli francuzi ze nie pali się sklepów samochodów normalnych ludzi a polityków i ich siedziby kupę im to zajęło żeby do tego dojść xD
Karolin... Agata Stepien@...wychodowali przez lata degeneratow umyslowych, a teraz latwo takich nakarmic" bele" jaka papka....Jezeli ma Pani czas, prosze tu  kuknac; https://www.youtube.com/watch?v=DRMf094gCNY
Krystyn... żółte kamizelki, różowe kamizelki, czerwone szaliki, czerwone długopisy, a są już białe nocniki? Wszystko tylko czerwone, a najwyżej różowe?
atj1973... Najważniejsze, żeby narody uświadomiły sobie że za tym wszystkim stoją żydzi. Jeżeli ludzkość zjednoczy się w walce z żydowskim okupantem to ocaleje. Jeżeli nie, to skończy jak Palestyńczycy.
S?awomi... Popieram inicjatywę telewizji wRealu24 ale gdyby pan redaktor Rola mógł zmniejszyć częstotliwość wypowiadania słowa "skrajnie, skrajny" w jednym zdaniu to myślę że mogłoby się przyjemniej słuchać :) pozdrawiam
Wald... A polskich politykow nikt nie napada pali mnie ciekawosc - dlaczego.
qica7p... Ten kto nie chce tylko pisać tutaj niech wystosuje list do UE o zbadanie sytuacji w Francji i wyjaśnienia w tej sprawie. Działajmy ;)
v wlode... Panie Rola...coraz bardziej zastanawiam się nad Pana rolą w tym przedsięwzięciu pod nazwą wReali24.pl . Reprezentuje Pan polska prawicę,przynajmniej takie deklaracje płyną z Pańskiej strony,a atakuje Pan polski nie tylko z nazwy rząd nie gorzej niż lewacy z Krytyki Politycznej,do tego mówi Pan delikatnie mówiąc nieprawdę....(38:30) antypolska konferencja Grossa...jest to popierane przez polskie władze...- to Pana słowa,.jaki wpływ ma rząd polski na temat i skład konferencji w Paryżu...? Kto organizuje tą skrajnie antypolską imprezę we Francji i wiele innych w świecie wszyscy wiemy...z Polski organizuje to środowisko Michnika,a prócz tego całe światowe lewactwo dla którego rząd w Warszawie to zagrożenie rozlewem patriotyzmu w innych krajach... mam nadzieję,że rząd Morawieckiego wyda już po tej haniebnej konferencji organizowanej przez wewnętrznych i zewnętrznych wrogów Polski i Polaków oświadczenie w którym zajmie rzeczowe stanowisko,a co ważniejsze wzmocni politykę promowania polskiej historii i polityki rządu. Pana żądanie skierowanie do rządu o niedopuszczenie do konferencji w Paryżu to czysta manipulacja...może powie Pan jak mamy to zrobić,jakich środków użyć...? Rozumiem i popieram Pana zaangażowanie w promocję Ruchu Narodowego,bowiem skupia najwartościowszą,patriotyczną młodzież jaka mamy...jednak nie można nie dostrzegać roli ich liderów, Bosaka i wielu innych,którzy swoimi wypowiedziami szkodzą wizerunkowi tego środowiska...marzy im się prezydent o charyzmie ...Putina....tego nie da sie nawet skomentować,bowiem trudno komentować głupotę polityczną.
Halina ... Na temat ruchu Żółtych Kamizelek przeczytałam czy usłyszałam ostatnio [ nie pamiętam, niech Autor mi wybaczy, że przekazuję Jego myśl] bardzo celny, moim zdaniem, komentarz. Oto ludzie z tego Ruchu wychodzą od wielu tygodni co sobotę, na ulice by demolować swoje miasto a następnie od poniedziałku wracają do pracy by zapracować na usuwanie skutków tej demolki. Coś w tym jest ale czy logika?
prokop ... Zaproscie Rafala Orlowskiego!
Eugeniu... 45:00min. filmy antypolskie "pokłosie" reż.w.pasikowski , "ida" reż.p.pawlikowski , reżyserzy robiący filmy na zamówienie pejsatych, można doszukać się też i innych, a.holland.
Ana Ign... Ubostwiam Pana z Francji. Super fachowiec. Zycze Panu duzo zdrowia , .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ