MEBLUJE DOM Z PRYWATNEJ ROZGRYWKI W THE SIMS 3 MODY!

Cześć Kochani! Witam Bardzo serdecznie w odcinku z The Sims 3. Dzisiaj będziemy meblować dom i w większości wykorzystamy mody, które możecie pobrać na stronie The Sims Resource. Dajcie mi znać czy interesują Was rozgrywki z 3 części The Sims na moim kanale #TheSims3 #RoomBuild #MrsScarlettMEBLUJE PRYWATNEJ ROZGRYWKI MODY!


Najlepsze komentarze:

Mrs Sca... Hej Hej! Na początku nagrania pojawiają się dziwne błyski, natomiast później już nie występują. Nie wiem czemu tak się dzieje. Program zrobił mi niespodziankę przy renderingu i pomimo, ze renderowałam kilka razy (bo ten film miał być wczoraj) problem wciąż występuje. Mam nadzieję, że mimo wszystko Was to nie pozabija ^^ Nie mogłam zrobić tego inaczej ;/
Meg G.... 17.the sims3!!
Kacper ... Dziala jakby chciała a nie Mogła xD
Paulina... Karolina, w jakim świecie masz ten domek? Bo szukam ładnych miast do pobrania :)
Roby Br... Scarlett kocham cię za TS3 ❤️<3❤️ ja jak i nie wiele osób chciało by TS2 bo 2 jest super ❤️ domek jest super.
Roza BO... Piękny domek ❤ Czy masz jakieś linki do mebli w the sims 3?
Beata B... Cześć Mrs Scarlett super odcinek z sims 3 bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego Czwartku i wieczoru dla ciebie Karolina i Damian ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????????
thomas... jak widzę 3 to po prostu skacze z radości ;DD
Maja An... Masz za słaby komputer na 3
Lila Ku... Czy nagrasz film budowe domku z drewna ??? Albo Challenge domek bez ścian !!!
Elita A... Czesc budujesz świetnie i zawsze biorę inspiracje z twoich budowli i chciałabym pobierać twoje domy z galerii, ale nie mam galerii więc mniej więcej staram się budować podobne

Edit: dzięki za serce
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVyGfpuCRD4uYHDmfUeskFg