asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2964 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 49395839 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 73579 użytkowników.

Czekanie na konflikt mocarstw oznacza wyrzeczenie się wszelkiej...Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Czekanie na konflikt mocarstw oznacza wyrzeczenie się wszelkiej inicjatywy! Stanisław Michalkiewicz w ostrej dyskusji z oponentem z widowni, fragment dyskusji z publicznością spotkania "Polska w roku wyborczym" w Lęborku 20.01.2019 r. Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME! #StanisławMichalkiewicz #Michalkiewicz #Michalkiewiczkanał #Michalkiewiczwykłady #TVASMECzekanie konflikt mocarstw oznacza wyrzeczenie wszelkiej inicjatywy! Michalkiewicz

Najlepsze komentarze:

asmered...Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Cutrea ...Pan z brodą, to Radosław Sikora, autor wielu książek o husarii.
Tadeusz...Rozmowa z upartym żydem. (np. jego sposób wysławiania przypomina Dawidka Wildsteina)
Jan Bar...może przestać owijać w bawełnę i prawdę powiedzieć ciemnemu ludowi że czekają nas rządy kobiet: Pani Angela Merkel z domu Kazimierczak ma podstawy ubiegać się o stołek Prezydenta bo jakby nie patrzeć jest Polką i akurat będzie wolna. Pani Żorżeta w zamian za klapki plażowe i ręcznik i w ramach przyjaźni z jej krajem zostanie Premierem naszego Rządu i wszyscy będziemy mieli te upragnione wizy na plaże nad Bałtykiem. Pani Azari jako wprawiona w bojach prawnych zastąpi Gezdorfine i będzie Prezesem wszystkich Sądów z wyłączeniem tego Ostatecznego bo to nie ta religia. Po co te kosztowne wybory i ta mowa nienwisci i ten antysemityzm jak rządzący mogą ustanowić parytet trzech kobiet tak jak w gdańsku bez wyborów i wszyscy w całym świecie będą zadowoleni
Krzyszt...Niezmienny szacunek i dużo zdrówka Panie Stanisławie.
MegaRen...Co ten chłop z brodą kombinuje ? Nasz najbliższy sąsiad Niemcy., przez tyle lat nie był suwerenny i dalej nie jest, a ludzie żyli tam w ogromnym dostatku w porównaniu z Polakami oczywiście .. Nie bardzo wiem o co gościowi biega jest faktycznie irytujący. Pozdrawiam
Edward ...Ten brodaty jezeli chce byc bogaty, jak to podkresla, to niech wejdzie w szeregi PO albo PiS.
Marian ...Mam nadzieję, że pan Stasio wie Co robi. Niech zmieni narrację na "wszystko mogę" z tej teraz: nic nie da się bo żydy są niezwyciężeni!!!
Galaxy ...ale ten Brodaty wkurwia ! , ale Baran !
TheMrPa...W 1945 była tylko Konferencja Poczdamska, na której Rosjanie przeciw USA i Anglii jak lwy wywalczyli bezcenne Ziemie Odzyskane po Chrobrym dla braci Polaków, pisze zacny Anglik Jonathan Fenby w "Alianci". Ale od 1989 roku już nikt znaczący nie pomoże Polakom. Finis Poloniae!
Krzyszt...Koleś odjechał
antykos...Ludzie, do ciężkiej grypy, nie można wyrównać poziomu dźwięku; jak się włączył ten pan z brodą, omal nie spadłem z krzesła?
Adam Ja...O Pan dr Radosław Sikora od husarii
jan kow...Michalkiewicz z tym "ODPALENIEM";xd 400 RAKIET JĄDROWYCH w Polske to dojebales. zastanow sie troche 400 bomb u granic RFN Austrii ....no troche sie zastanow
Isaac N...Ten człowiek co przerywa, chce błysnac wiedzą. Ciemny jak tabaka w rogu. Ten człowiek kompletnie nic nie rozumie.
Dziki P...ja się nie znam ale cieszę się że ktoś wreszcie zadaje inteligentne pytania Panu Stanisławowi i jest jakaś alternatywa w myśleniu. Super. Podoba mi się.
Dabrowa...Ten gosc pytajacy o wyjatkowo polskiej urodzie! Wypisz, wymaluj!
andrzej...USA już kombinuje jak przekupić Rosję. A mogą przekupić tylko poprzez danie Rosji wolnej reki w Europie wschodniej i środkowej.
Andrew ...@Oto many kolejny przyklad braku obycia i oczywistego niezrozumienia wlasnych praw i jch granic przejawiajacych sie w aktywnosci pewnego siebie chama z brodka. Niezaleznie co on mogl sobie wyobrazac na temat wagi wlasnych przemyslen , nie on byl zaproszonym prelegentem , a uzurpowal sobie nie tylko czas przeznaczony dla prelegenta , ale rowniez absorbowal czas innych osob. Ponadto stosowal niezwykle chamski sposob interragowania pana Michalkiewicza , bo po zadaniu pytania , niemal natychmiast wpadal w slowo udzielajacemu odpowiedzi panu Michalkiewiczowi , tak ze ten nie mogl w pelni wyjasnic tego o co zostal zapytany. A przy tym wszystkim inni sluchacze siedzieli jak owce , zamiast uciszyc chama . Pan Stanislaw prawdopodobnie wiedzial jakie to wywrze wrazenie na internautach i z zimna krwia pozwalal durniowi popisywac sie chamstwem . Czekam jednak az Polacy naucza sie reagowac na chamskie zachowanie ostra reprymenda . Chyba , ze podoba im sie bycie stadem zastraszonych baranow .
Marek G...Ciekawi mnie co Pan Stanisław bierze na cierpliwość,mikstura musi być super skuteczna.Łyknołbym przed dyskusją z żoną po powrocie z pjialni
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w