Zinfiltrowałem Forum Kanibali 18 - Azergothil1


Chcesz rzucić hajsem?
Najlepsze komentarze do filmu "Zinfiltrowałem Forum Kanibali 18":

Dante: W sumie zastanawiam się, gdybyś miał wynajdywać tak popierniczone sytuacje niż nagrywać pasty? Co byś wolał? Albo chociaż takie "rzeczy" stały by się tematem przewodnim tego kanału (a pasty przy okazji), to by było zajebiste.

Swoją drogą, takie forum pokazuje jeszcze lepiej jak bardzo popier**olony jest ten świat. Tylko ludzie sprzed internetu chyba nie bardzo mieli o tym pojęcie.
str3fka: Jak zwykle powiadomienia nie dostałem ...
TotalNoSkill: Niepokojąca jest liczba postów na tym forum :o
Świetny filmik jak zawsze, brawo Azer!
piti gonzales: Bardzo się cieszę że usłyszałem twój głos, po długiej przerwie i nie wchodzeniu na twój kanal. Pchaj to dalej. Pozdrawiam ❤️
SmotruchTV: kręć taki rodzaj filmów, o historiach na faktach, to naprawde dobre;d
MrFreeMaN017: Przerażające. Ostatnio miałem okazję oglądać wiele naprawdę filmów z różnych egzekucji i samosądów w Afryce. Co ci ludzie (?) tam wyprawiają to głowa boli. Rąbanie maczetami, urzynanie głów, kamienowanie i.... no właśnie. Jedną z ulubionych metod samosądów w Afryce jest spalenie żywcem poprzez założenie opon na nieszczęśnika , oblanie benzyną i podpalenie. Jakie dzikie piski i krzyki ci ludzie wydają to głowa boli. Nie wiedziałem że człowiek może takie dzwięki z siebie wydawać.
Poza tym..... jestem ciekaw czy czasem na tym forum nie udzielają się współautorzy takich aktów - angielski jest popularny w Afryce.
Artur Gorzej: Dlaczego ludzie tacy jak ci z tego forum nie idą na przemiał? Skoro tak bardzo chcą być zjadani to nie powinno im przeszkadzać że zostaną pokarmem dla rybek albo dla skorupiaków.
Sorry ale ja nigdy nie będę szanował takich ludzi i kanibale to obok pedofili ludzie którzy powinni iść na śmierć bezwarunkowo.
Szwejo5: Smażony penis mmmm. Pani Magda Gessler by nie pogardziła.
AdiBielo: Ja jakbym miał możliwość (a w sumie teoretycznie możliwość mógłbym mieć, ale nie mam za grosz chęci do tego) - to w temacie, czy rzeczywiście byś to zrobił - zadał bym pytanie pomocnicze nazwijmy to, na które myślę, ze uzyskał bym zupełnie inne odpowiedzi, bliższe pozytywnych. Jakie by to było pytanie? Czy zjadłbyś ludzkie mięso, świadomie i dobrowolnie, ale nie musząc zabijać człowieka, którego zjesz - po prostu ktoś by to zrobił i ty byś tylko dostał talerz z upieczonym, czy ugotowanym kawałkiem mięsa.
Ciężko mi wyobrazić sobie taką hipotetyczną sytuację - ale zakładając, ze ktoś popełniłby samobójstwo poprzez upieczenie się żywcem - powiedzmy by się zatrzasnął w piecu i podłożył ogień - i zostawił notkę, ze chce być zjedzony przez kogokolwiek - to czy skorzystał byś z zaproszenia.


Bo większość odpowiedzi jak zauważyłem była negatywna - bo ktoś nie chciał zabijać kogoś na mięso, ale dało się wyczuć, ze z samej ciekawości mogliby, a nawet chcieliby spróbować jak taki człowiek smakuje.
?l? ?????l: j********e k***a ale p******a akcja
PathFinder68: Moja reakcja: Ja pierdolę, takich ludzi trzeba utylizować żeby nikogo nie skrzywdzili poza tym popierdolonym forum. A tak poza tym to utwór Rammstein - Mein Teil opowiada dokładnie o tych dwóch kolesiach z początku filmu.
????????? ??????: Kalifornia i wszystko jasne XD
Coccacolasto: Co za idioci. Nie wolno zabijac miesa, ktore sie stresuje, bo smakuje gorzej. Kazde przyzadzanie zywcem odpada.
Karol Bombowiec Krawczyk: Polecam kawałek o zwyrolu z miniaturki. Nutka zwie się:
Dead and Divine - Grim Love
iks de: Zglodnialem
Karolina kasi: Dłubie słonecznik i słucham co mówisz ???zero reakcji ze strony mojego żołądka ????‍♀️
Uchiha Flex: :)
Czarna Dziura: playing Cannibal Corpse in the background
AroM ?: Tokyo Ghoul in real life
Miko?aj filiks: cicho jakbyś z dupy czyjejś mówił ale filmik sztos <3
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=x2fGGkWXb7U