DeeJayPallaside ogląda wywiad ISAMU po walce FAME MMA 3

PODOBAŁO SIĘ? CHCESZ WIĘCEJ?! CZYTAJ OPIS !! BIZNESY/WSPÓŁPRACA: BUSINESSES / COOPERATION: SUBSKRYBUJ KANAŁ I NIE ZAPOMNIJ O ZAZNACZENIU DZWONECZKA ( ) DeeJayPallaside ogląda wywiad ISAMU po walce FAME MMA 3 WSPOMÓŻ MÓJ KANAŁ BY MÓGŁ SIĘ ROZWIJAĆ !! Z GÓRY DZIĘKI ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ ! ;) KONTAKT/INSTAGRAM: wallthisofficial Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc. Ktokolwiek będzie chciał umieścić ten filmik na swoim kanale, powinien wcześniej skontaktować się ze mną oraz umieścić odpowiednią informację tj. link do źródła (kanału), mój url kanału jak i bezpośrednio shota. #famemma #mma #famemma3DeeJayPallaside ogląda wywiad ISAMU walce


Najlepsze komentarze:

Mateusz... Kurwa już się tak nie jarajcie tym ja podejrzewam ja to ja tamto gdyby to było na ulicy to byś nie miał szansz i ja jako były sportowiec gdybym miał zasięg tak jak wy to bym tam przyszedł na te wasze gej MMA i bym was tam po dwóch na klatkę brał i napierdalal jak wy z tym możecie spać że jesteście takimi pizdami
AirSoft... Pomysł na biznes... Mecz koszykówki youtuberów na arence.
Stary O... Chłopie ty w ciągu kilku tyg osiągnąłeś więcej niż ten spaślak i farmazoniarz Bonus przez 5lat pseudo treningu.
Szacunek ?
TheGoth... Beka z was dzieciaczki ktore nagle zaczely szanowac pałkersona bo wytrzymal 3 rundy, a wczesniej wyzywaly go od debila ktory wierzy w duchy.
Gothboi... Pallaside nie wyszedł sam z trójkąta. Isamu stwierdził że jest niedopięty (a był) więc puścił żeby się nie pompować. Podsumowując walka mogła zakończyć się w pierwszej rundzie przez dusznie trójkątem. Pozdrawiam.
XanaX... Szacunek dla obu
Quave20... co to za nuta na koncu?
Rocky B... Nadal cię pierdóle, i ta twoja pannę która zgolila brwi i narysowala kreski haha
Kacper ... Przed walką miałem złe zdanie o pallasaid. Teraz go szanuję, naprawdę. Oboje pokazali dobrą sprawę.
Rafa? K... Ciągnoł mi ???


Te rękę???
Steel B... Szacunek za walkę, bo była zajebista ;)
LissQ... Od tej walki nabrałem do niego szacunku ...
Maty?... - ty kurwa jak masz kaske...
ZieluSt... Dojebal Szymon XDDDD jak masz kask i chuj XD
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgZIqREgoFLdjD1k3XkGs6w