Marsky ciekawostki

Marsky ciekawostki

Historia kanału Marsky zaczyna się w dniu 2013-12-09 20:35:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 0 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 0 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 116000 użytkowników.

Akcent Prawdziwa Miłość To Ty Zabrze 2019, Walentynki


Rejestracja Video AnMa Agencja Eventowa: AnMa youtube: Zdjęcie miniaturki do filmu: Mateusz Popiel fotografia Strona www: facebook: Ile dróg już za mną, ile jeszcze czeka? Nie ma sensu patrzeć wstecz… Czas nieubłaganie przede mną ucieka A ja nie chcę za nim biec! Pragnę się zatrzymać, spełnić swe marzenie Mym marzeniem jesteś Ty Jak cudowna muza, dajesz mi natchnienie Kolorujesz noce i dni Prawdziwa miłość to Ty To właśnie Ty Prawdziwa miłość (prawdziwa miłość to Ty) Prawdziwa miłość to dar, od losu dar Bezcenny skarb Z Tobą chcę marzyć i śnić I zamknąć drzwi za tym, co było (prawdziwa miłość to Ty) Cóż bez miłości byłby wart ten nas świat Wszystkie moje drogi prowadzą do Ciebie Chwile z Tobą cenny dar Dziś z głowami w chmurach chodzimy po niebie Dziś biegnących godzin nie żal Jestem tu i teraz, szczęście chwytam w dłonie Tylko miłość, Ty i ja W sercu wielki pożar, niechaj miłość płonie To realne życie, nie gra! Prawdziwa miłość to Ty To właśnie Ty Prawdziwa miłość (prawdziwa miłość to Ty) Prawdziwa miłość to dar, od losu dar Bezcenny skarb Z Tobą chcę marzyć i śnić I zamknąć drzwi za tym, co było (prawdziwa miłość to Ty) Cóż bez miłości byłby wart ten nas świat /2x

Najlepsze komentarze:

Micha? ... O Playback się popsuł
JCVD LI... NIE MA DISCO POLO BEZ ZENKA KRÓL TEJ MUZYKI I TAKIM POZOSTANIE DO KOŃCA ??? PRZEWSPANIAŁY NIEZAWODNY ZENON MARTYNIUK ?????
Jarek Z... super panie Zenku :)
Martyna... Fajny film
fajny s... Fajny film ?
Cytaty ... Zenek jak zwykle kròlem disco polo, każda piosenka wykonana w pełni i z pasją brawo!! ?❤
Adrian ... Super, Zenek nawet na koncercie na żywo brzmi fantastycznie. Osoby, które uważają iż Zenek nie potrafi bez playbacku śpiewać niech się schowają.
Klaudia... Zenek jak zawsze cudownie?
Kolejow... Extra słucham cały czas 2
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_MgRAUiII8w