DeeJayPallaside ogląda wywiad ISAMU po walce FAME MMA 3


PODOBAŁO SIĘ? CHCESZ WIĘCEJ?! CZYTAJ OPIS !! BIZNESY/WSPÓŁPRACA: BUSINESSES / COOPERATION: SUBSKRYBUJ KANAŁ I NIE ZAPOMNIJ O ZAZNACZENIU DZWONECZKA ( ) DeeJayPallaside ogląda wywiad ISAMU po walce FAME MMA 3 WSPOMÓŻ MÓJ KANAŁ BY MÓGŁ SIĘ ROZWIJAĆ !! Z GÓRY DZIĘKI ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ ! ;) KONTAKT/INSTAGRAM: wallthisofficial Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc. Ktokolwiek będzie chciał umieścić ten filmik na swoim kanale, powinien wcześniej skontaktować się ze mną oraz umieścić odpowiednią informację tj. link do źródła (kanału), mój url kanału jak i bezpośrednio shota. #famemma #mma #famemma3DeeJayPallaside ogląda wywiad ISAMU walce

Najlepsze komentarze:

ZieluSt...Dojebal Szymon XDDDD jak masz kask i chuj XD
Maty?...- ty kurwa jak masz kaske...
LissQ...Od tej walki nabrałem do niego szacunku ...
Steel B...Szacunek za walkę, bo była zajebista ;)
Rafa? K...Ciągnoł mi ???


Te rękę???
Kacper ...Przed walką miałem złe zdanie o pallasaid. Teraz go szanuję, naprawdę. Oboje pokazali dobrą sprawę.
Rocky B...Nadal cię pierdóle, i ta twoja pannę która zgolila brwi i narysowala kreski haha
Quave20...co to za nuta na koncu?
XanaX...Szacunek dla obu
Gothboi...Pallaside nie wyszedł sam z trójkąta. Isamu stwierdził że jest niedopięty (a był) więc puścił żeby się nie pompować. Podsumowując walka mogła zakończyć się w pierwszej rundzie przez dusznie trójkątem. Pozdrawiam.
TheGoth...Beka z was dzieciaczki ktore nagle zaczely szanowac pałkersona bo wytrzymal 3 rundy, a wczesniej wyzywaly go od debila ktory wierzy w duchy.
Stary O...Chłopie ty w ciągu kilku tyg osiągnąłeś więcej niż ten spaślak i farmazoniarz Bonus przez 5lat pseudo treningu.
Szacunek ?
AirSoft...Pomysł na biznes... Mecz koszykówki youtuberów na arence.
Mateusz...Kurwa już się tak nie jarajcie tym ja podejrzewam ja to ja tamto gdyby to było na ulicy to byś nie miał szansz i ja jako były sportowiec gdybym miał zasięg tak jak wy to bym tam przyszedł na te wasze gej MMA i bym was tam po dwóch na klatkę brał i napierdalal jak wy z tym możecie spać że jesteście takimi pizdami
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgZIqREgoFLdjD1k3XkGs6w


WallThis ciekawostki

WallThis ciekawostki

Historia kanału WallThis zaczyna się w dniu 2009-06-12 15:27:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 203 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 47821016 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 142271 użytkowników.