Green Hell PL odc.10 10 FABUŁA Daleko od domu | Gameplay po...


A jednak seria! :) Wszystkie filmy z Green Hell PL dostępne na liście: Pierwszy film z serii: Ładnie tu i przerażająco... :) Nazwa serii: Zagrajmy w Green Hell po polsku (fabuła) Gatunek: survival, przetrwanie, akcja Premiera 05.09.2019 (pełna wersja) Producent: Creepy Jar Wydawca: Creepy Jar Grafika: 4K60 Wysokie Polska wersja / spolszczenie: napisy tak, dubbing nie Wersja na YT: PC

Najlepsze komentarze:

Mr. Vin... :pp
Christi... Żółwia można zabić i zbierać do jego skorupy deszczówkę lub gotować w niej wodę/zupę na ogniu
Sebasti... Kiedy będzie dalsza część ?
LUZIK a... Ta gra jest piękna
quarke... Czemu w opisie jest 10 odcinek a na miniaturce 11?
ByczyS... Drogi Corle jak co odcinek mam parę porad (nie podkreślam nie zdradzają fabuły) które mogą się przydać

1.Chciałeś okrążyć tamten kamień lecz zmieniły się plany odnośnie tego, szkoda można tam było znaleźć (blisko wody dość) ciekawe fanty jak i podejrzeć nowe "projekty budowli" do postawienia które by na pewno się przydały przy dłuższym osiedleniu.

2.Jeśli brakuje ci suchych liści na rozpałkę wystarczy znaleźć rośliny które można przerobić na "podpałkę" są to wszystkie rośliny z których można coś wytworzyć ( wykluczając stos liści).


3. 12:26 odnośnie "Tygrysa" można jeśli się osiedlisz na dłuższy czas a Jaguar będzie w pobliżu miał swoje terytorium to możesz znaleźć na tym terenie kości z tego można wywnioskować, że raczej są ślady agresywnych zwierząt.

4.Jeśli chcesz zaoszczędzić wytrzymałość to polecam (przy ścinaniu grubszego pnia) dookoła obłupać po razie, często podczas rozgrywki się zdarza, że uderzy się w drzewo , nie zada się obrażenia a wytrzymałość schodzi z narzędzia

5.Odnośnie lokalizacji i opcji dialogów z naszą kochaną Żonką polecam najpierw eksplorację całego terenu i na końcu porozmawiania czasem mogą się znaleźć opcje dialogów które mogą wyjaśniać dane znalezisko innym znaleziskiem ( na samym dole pojawi się opok opcji dialogu "odblokowane" )

6.Jeśli jakimś cudem byś chciał wrócić do pierwszej części mapy to idąc na Południowy Wschód (ES) znajdziesz jaskinie dzięki której można się przedostać szybciej do pierwszej części mapy (proszę nie zabij za tą podpowiedz ale musiałem abyś się nie trudził drogą na około a po drodze można znaleźć ciekawe lokacje )

7. przeczytaj uważnie notatki bo niektóre wyjaśniają bardzo dużo o lokalizacji

8. Możesz znaleźć bardzo fajnego lecz zardzewiałego fanta oto zagadka gdzie i co to może być:
"W śród samorodków natrafisz na rdzę,
nie bój się podejść i chwyć w ręce swe,
obejrzyj dokładnie nie zważaj na rdze,
z pozoru zardzewiała **** w dżungli przyda Ci się "


Oto parę wskazówek odnośnie gry ludzie pamiętajmy aby nie psuć gry innym nie zdradzać fabuły, podpowiadajmy róbmy zagadki ale fabułę zostawmy dla Corle nieznaną


Pozdrawiam ByczyS


ps. gratki dla tego kto przeczyta całość, mówię o tobie Corle :PP
Adrian ... W takim momencie ! Szybko wrzucaj kolejny filmik :p
KamSio... Nagraj home sweet home
Pioter... Morzliwe jest to naprawde
Pioter... Morzesz zrobić siekierę z obsydianu
BLACK J... To teraz odcinek z serii gorączka złota XD ale masz błąd w tytule bo odc 11 a oznaczenie jest jako 10
Anka St... No to się nam fabuła rozwija, tubylcy, podsłuchy, ziółka i teraz takie skarby :) Aż nie mogę się doczekać kolejnego odcinka :D Ciekawe jak długo gra będzie tak miła dla Corle :))
syl vii... Corle na lewo od tego kalendarza jest hak wspinaczkowy ! a sama kopalnia jest jedynym miescem w grze ktore jest dostepne tylko w trybie fabularnym, po za tym w drodze do jeepa ominales dok rybacki 51W 19S nad sama woda. Duza szansa ze znajdzesz tam maczete po za tym jest tam czterolistna włócznia filter do wody i pulapka na ryby
Piotr ?... Jak na tyle porad co pisalem to mało zapamiętałeś. Kopalnia złota, będzie można się wzbogacić. Ja bym dokładnie obadał tę okolicę. A tubylców sie nie bój. Masz lepszą broń, możesz unikać ciosów. Metalowy bidon jest o tyle lepszy że więcej mieści wody i mniej waży.
Piotr ?... W sam raz w przerwie w pracy ;)
Barabas... zero lapek w dol!!! to nie moze dziac sie w polsce
Jedii29... Witaj pominąłeś wioskę rybacką jak i wiele fajnych rzeczy. Mapa 019/052. Woda i wysepka druga strona.
cs pro... Też gram pozdro
Tomek R... Witam ciebie Córkę bardzo serdecznie z tej strony Tomek ??
Arrow 9... No i jest kolejny;D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pKkOJ9dQIpw


Corle1 ciekawostki

Corle1 ciekawostki

Historia kanału Corle1 zaczyna się w dniu 2012-12-23 21:28:17.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3909 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 54495810 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 161000 użytkowników.