Koszmar zwierząt w Wodzisławiu Śląskim. „Skóra odchodziła od...

Konie były chore i poranione, jednemu zwierzęciu skóra odchodziła od mięsa, krowy topiły się w odchodach, wyliczają przedstawiciele organizacji prozwierzęcych, którzy interweniowali w jednym z gospodarstw na Śląsku. Więcej reportaży tutaj: Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn pt g. 19.50. Sb nd 19.45. Subskrybuj: Skontaktuj się z nami: Koszmar zwierząt Wodzisławiu Śląskim. „Skóra odchodziła mięsa” UWAGA!


Najlepsze komentarze:

Rammenh... ??
Marta S... Musi ich w końcu kara dopaść!!!! ??
IJolant... Moj maz prcuje przy koniach ale w berlinie tam te konie tak maja dobrze
Tiger Z... Bieda, alkohol i znieczulica robi swoje natomiast to nie zwalnia nikogo z tego żeby mieć choć trochę zwykłego serca.. I dopóki nie będzie dużych ale to bardzo dużych kar to nic tu nie pomoże... nie będę sie rozpisywał bo mi się nóż w kieszeni otwiera a to boli....
NEON... XD
Brodacz... Różala tam wysłać on zrobi robotę
ma?a mi... I takie podejście, i tak pójdą na rzeź, wiec nie ma co sie starać...przed przyjazdem handlarzy jako tako obczyścić z odchodów, zapakowac do ciężarówki, kasa na konto i następną partię źrebaków ,,tuczyc'' w takch warunkach.
XYZ XYZ... Takich gospodarzy należy w identyczny sposób traktować co oni traktują zwierzęta.
Na łańcuch od święta miska jedzenia i niech w gównie siedzą.
A na koniec ma być identyczny co tym zwierząt zrobili.
Noor... Dlaczego takim dziadom-potworom, nie zabiera się wszystkich zwierząt od razu? Chyba należy tu zmienić prawo!!! Przecież zabranie, kilku najgorzej wyglądających, to niewystarczające, to ryzyko dla pozostałych. I tak są na rzeź, to po co dbać, tak te gnoje rozumują.
Noor... Co za swołocz, kolejna rodzinka cudów. Tylko tu widać, że to zaniedbania, ani z biedy, ani z niewiedzy, a wyłącznie lenistwa i "oszczędności".
Noor... Do kryminału z wlascicielami!!! Na długo! A film puszczać wspołwięzniom. Inaczej tego procederu w Polsce nie wyplenimy!
fikirik... popłakałam się oglądając to
Grazyna... Potwory bestie
Sabondi... Dlaczego P. Grzegorz dalej bierze udział w interwencjach!!!!
Ewelina... Kupujesz i się obiekujesz a to co ma być
???? Ga... Boże po prostu horror!!!!
dan Zpy... Jak tak można!!
torba c... TVN CEBULA
KAROLIN... ???
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/UwagaTVN