Zmarł po 9 godzinach oczekiwania na izbie przyjęć UWAGA! TVN

Noga syna była sina, nie mógł już mówić, trząsł się cały, pytał o lekarza i błagał o pomoc – opowiada matka pana Krzysztofa. 39 letni mężczyzna przez 9 godzin czekał na fachową pomoc. Niestety zmarł. Więcej reportaży tutaj: Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn pt g. 19.50. Sb nd 19.45. Subskrybuj: Skontaktuj się z nami: Zmarł godzinach oczekiwania izbie przyjęć UWAGA!


Najlepsze komentarze:

yyy nie... I się dziwią, że podwyżek nie mają. Jak zaczną pracować to i pieniądze znajdą.
iwonavo... Bezsensowna śmierć... Śmierć, której mozna było uniknąć
sylwia... Qrwy nie lekarze!
Paula... Przez to, co tu się dzieje mam nadzieję, że polska zniknie
Barbara... W dzisiejszych czasach, wyłącznie w serialach medycznych występuje takie zjawisko jak lekarz, który przejmuje się pacjentami.
I Im 88... To są potwory a nie lekarze.Potwory co niosą śmierć. Wyrazy współczucia dla rodziny.Wiem jak wielki jest ból stacić ukochaną osobe.
Mirka R... Nic w tym dziwnego???tak jest i w koszalinie rowniez!! Moja matka. Starusxka xzekala tez tyle godzin z wysokim nadcisnieniem ktire nie mogla w domu ustabilizowac!!siedzac na krzeselku nie mogla pochodzic bo nie bardzo juz moze!! Syn zrobił raban dopiero sie nia zajeli! Bylo to w ubieglym roku! Nie sadze by cos sie zmuenilo !!! Nikt tam nue przychodzi po porade jak bredza kocopoly lekarze w tv!! Idzie po pomoc gdy nie ma juz wyjscia!!lekarze przez ta izbe i pelegniarki przewijaja sie non stop jak przez ulice ale kazdy mowi ze jest z oddzialu innego!! Trzeba chodzic i szukac lekarza bo na sorze go nie ma!!!
Piotr R... To tylko w Polskiej kurewskiej demokracji.
Anna Sa... To prawda, za długo czekał na opiekę lekarzy, ale gdzie ten człowiek był wcześniej. Taka noga nie zrobiła mu się w ciągu 9 godzin. On nie przyszedł tylko z bólem lecz ze zmianami na nodze. Czemu tak długo zwlekał? Osoby są chore, nie poddają się zabiegom, potem jak już są na granicy śmierci, bądź kalectwa, pragną pomocy. Wówczas skutki są już nieodwracalne.
Pawe? K... Jak jest brak personelu medycznego to czemu się dziwić, Polski NFZ lerzy na łopadkach tylko modlitwa do Matki Boskiej nas ratuje.
Meente... SOSNOWIEC
Asia. a... Wyrazy współczucia [*]
efekt m... Dobrze, że takie sprawy są nagłaśniane, to może lepiej da do zrozmienia tym pseudo lekarzom, ile warta jest ich 'praca' i jak wielki jest brak empatii i serca dla pacjentów. Sami są ludźmi i przerażające jest to, że cierpiący człowiek, nawiasem mówiąc młody, nie wzbudził w nich nawet odrobiny niepokoju, tylko dopiero wtedy, jak doszło do tragedii... w tym kraju coś się musi stać, żeby ktoś zrozumiał..
narkoty... Sosnowiec... i wszystko jasne
ika... Tragedia... Co z tymi lekarzami się dzieje? Totalna masakra.. Ludzie umierają, przez lekarzy, którzy olewają objawy pacjentów.
Klaudia... Niestety tak jest .:( Wspólczuje rodzinie
Ja czekałam na izbie przyjęć 10godzin
Rose... Przepraszam,ale irytuje mnie jak ta pani mówi "moje dziecko" bo cały czas mam wrażenie,że chodzi o małego chłopca:/
Aneta S... To sie dzieje coraz czesciej.......
krzyszt... Jest takie powiedzenie slyszeliscie? Kazdy lekarzyk ma swoj cmentarzyk. Droga sprawa z gory wiadome bedzie lekarza lekarzy zwolnia z wykonywania zawodu I tyle po temacie.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/UwagaTVN