TVN7 ciekawostki

TVN7 ciekawostki

Historia kanału TVN7 zaczyna się w dniu 2016-05-11 10:38:40.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4187 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2657457051 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 217000 użytkowników.

Czasem komunikacja z pasażerem bywa trudna ; No to lecę


Oglądaj program "No to lecę" w czwartki o 19:50 w Travel Channel i na player.pl: 15202/odcinek 2,S02E02,150473 Subskrybuj kanał Good Living: Po sukcesie pierwszej serii „No to lecę!” Travel Channel wraz z bohaterami programu wyruszą w kolejną podniebną podróż. Stewardessy i stewardzi zabiorą nas w swoje ulubione miejsca i zobaczymy największe miasta ich oczami. Odwiedzimy kraj kwitnącej wiśni, przejdziemy ulicami Nowego Jorku i odkryjemy największe atrakcje Toronto. Spędzimy też kilka dni w Miami, ale przede wszystkim podejrzymy pracę na pokładzie samolotu. Przygotujcie się na podróż pełną niezapomnianych wrażeń i emocji!

Najlepsze komentarze:

Przemek... Bardzo ciężka praca, pot sie leje
Depress... Jest takie coś jak tłumacz albo inne aplikacje ?
Ula K... Słychać, że mówi coś w stylu 'tromboza' po rosyjsku podobnie a po ang. thrombosis czyli zakrzepica. Ale niestety w samolocie bywa czasem tak głośno, że trzeba tylko się domyślać co ktoś powiedział.
Maciek1... A macie tam google tłumacz offline?
Venona1... Ale miła dziewczyna, taka prawdziwa często latam i szczerze mówiąc według mnie te dziewczyny to są takie wymalowane i wypindrzone, że cały czas zwracają uwagę na swój wygląd a nie na to żeby pasażerom było dobrze. Pamiętam, że siedziałam kiedyś ze staraszą babką która pod koniec lotu nie mogła znaleźć bagażu. I się popłakała, prosiła o pomoc stuardes a one cały czas podśmiechujki że jak był to jest i zbywanie problemu. Na koniec okazało się że ktoś inny musiał zabrać jej ten bagaż może przez pomyłkę, a nikt nie udzielił jej należytej pomocy. Oczywiście wypełniła jakiś papier i na tym koniec. Ale babka była roztrzęsiona i przez cały ten czas po zgłoszeniu problemu nikt nie przyszedł by pomóc w szukaniu itp
Trochoi... Też powiem, że mnie boli noga by dostać droższe i lepsze miejsce ?
CzarnaP... Na logikę, skoro ma taki problem powinna wykupić miejsce, gdzie jest więcej miejsca na nogi.
CoffeBr... Akurat serbski jest z tej samej "rodziny" co polski. Trzeba kombinować mówić jeden/jedno/adin/odin/adno krzesło/kryslo/krislo etc powoli. Pani na pewno zrozumie. Gorzej gdyby ktoś był z jakegoś egzotycznego kraju.
zok jok... Co to za linią lotnicza?
Maciej ... Troszkę po Ruski trzeba było do tej pani z Serbii, widocznie pani stewardesa niemiala w szkole j. Rosyjskiego ?
DeadBut... Ta Pani stewardessa jest świetna!
Pet Mot... A Serbowie mowia bardzo podobnie do Polakow. Posluchajcie - wiem jest daleko od nas ale bedziecie zaskoczeni jak jest ten jezyk podobny.
JEMIO?... Tłumacz Google ?
rafal k... Goggle tumacz hallooo
panetyo... ale fajna ta blondi chyba się zakochałem ;)
?ukasz ... Dzięki za materiał!
HereWe ... Proponuję wprowadzić małe notatniki i zacząć używać pisma obrazkowego ?✏
Mi?eX... Nie czaję, google tłumacz i jedziemy z babką
blackun... Miniaturka xddd
CD2... pasażerka:
,,Nie mówię po angielsku,,
Jakaś baba z programu:
,, za panią jest miejsce ale trzeba zaczekać żeby sie zwolniło,,
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kAfBlL0nDLA