PILNE! Rozliczamy się z waszych wpłat, studio wRealu24 w budowie i III edycja targów książki! - wRealu24


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj nasząatformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stro
Najlepsze komentarze do filmu "PILNE! Rozliczamy się z waszych wpłat, studio wRealu24 w budowie i III edycja targów książki!":

2022: Agrhhhh, wszystko tylko nie "pieniążki".
LordDOOM III: UWAGA to kanal ruskich właścicieli stworzony na polecenie Kremla. Otwórzcie oczy!
Andrzej Lato: Gdzie jest relacja z konwencji Kukiz'15 ?
carla vega: jak nic : bilety trzeba ?wprowadzić (kampania kosztuje)

dla kandydatów konfederatów (przed wyborami)

stawkę w zależności od jakości miejsca (na ?liście) ustalić

ps. no i jakiś program dla Polonii musi być (bo za co mają wpłacać)

/kampanie-adwords/cennik
zdzislaw7777: To wszystko za niecałe 6000? To się nazywa gospodarczosć. A wy w ogóle coś jecie?
Bartek bart: wiecej posla Majki prosze ;) i co z panem Rafalem Orłowskim? pamietam 2 bardzo konkretne audycje a teraz go brak, cos sie stalo?
Pomorzanin 72: Zakładajcie Patronite
Polish issues: Super ?❣️ ?? rozwijajcie się !! Czolem wielkiej wolnej (kiedyś) polsce ?❣️????!!!!!!
Pedomin: Czyżby wujaszek Putia vel Putin zakręcił kurek? Wstydzcie sie ruska holoto sępić polskie pieniądze na tube propagandową Kremla!
rebeliant80: Pamiętam, że jeszcze kilka miesięcy temu było po kilkanaście tysięcy, liczba subskrybentów rośnie, a wpłaty spadają.
MrSMAKOSZ13: Dlaczego od początku nie podjęcie danych na co idą pieniądze co do złotówki? Z ciekawości bo podjęcie całościową kwotę a jakoś zmian dużych nie ma a ta niby wełna specjalna to zwykła wełna ociepleniowa.
Wojciech Stan: Nie będę wpłacał, jak będę musiał oglądać Czarneckiego albo Kuźmiuka
Cyklops 76: Cienizną i malizną pachnie panie Rola ?
Maciej Micha?: Szczęść Boże wRealu24.
Maciej Micha?: Lichutko w tym tygodniu od kochanych Polaków z Polski
, może za tydzień będzie lepiej. Bóg zapłać za każdy grosz i za to że jesteście wRealu24.
Marolas: Bardzo mnie dziwi że nie założyliście Patronite. Większość youtuberów zakłada i ma bardzo duże wpływy, było by to o wiele łatwiejsze w wspieraniu bo jak narazie jest tylko przelew na konto bankowe. A w patronite 1 kliknięciem można przekazać każdą kwotę lub ustawić sobie comiesięczne wspieranie które jest bardzo popularne.
Pan Polityczny: Fajnie ze to się tak rozwija oby jak najszybciej ten budynek to studio okazało się za małe i kiedyś będzie to drapacz chmur w Warszawie czego Wam życzę ! Puki co może kiedyś pokażcie ten budynek z zewnątrz bo jesteście Tv ogólnopolska i takich macie widzów a nie każdy zna Warszawę na pamięć .Musimy wiedzieć gdzie przesyłać dobre fluidy ?
Andrzej Solanikow: Z pustego to i Salomon nienaleje,wiadomo ze pieniadze sa potrzebne.Za dobre prawdziwe wiadomosci to warto zaplacic.Ktos placi za propagande i innego rodzaju bzdury a ludzie musza spolecznie robic wszystko aby to sie krecilo w dobrym kierunku.
ilikeberries: Hey,czy mozcie w rozliczeniach podawac ile wplywa pieniazki z YouTuba?Dzieki.Pozdrowienia.
Ela Zet: Super, że się rozwijacie! Mam pytanie OT, czym wygłuszacie ściany? Potrzebuję wyciszyć dziewczynom pokój z pianinem ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=o4BnFeRnC00