Czyż nie...? Joanna Kluzik Rostkowska, Jakub Stefaniak, Marek...

Czyż nie...? Joanna Kluzik Rostkowska, Jakub Stefaniak, Marek Jakubiak 13.04.2019


Najlepsze komentarze:

Norbert... Cały ten kanał to szambo
Norbert... Dno blondyny
Dod... Nie były i nie są bo wygląd i standard polskiej szkoły to farsa
Dod... Pod ścianę i rozstrzelać krzykaczy
The74pe... Problem z konserwami jak mafia PiSniętych czy Jakubiak jest taki, że straszą każdą zmianą i postępem najchętniej nic by nie zmieniali tylko siedzieli po kolana w gównie w swojej jaskini i łupali kamienie. Głosując na takich ludzi zgadzamy się na stagnację lub cofanie tak jak w tym przypadku powrotu do 8 klas i rujnowaniu oświaty, ma być tak jak pod zaborem Pruskim w 19 wieku. Z tącałą prawicą jesteśmy skazani na nędze i brak rozwoju co pokazują te 4 lata ich rządów żadnych inwestycji i zmian , stracone 4 lata i przejedzone pieniądze na rozdawnictwo, które ma na celu utrzymanie władzy, bo brak innych pomysłów na rządzenie.
Ryszard... No proszę ujawnił się kolejny "wybitny" ekspert od szkolnictwa. Jeśli o edukację naszych dzieci i wnucząt zaczną dbać tacy "fachowcy" w tej dziedzinie jak emerytowani chorążowie naziemnej obsługi samolotów, czy przedsiębiorcy branży browarniczej to z pewnością będziemy mogli spokojnie spać ... Panie emerycie - przedsiębiorco odpuść pan sobie oświatę i wróć do swojego interesu.
Artur B... Pan M.Jakubiak były członek PZPR
Gina Wa... POsitwie nie przeszkadzalo, ze nalozylo sie dwa roczniki 6 i 7 mio latkow. ale PO tak ma im wiecej lga i obiecuje tym bardziej im slupki spadaja.
Bydgosk... Kluzik-Rostowską powinno się wysłać do Afganistanu, żeby im sprzedawała swoje mądrości, po pierwszym zdaniu dostałaby takie baty, że nigdy więcej by się nie odezwała! I to byłaby dobra zmiana!
j d... Edukacja z zachodu To propagacja pedofilii i analfabetyzmu! De francji dzieci uczy sie glownie nie myslec i sie onanizowac!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC5WvpvrUhv2NS3Jr9J0qnBA