Frele ciekawostki

Frele ciekawostki

Historia kanału Frele zaczyna się w dniu 2017-02-12 23:49:37.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8318433 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 34700 użytkowników.

Frele Ulice Tego Miasta Official Video


„Ulice tego miasta” to debiutancki singiel zespołu Frele, zapowiadający pierwszy autorski album. Oddajemy Wam w ręce efekt naszej długiej i ciężkiej pracy. Nie było łatwo i chociaż zawsze sobie śmieszkujemy, to tak naprawdę momentów zwątpienia miałyśmy mnóstwo. Dziękujemy wszystkim tym, którzy nas w tym czasie wspierali i nie zwątpili w to, że oprócz muzycznych wygłupów mamy coś do przekazania. Mamy nadzieję, że na kolejnych przystankach naszego biegu się z Wami spotkamy. #ulicetegomiasta obserwuj nas na Instagramie: @frele___ obserwuj nas na Facebooku: Posłuchaj na streamingach: koncerty: __________ Produkcja: Michał Kush Muzyka: Michał Kush, Marta Skiba, Marcelina Bednarska Słowa: Marcelina Bednarska, Marta Skiba Gitary: Piotr Rubik Perkusja: Tomasz Waldowski Mix: Michał Kush Mastering: Leszek Kamiński Realizacja nagrań: Mateusz Sołtysik, Maciek Stach (Maq Records), Arkadiusz Kopera (Black Kiss Records) Utwór zarejestrowano w studiach Maq Records oraz Black Kiss Records. __________ Credits: Produkcja video: Motion Pikczer Scenariusz/reżyseria: Michał Liszcz, Frele Zdjęcia: Kuba Woźniak Kierownik produkcji: Natalia Wesołowska Montaż: Michał Liszcz Asystent operatora: Maciek Dziąbek Scenografia: Latay & Smuut Steadicam: Kuba Woźniak Make up: Marta Woś Hair: Marta Woś Sprzęt oświetleniowy: FastMedia Wystąpili: Marcelina Bednarska, Marta Skiba, Magdalena Janoszka, Beniamin Drożdżal, Bogumił Eksner, Michał Bednarz, Przemek Mucha, Kamila Brodacka, Kadma (Tomasz Bojdoł), Amanda Hounkpatin, statyści: Edyta Gapys, Marzena Paszkowiak, Wojtek Weps, Tytus Skowronek, Weronika Swoboda, Małgorzata Krysińska, Adam Sobczyk Specjalne podziękowania dla Białej Małpy w Katowicach i Ani, która do piątej rano dzielnie udzielała nam schronienia podczas kręcenia klipu, a także dla Madzi, Adama i Stasia za to, że Benny mógł wykąpać się w ich pięknej wannie. ❤ Specjalne podziękowania dla Miasta Olesno, Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach i Miasta Tarnowskie Góry za wsparcie. __________ TEKST: Kiedy miasto śpi, ciągle mi się śni smutny ciebie brak Więc wychodzę w noc, Miasto moje, bądź dla mnie dziś jak brat Znam tu tyle tylko moich miejsc, chyba lepiej niż ty sam Słyszę bicie betonowych serc Wielką siłę ma Na chodnikowych płytach odbijam kroki swe Do ciebie tak daleko, a nie mam siły biec I mój miarowy oddech ze zgiełkiem stapia się Wyjdź w moja stronę, bo to miasto pożre mnie Spływają rzeką w betonowy las Ulice tego miasta Tramwaje ciągną czarne nici tras, Choć czasem w nocy budzi cię strach, pod ciemnym niebem muzyka gra Nie bądź na mnie zły, kiedy mówię ci, że ucieknę stąd Zaraz przyjdzie świt, zgasi pożar krwi i zostanę, bo znam tu tyle tylko moich miejsc Chyba lepiej niż ty sam Słyszę bicie betonowych serc Wielką siłę ma Na chodnikowych płytach odbijam kroki swe Do ciebie tak daleko, a nie mam siły biec I mój miarowy oddech ze zgiełkiem stap

Najlepsze komentarze:

slavko7... fajniutkie :)
GrzechG... Kurka wódka jo myśloł że to bydzie po slońskie ludziska nie lećcie w ciula :)
Intinit... Mega :D
Artur K... Fajny kawałek ?
Andersm... dupa to
marcin ... slabe to
Sylwia ... Dawajcie na eurowizje super!!!❤❤
Maciej ... A bedzie cover po Śląsku...?
Mam nadzieję ze Tak, gdyż Jesteście wyjątkowe & orginalne w co robic, pokazujac piekno Gwary Śląśkiej. Ta piosenka ładna ale wiele takich piosenek przelatuje przez Radio ???
Krzyszt... Super???
Funia M... Obrzydliwie nudne mimo fajnego kompozytora od darii. Dziolchy swietny z was chorek ale nic wiecej
Ewelina... A czy będą też utwory po śląsku? Liczę na to, że tak! To było to, co najbardziej oryginalne w waszym zespole, byłoby szkoda, gdybyście z tego zrezygnowały.... Trzymam kciuki za dalsze działania! :)
Piotr S... Kocham kocham kocham
Rados?a... To nie Frele, to co najwyżej Dziewczyny
TheKejm... O kurde, dzieje się. Trzymam kciuki mocno. Fajny, świeży kawałek. Nie wiem, na czym ludzie tego słuchają, że nie słyszą wokalu. Rewelacyjna produkcja. Powodzenia dziewczyny!
Dariusz... Refren tragiczny, reszta taka sobie.
blazejo... Wspaniałe, ale proszę na każdy kolejny jeden singiel dajcie jeden cover po śląsku. Ja za moich czasów jak kupowałem single (a jestem rocznik 1979) to bywało że ostatni kawałek był np kawałek bez vocalu tzw podkład. I ludzie się nie gniewali. Więc proszę dajcie i wy ten "śląski podkład". Pozdrawiam, gratuluję i życzę dalszych sukcesów :-)
Kain We... Najs dziewczyny :)
Pjona !
Marta ?... Słychać, że Michał Kush działał, bardzo mega!
Na biur... Kurczę, na refrenie nie słyszę o czym śpiewacie ?

Trzymam kciuki za przyszłe projekty, ale nagrajcie coś czasem po Śląsku ?
Weronik... Lekkie, świeże i uzależniające ❤️?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4vJxklgX0os