VLOG: Nasze NEURONY umierają bezpowrotnie!

Dzień dobry, Poniżej pomocne linki WARZYWNE TUBKI VLOG: Nasze NEURONY umierają bezpowrotnie!


Najlepsze komentarze:

MamaNat... Kurcze, Laura, naprawde lubie Cie oglądać ale dziś wybitnie się z Tobą nie zgodzę. Poczułam się personalnie urażona, moje dziecko w okresie niemowlęcym nigdy nie spało dłużej niż 40 min w dzień i 1,5 h w nocy. Bardzo szybko przedstawiła się na jedną 30-40min drzemkę w ciągu dnia bo już około 8msca życia. Dodatkowo nigdy nie zajęła się sobą dłużej niż 5min, w foteliku do karmienia siedzi tylko wtedy gdy je, gdy w jej oczach posiłek jest skończony na żadne skarby świata nie usiedzi dłużej. Drzemke na spacerze akceptowała tylko do 6mż, później wózek parzył w dupkę, nosidło tylko do 30min było ok. Teraz córka ma 18mscy i jest wulkanem energii, jest wysoko rozwiniętym dzieckiem w oczach Cioć ze żłobka jak i pediatrow. I przepraszam Cię ale zwyczajnie nie masz racji. Dodatkowo możesz wprowadzić w poczucie winny inne mamy, wiem bo sama taką mamą byłam. Diagnozowałam moją córkę pod wieloma aspektami i wszyscy mówili ze dziecko super zdrowe, więc jak niby miałabym ją zmusić do spania aby neurony jej nie umierały? Dodam że kp dziecko do tej pory, śpi tylko z nami w łóżku.
Justyna... Lauro masz prawdziwego Skarba w domku ❤️ moja malutka planowo też ma się urodzić w lipcu :) ❤️ już nie mogę się doczekać ? przy śmiechu Balbinki zaczęła się ruszać w brzuszku ?? miłego dnia dla Was ❤️
Agniesz... Córeczkę masz Lauro prezesłodką ??????
Karolin... Balbi ma tak śliczny i zaraźliwy śmiech jak Ninka ??Ahhh już nie mogę doczekać się naszej córci...jeszcze 4 miesiące ?
Karina ... Dziendobry dziewczyny:)Balbinka super się śmieje,fajniutka ,od rana sprawiła mi banana na ustach ..
Patrycj... Miłego dnia ?☀️
Patrycj... Kochana ja Tez tak robię. Gdy Malutka ma drzemke to ja również odpoczywam. Jedyne teraz przed świętami wykorzystałam ten czas na umycie okien?
Monika ... Miłego dnia i pozdrawiam
Anetka ... Miłego czwartku dla Was Wszystkich ;)
Shila *... Pierwsza?
Aleksan... 1 uwielbiam was oglądać
Agniesz... Pierwsza?? uwielbiam was
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKpK8ANHbYKbwEh91OhB-mA