Lekarz stwierdził, że 13 latek symuluje. Teraz Paweł jest...

13 letni Paweł przez kilka godzin nie otrzymał właściwej pomocy, gdy zerwała mu się zastawka, odprowadzająca płyn mózgowo rdzeniowy z jego głowy. Prokuratura postawiła właśnie zarzuty lekarzowi z pogotowia, który zbagatelizował objawy choroby chłopca. Więcej reportaży tutaj: Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn pt g. 19.50. Sb nd 19.45. Subskrybuj: Skontaktuj się z nami: Lekarz stwierdził, latek symuluje. Teraz Paweł sparaliżowany UWAGA!


Najlepsze komentarze:

Vern0x... Przepraszam ze to pisze ale po co ma nosic dzinsy?
Medusa... Chorzy ludzie są ci, którzy mówią że lekarz powinien pomóc nawet symulującemu
Weronik... Popłakałam się.. biedactwo..
Zuzia T... Dawno,dawno temu lekarzem było się z ...zamiłowania.Teraz ? Bo ten zawód Modny...bo rodzice lekarzami to ja też muszę chociaż (nie czuję tego?)...bo lekarz to Moda?...brzmi okropnie.Ale takie są realia.
bea sma... Dobić tego lekarza skurwiela .ukręçcie mu ten przeklėty łeb. Jaki dumny h uj jeden.ani nie przeprosi.powinien zdechnČ w męczarniach
Trusia ... Biedy chłopiec ?
Joanna ... Aż mi się łezka polała... Oby wyzdrowiał i był taki jak kiedyś ❤
Robert ... Dopóki lekarze nie będą odpowiadali za swoje czy w tym kraju bezprawia ...dalej tak będzie...prawda jest naga...
Jan Kan... Biedny lekarz. Wszyscy go szkalują.
Barbara... Podwyżki strajki to co niektórym w głowie a nie pacjent Bogu dziękować że to wyjątki ale są bez serca icałkowita znieczulica lepiej niech weżnie się za łopate by już nikogo nie skrzywdził
Marcin ... Kiedyś za taki coś wieszano albo ścinano łeb, za śmierć była śmierć teraz to nawet mordę mu zamazali. Ten świat idzie w złym kierunku (na szczęście ten chłopak żyje ale wiecie o co mi chodzi)
Ursula ... Za jajka powiesić takiego lekarza....
Już nie powinien być lekarzem
Paulina... Brak mi słów. I to jest lekarz?Dla lekarza powinno być dobro pacjenta .Zwolnić go dyscyplinarnie i niech płaci do końca życia za rehabilitację. Zmarnowal życie Pawełkowi.Zdrowy chłopiec a przez takiego konowała eh...Powinien surowo zapłacić za to.
Stanisl... POCO TAKI SIE UCZY SKLADA PSZYSIEGE ROBI TO DLA KASY LUDZKI LOS SIE NIE LICZY I BYDLAK NAWET NIE ODPOWIE NA PYTANIA NAWET NIEPSZEPROSIL RODZINY ????? BIEDNY CHLOPAK ????❤❤??
Bartek ... jak usłyszałem płacz to mnie ciarki przeszy biedy chłopiec
Adam Ka... podwyżki im dajcie
Ruda Li... Współczuję chłopcu i rodzinie, rozumiem rozgoryczenie i emocje skierowane w stronę służby zdrowia. Ale również apeluję do wszystkich, bo wszyscy są, byli, będą pacjentami- nie przychodźcie na SORy z byle bólem paluszka, bo potem poważne zagrażające życiu stany są lekceważone.
Adrian ... Czasem mam wrażenie, że w obecnym systemie opieki zdrowotnej najmniej potrzebny jest pacjent.
Natasza... Tragedia która nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazić. Słowo przepraszam nic tu nie zmieni chłopiec przez zaniedbanie lekarza przechodzi horror. W głowie mi się to nie mieści
Ewelina... Boże, co za tragedia ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/UwagaTVN