Prasa Izaela: Netenyahu manipulował Trumpem. Izrael po wyborach...


Rex Tillerson, Sekretarz Stau USA powiedział, że Netenyahu manipulował Trumpem, i to wielokrotnie, poprzez nieprawdziwe informacje. Powiedział, że dyplomaci USA ostrzegali Trumpa, że nim "grają", i dodał, że martwi go, że Amerykanie mało interesują się i mało wiedzą o swojej sytuacji. Izrael jest wg. Haazetz w szkoku, po tym, jak obywatelom udało się wyswobodzić spod 13 letniej władzy Netenyahu. Niektórzy jeszcze w to nie dowierzają, martwią się, że on znów wróci i zacznie "swoje sztuczki" (są to cytaty z artykułów). Na łamach Haartez opublikowano opinie osób i teksty narzekających przy okazji na USA, nawet na to, że USA namawiały Izrael i wciągały w wojny, żądając testowania broni. Jedno, co widać, to że świat stoi punkcie zmiany punktu ciężkości. Runęły dotychczasowe stereotypy po wszystkich stronach. Tillerson blasts Trump as undisciplined:

Najlepsze komentarze:

Aleksan... Erdogan o mapie Izraela: https://www.youtube.com/watch?v=IcZrJeWLx_U
Jacek F... Kabalistyczny kryminalny, Satanista Nethayau chcial wywolac wojne z Iranem a przez to rozdmuchac 3 Wojne swiatowa i wten sposob ukryc sie w chaosie poswiecajac wiekszosc swojego spoleczenstwa na mieso armatnie na kompletne zniszczenie. przecietni Izraelczycy widza co wyprawiaja ich Pancie mesjanscy satanistyczni kabalistyczni politycy i im wlosy deba staja z przerazenia, nie maja ochoty byc ofiarowani dla ich wyzszych celow, to jest normalne.
Swietnie naswietla Pani tematyke doglebnie i rzeczowo zrozumiale dla kazdeo i przeciez oto chodzi, podobaja mi sie przejscia Pani myslenia z linearnego do bikameralnego myslenia podnoszac przez to wyzsze widzenie i rozpoznanie sluchaczy:)
Ma?gorz... W tym systemie wywoływanie strachu to chleb powszedni, odrzucenie strachu to Zwycięstwo!!!
Ewa Sie... a co z ustawa 447? czyja to robota ? to straszne ze tacy ludzie rzadzą światem i niech to wszystko wychodzi na jaw i sie zmienia.
A2022Ar... Kataklizmom zwiastowanym w Apokalipsie Jana, poprzedzającym powtórne przyjście Chrystusa i nastanie Jerozolimy Niebiańskiej, owego Świętego Miasta, które zstąpi z nieba, w całości poświęcony jest wiersz Juliusza Słowackiego pt. "Radujcie się, Pan wielki narodów nadchodzi...". W wierszu tym Słowacki przywołuje ciał przemienienie, w których to nowych ciałach czeka zbawionych wieczne szczęście w Jerozolimie Niebiańskiej.
Jelonco... Ciekawe tematy pani porusza, ale mam wrażenie że strasznie się pani męczy tym czytaniem, cieżkie wdechy i ciamkanie tj przełykanie, proponuje troszke zwolnić i szklaneczka wody ;)
Maria J... Nataniachu przyczynił się do pogorszenia się stosunków Izraela z Polska
Daora10... No no Izrealici się otrząsają z amoku? A Bibi był taki ważny! Taki amerykański ?. Kręcił Trumpem jak chciał, nawet stolice mu przenieśli, coby wygrał poprzednie wybory. Ale społeczeństwo zaczyna przecierać oczy, ze on kręcił i oszukiwał dla wodzy i teraz trzeba zjeść te żabę. Ciekawe kiedy reszta świata przejrzy i pogna takich jak on. W Polsce na razie władza trzyma się mocno ?
Pawelmp... Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.... to kwestia czasu. Problem w tym gdzie oni wszyscy będą potem mieszkać bo ja nie widzę miejsca dla nich w Polsce
Janusz ... Tez lubie Pania sluchac...fajne audycje...pozdrawiam
Eliasz ... Czyli teraz czas na mesjasza i oczekiwanego króla nastał, bo wieszczyli, że ma nadejść po Netanyahu, a więc wszystko według planu. A król na skrawku ziemi mieszkał nie będzie. Izrael według oczekiwań to państwo od Nilu do Eufratu co symbolizują dwie niebieskie kreseczki na fladze. To pachnie wojną.
pawel t... no izrael jest w potrzasku dookola wilki allacha GOG MAGOG czerwony smok chiny Nieciekawa sytuacja geopolityczna No ale mamy przeciez apokalipse wiec nie ma sie czemu dziwic
Gra?yna... "Schow pseudo-przyjaciół" tego świata kiedyś się musiał zakończyć, całkowita
manipulacja i prowokacja innych państw do zakłócenia globalnego
spokoju, pokoju, prawa do życia i do rozwoju wszystkich państw, musiała się kiedyś zakończyć.
bemek p... ta, na pewno. izrael powoli zdycha i prasa pompuje. Przecież to natanjahu lata dookoła szukając sojuszu.
Marta K... bardzo lubię Pani słuchać, najlepsze są Pani komentarze polityczne, zwłaszcza na temat sytuacji na świecie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dtfT1zWHeXg


niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.