Identity V z chłopakami 21 Wersja PC i Nowa mapa

Zapraszam Was na kolejny odcinek z gry Identity V :) To takie trochę DBD, z cudną grafiką i humorem :) Kanał Tomasza: Kanał Sebastiana: Kanał Mateusza: Moje Id: 1889729 Grupa: Sklep: FanPage: ... Zapraszam do oglądania i komentowania:) Jeśli się podobało,zostawcie łapkę w górę,będzie mi miło :) #identityvIdentity chłopakami Wersja


Najlepsze komentarze:

Klausia... Dużo taki odcinków z Chłopakami fajna ta nowa mapa i spaniały odcinek Gosiu fajnego masz Kotka ???
RETARD... Ta mapa była już w grze :)
Oliwier... meh i jestem dobry w magician
Oliwier... tula chcesz 1 vs 4 ?
w custom match
Terribl... Tula jak masz 25% na życiu doctor może cię uleczyć do końca
sarna55... Cześć kochani, rzeczywiście dużo lepsza grafika, ładniej to wszystko wygląda. Witaj Olaf 12:35, he he. Pozdrawiam.
pavvom ... Tula nareszcie twoja upragnioną wersja mam nadzieję że ja też pomogłem w sprawie tego buziaki
<3
Bia?y W... Fajny odcinek
Rostee ... Geisha jest mega trudna na nowej mapie. W ogóle jeśli chcesz przed nią uciekać tyłem, żeby się do ciebie nie tepła, to nie masz zbytnio jak uciec, ponieważ przejścia z pomieszczeń są wąskie i nie wiadomo, kiedy natrafisz na jakąś ścianę. Mogliby zabronić Geishy tej mapie, ale to byłoby trochę niesprawiedliwe. No cóż, trzeba sobie jakoś radzić :v
Wojtek ... Uwielbiam waszą ekipę❤❤ Pamietam jak grałem codziennie żeby z tobą Tula zagrać i z Tomaszem oczywiście ?? Super odcinek. Pozdrawiam serdecznie ??
Alicja ... super odcinek ❤️ całkiem dobre mecze! może trochę lepszy ten pierwszy, no ale i tak uważam, że dobrze Wam poszło :)
AlanX G... Jej nowy odcinek jak ktoś lubi identity v to da łapke
xxAnde?... Już na PC wow ❤❤ Super odcineczek ??
Beata B... Cześć tula super odcinek z identity 5 bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie ciebie yanginoku matusz Sebastiana miłego wtorku i wieczoru dla ciebie Gosia ??❤️???????
Dyno... Kiedy będą nagrywki z widzami?
Pietrus... Tula zrob nowa serie stardew
vally coop, bardzo proszę a tak wgl to super odc.
Mateusz... Jak chcecie ja mogę ich trochę pouczyć o ile w końcu na ciebie trafię tula. Ps:jeżeli chodzi o jego trudne pytanie jeżeli wejdzie do fake World leżąc jego fake wersja nie ulegnie zmianie a on dalej będzie ranny bez zmian. Po zapadnięciu świata pojawi się powalony w miejscu w jakim był w fake World a posadzenie na krześle w fake World nie jest w stanie surva wystrzelić.
Hasazna... Wreszcie ;).
Nie polecam nowego mordercy jest słaby trudno się nim gra .
16:13 widzisz tą myszke jak geisha na ciebie patrzy ta ikonka jak klikniesz ppm to blokujesz geishy możliwość teleportu ale chodzisz w tedy tyłem bez robienia tego nie ma szans +geisha jest wolniejsza.
Magdale... Super odcineczek ?fajna ekipa się złożyła mam nadzieję że częściej będziecie nagrywać we 4 ??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCH21mW_BF5KzmLR3dVQRzfw