Dziecko w ogniu rodzicielskiego konfliktu. Lara była porywana...

Lara Karzełek od drugiego roku życia była porywana przez rodziców już cztery razy. Dwukrotnie do Polski porwała ją matka. Kolejne dwa razy została odebrana przez ojca do Niemiec. Obecnie, od roku dziewczynka mieszka z ojcem. Więcej reportaży tutaj: Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn pt g. 19.50. Sb nd 19.45. Subskrybuj: Skontaktuj się z nami: Dziecko ogniu rodzicielskiego konfliktu. była porywana cztery razy! UWAGA!


Najlepsze komentarze:

NEON... XD
Bobovit... Kutaski
Natasza... Żal mi wszystkich ludzi
Wilam_2... Widzę, że w Milanie słabo płacą, że Gattuso w Uwadze występuje
matikil... Czemu te materiały z uwagi są takie chaotyczne?
Oglądam i nic z tego nie rozumiem? Kto w końcu porywał to dziecko? Bo list gończy za ojcem świadczy, że to on, a z drugiej strony to on rozwiesza jakieś ulotki że córka porwana, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo czemu ludzie go obrażają. Za to, że szuka porwanej córki, czy rozwiesza je, ze sam ją porwał?
Mogliby robić te materiały od początku do końca, zaczynając od przedstawienia osób, przez zakreślenie sytuacji, a nie jak film sensacyjny, że zwroty fabuły są dopiero pod koniec. Jeszcze w oczywistych materiałach można to przeboleć, ale z tego przeskakiwania z ujęciami w tym materiale nic nie da się zrozumieć. No chyba, że reszta materiału w TV dopiero ma rozjaśnić sytuację, ale w takiej opcji podziękuję.
Łapka w dół za ten chaos.
besos... Żadne z nich nie powinno zostać rodzicem, co za idioci.
Antoni ... Smutne to jest że przez rodziców dziecko musi cierpieć
swistak... 1
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/UwagaTVN