Monster Slaughter | Horror klasy B na planszy


Sprawdź cenę gry: ►255282&pid=9163 Lubisz horrory klasy "B"? Nie wiesz co to jest? To masz dwa powody, żeby zobaczyć ten film :) Bądź fajny i nas subskrybuj: ► SUBSKRYBUJ KANAŁ:

Najlepsze komentarze:

xilk... Mam mieszane, a może wręcz negatywne odczucia co do tego "produktu". Uwielbiam horrory, lubię gry imprezowe, ale to coś, co Black Monk zrobiło, to szkoda mi słów.

Cena? Może gdzieś się znajdzie 230 zł, ale raczej jest to jednak ponad 250 zł, jak nie ponad 350 zł... Zdecydowanie za drogo, jak na grę imprezową i jest ona za słaba, jak na coś poważniejszego. Mówię serio, jak już płacę ponad 200 zł za grę, to chcę coś z niej mieć. I to coś więcej, niż plastik... Na gry imprezowe świetnie nadają się różnego rodzaju gry karciane, gdzie ich koszt to często 50 - 100 zł, a zabawa jest przednia.

Na imprezy są dużo tańsze gry, na coś poważniejszego z figurkami istnieją dużo lepsze i czasem nawet tańsze gry.
Alidzja... Wczoraj widziałam to w Cybermachinie. Chyba muszę zebrać ekipę do gry ? dzięki za film
Krzyszt... Ciężkie jest życie studenta ;)
Caireth... Po recenzji poszukałem gry w moim "ulubionym" sklepie cena grubo ponad 300zl ;)
amorizi... Po twojej recenzji trafia na listę zakupową :-) dzeki :-)
Rados?a... Gralem dwie partie na 3 osoby (finalny prototyp - brak figurek i szopy, ale byli niespodziewani goście) - o ile pierwsza gra mnie ciekawiła, tak drugą już ledwo dograłem. Wykonanie i sam pomysł na pewno na plus, bo to coś zupełnie innego. Jednak wrażenia ogólne po kilku godzinach grania na minus. Moim zdaniem niektóre rasy mają znaczącą przewagę nad innymi (w moim odczuciu najsłabsi byli kosmici, a najlepszy bonus przypadł koszmarom), + często zdarzało się nam, że nie byliśmy w stanie jakkolwiek zranić studenta (brak szczęścia w kościach + dodawanie broni w obronie - człowiek się irytuje jak po 5 próbach nic mu nie wychodzi ;) ). To czego mi brakowało, to jakieś karty broni wspomagające potwory,. Może coś się jeszcze zmieniło w finalnej wersji i scenariusze urozmaicają całą grę, ale ja po tych dwóch partiach jakoś nie miałem ochoty ponownie usiąść do Monster Slaughter.
Jan Kap... Monster Slaughter przedszkole psychopatii ? :D
Rafa?_... Carlos elegancki recenzent ;-) fajna gra ;-)
matiris... Dzięki za przypomnienie. Właśnie kupiłem. Jakoś bez hałasu odbyła się premiera. A szkoda bo gra 'strasznie' dobra ;-)
ash ash... Nie zgadzam się. Braindead jest królem horrorów i basta
Avatar ... Bardzo ciekawa gra, ale wg mnie trochę za droga :c
eM eR... Ponad 200 zł za grę rodzinno-imprezową? Wg mnie dużo, szczególnie gdy w tej cenie można mieć Descent wędrówki w mroku, choć ciężko je zestawić w jednym szeregu. Dla wykonania, klimatu, figurek i fanu brałbym. PS. gdy zobaczyłem karty postaci to pomyślałem że autorem gry są panowie od "Straszydeł"
Mroczny... Jak zwykle dobry materiał a moim zdaniem jak za tak prostą gre wydać ponad 200 zł to przesada gdyż są o niebo lepsze gry w takiej cenie
xxxfigh... Wyglada fajnie
?ukasz ... Carlos, weź rutinoscorbin bo jesteś niewyraźny. Wręcz znikasz.
micha? ... Fajny pomysł i klimat zagrałbym, ale czy kupię......
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Lv3nOI1Iqsk


GameTrollTV Gry Planszowe ciekawostki

GameTrollTV Gry Planszowe ciekawostki

Historia kanału GameTrollTV Gry Planszowe zaczyna się w dniu 2010-08-08 07:01:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1057 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8615085 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 35600 użytkowników.