TAŚMY NEUMANNA ZMIENIĄ WYNIK WYBORÓW?


CZY TAŚMY NEUMANNA ZMIENIĄ WYNIK WYBORÓW? Goście Mateusza Maranowskiego: Kacper Płażyński, PiS i Grzegorz Napieralski, klub KO.

Najlepsze komentarze:

Bo?odia... Wyrok w. Sądze to cheestia kasy
bryce21... Pan senator broni swego. Przeciez nojman powiedzial o tym:swojego bronic do ostatniej kropli krwi czy ma racje, czy nie ma. Ie lubie pisu ale na te mordy z po to juz patrzec nie moge. Jak to powiedzial jeden z prominentnych poltykow"rzygam nimi"
1970sis... Nie można słuchać tego Napieralskiego. To się w głowie nie mieści! Kłamstwo za kłamstwem. Jaki trzeba mieć tupet, żeby tak kłamać bez zająknięcia .
Jacek G... po co zapraszac oszustow jak napieralski - powie prawde jak sie pomyli. Pomylenie z poplataniem to jakies - nie jest problemem ze ktos KLAMIE, ale ze go nagrali i ze wyszlo ze KLAMIE!! Mentalnosc zlodzieja!!
Krystyn... Obrzygana z Tczewa Panie Napieralski Tczew na PO sra.
Na Napieralskiego PO się wyrzyga jak przestanie być potrzebny. Bez honoru ludzie, nie macie godności. Wynocha z Polski mafiozi!!!!!
Tczew i Polacy z Gdańska głosują na PiS
Konkret... Grzegorz Napieralski i jego lewicowość...
Dziś startuje razem z byłymi PiSowcami z post AWSowskiej partii. Z perspektywy ostatnich lat dziwnie wygląda kiedy były przewodniczący SLD broni skompromitowanej PO i działa razem z nią przeciwko lewicy. Bo jak się spojrzy na działalność takich osób jak Pan Napieralski, Panie Nowacka czy Piekarska, to widać zionięcie niechęcią wobec jedynej listy lewicowej. Jeśli robią to na polecenie Grzegorza Schetyny, to bardzo źle o nich świadczy, jeśli z własnej inicjatywy - jeszcze gorzej.
Luca Br... napieralski ty jebany komuchu
Tipson... Napieralski wygląda na 60 latka. Tragedia co wyczynia polityka.
Felicja... Pan Kacper szacun klasa .
Felicja... Po po po to partia omylek .Napieralski tez partia pomylek i klamstwa .poo
zbignie... Napieralski,to stary polityczny cwaniak,ale nie moge zrozumiec,jak latwo prowadzacy i Plazynski daja sie manipulowac i pozwalaja mu na zmiany tematu lub idiotyczne porownania Neumanna do Morawieckiego?Przekaz od trzech dni jest ustalony przez PR-owcow POKO i wszyscy daja sie wprowadzac w kanal!!!Wystarczy cytowac Neumanna i nic wiecej sie nie odzywac,by obalac ich narracje!!!
Jozef K... NAPIERALSKI BYL PRZEWODNICZACYM SLD I Z RUINOWAL KOMUNISTOW I GO POGONILI,I STAL SIE NIEZALEZNY---NA TYCH NIEZALEZNYCH TRZEBA UWARZAC
Wies?aw... raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę Zjednoczona Prawica uprzątnie lewacki chlew
yrazec... N A P I E R D A L S K I POWINIENES BYC UBRANY W W O R E K P O K U T N Y
KLECZEC NA GROCHU I SIE NIE ODZYWAC A JAK ZACZNIESZ SYKAC JADEM ZE SWOICH
JADOWITYCH USTECZEK NATYCHMIAST KRZESLEM W PYSK BEZ POZWOLENIA NA POZBIERANIE SZTUCZNYCH ZEBOW CO ZA PARSZYWA K R E A T U RA KTO TEGO OPETANCA WPUSCIL DO STUDIA ZOSTALO IM RAPTEM KILKA DNI WTEDY DOPIERO PRZEKONAJA SIE JAK ICH POLACY N I E N A W I D Z A ZA KLAMSTWA,OSZUSTWA I ZLODZIEJSTWO P R E C Z !!!
Waldema... Podłość, cynizm , hipokryzje polityczny skoczek-kameleon Napieralski , doświadczył przecież na swojej " skórze" kiedy towarzysze , którym wierny był jak pies , strzegł swojej sfory warcząc na wszystkich i wszystko dookoła , klasycznie na oczach Polski go w nagrodę wydymali. Tacy karierowicze, nieroby nigdy się tak na prawdę nie określą , to te same mechanizmy by się nie narazić swojemu obecnemu środowisku. Opluwać będą następnych , taka to ich uczciwość i rzetelność niestety. Ps. Jak słyszę , Panie Senatorze, Pan Senator nie ukrywam , że zaczyna mnie mdlić
monika... napieralski ty komuszy łajdaku i urodzony oszuscie !!!
Tomasz ... napieralski to.......
Elzbiet... Napieralski kłamie i kręci tak jak całe PO.
Kryska ... Napieralski tobie w morde napluc w morde in powiesz ze deszcz pada tylko koryto
Kryska ... Napieralski nie w kur. .. sie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fZj8SYDFzw0


Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.