WAGON ciekawostki

WAGON ciekawostki

Historia kanału WAGON zaczyna się w dniu 2012-12-02 16:39:12.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 441 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 6110959 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 93621 użytkowników.

METRO EXODUS NAJLEPSZA CZĘŚĆ METRO!


Wesprzyj kanał zostając Zielonym Gałganiarzem! Chcesz zapodać wiadomość na ekranie? No to super! DONEJTY SĄ DZISIAJ MODOWANE! MIŁEGO OGLĄDANIA! Z góry dziękuje za wsparcie, doceniam i szanuje! ☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢ GRUPA FB Mój Facebook Kanałowy Discord (komunikator głosowy) Adres email ►►►►►►►►►►►►►►►►►► Regulamin czatu!!!! Za co można zostać ukaranym na czacie: ZA wkurzanie Wagona Za spoiler (nawet fałszywy) Za spam, duże litery Za wulgaryzmy ( takie chamskie, przesadzone ) Za prowokowanie, obrażanie, groźby Za ad personam Za brak kultury, szacunku Za celowe podszywanie się Za nadużywanie innego języka niż polski Za żebranie, handel, reklamę Za podważanie kompetencji moderacji ◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄◄ FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania: ◄Kim jestem? Nazywam się Karol, mam 23 lata ◄Czym się zajmuje? Obecnie pracuje ...., a wolne chwile poświęcam rodzinie, pasji ◄Zadałeś pytanie na czacie ale nie odpowiadam? Prawdopodobnie je przeoczyłem, jest też szansa, że pytanie jest "głupie" lub "wulgarne" i nie mam ochoty na nie odpowiadać ◄Mogę dostać moderatora? Nie rozdaję tej funkcji losowym osobom. ◄Jakie gry pojawią się na streamie? Najczęściej gram w gry wybierane przez widzów w ankiecie Sprzęt, na którym pracuje: Grafika GTX 1080 Procesor i7 7700k 16GB pamięci Zasilacz SilentiumPC Supremo FM2 Gold 750W Chłodzenie be quiet! Pure Rock Obudowa SilentiumPC Gladius M35T Płyta Główna MSI Z270 TOMAHAWK Dysk SSD Intel 545s Series 256GB Microsoft Windows 10 Jak się można z Tobą skontaktować? W sprawie współpracy zapraszam tutaj: Zapytania i ogólną chęci rozmowy kierujcie na mój Fanpage Facebook : WagonKurdeMETRO EXODUS NAJLEPSZA CZĘŚĆ METRO!

Najlepsze komentarze:

MiXeR ;... Ktoś mi powie czemu każdy stream od 2 dni mi zacina w 720p gdy wcześniej nie miałem tego problemu?
Testowałem już telefon, router i problem dalej jest ...
Adam Te... Początek 33:39^^
Mat Pla... Ja właśnie skończyłem Metro exodus. Świetna gra tylko szkoda ze Artem umiera na końcu.
?ukasz ... Wagon, dalbys rade w opisie albo komentarzu dać godzine i minutę do jakichś wazniejszych wydarzeń? Bo jednak oglądanie całego jest ciężkie i dobrze jakby to było :D
Katarzy... Skąd jest ta piękna melodia na początku <3
Rafa? K... Start 21.15 o co chodzi? Myślałem że to czas do którego można przewinąć żeby dostać właściwy film. :-) Nie jtem bywalcem na kanale. Sry jeśli to dla Was tzw. "oczywiks" a ja spamuję.
Bami We... Wagon tiwi
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfO-84lKbgk4-H3NYBapp_g