GODLEWSKA VS EWELONA Druga Konferencja FAME MMA 5


►Jeśli filmik się spodobał zostaw łapkę w górę :) ►Jeśli chcesz być na bieżąco z filmami to subskrybuj kanał z :) ►Wesprzyj mój kanał: ►Kopsnij skina Shotuje: ►RAFONIX: ►ADAMZ: ►MEDUSA: ►MAHONEK: ►BOXDEL: ►PaszaTV: ►AdrianPoLaK: ►YTSHORE: *ZAKAZ KOPIOWANIA SHOTÓW Z MOJEGO KANAŁU* Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc. #GODLEWSKA #EWELONA #FAMEMMA5 #RAFONIX #Mahonek #BOXDEL #FAME MMA #PaszaTV #AdrianPolak #Medusa Official Kontakt do kanału Cinek SHOTYzLIVE:

Najlepsze komentarze:

Cinek S... Jeśli oglądacie shoty na moim kanale to zostawcie SUBA z DZWONECZKIEM przez co nie ominą was ciekawe/śmieszne/kontrowersyjne shoty!
Kana? J... Jak mam zły mood zawsze to sobie włączam i od razu padam ze śmiechu hahahahahah
maja b... Walniete a te czubki nagrywają takie rzeczy by zarobić
Dawid G... Co za pustaki
cacia d... Ewelina to dno... co za szmata.
Daria X... Godlewska to tylko rzucać potrafi. Mówi o Ewelonie że patologia A ona jest jeszcze gorsza patologią. Powinna mocniej po ryju dostać
Paulina... Obie są ładne ale są zbyt wyzywajace, usta maja obie zrobione z 15x nie mówiąc o włosach i całej reszcie a jedna na drugą nadaje. Są siebie warte. Różnią się tylko kolorem włosów.
Dezy De... Team Ewelona
Ewa ewa... Czy to są kobiety??? To jakiś koszmar
Grzegor... Co to za cyrki kurwa ja pierdole kto za to płaci i kto to gowno ogląda ta co z ta kolba weszła zbłaźnila się idiotka wypad z taka gowniana gala to jest wstyd dla sportu won kurwa z tym gownem :)
Marcin ... Dwa pustaki . A tv to pokazuje ...
Szwagie... Tak się zastanawiam co ja tu robię ? i to się komuś podoba ten kurwa plebs i szopka
Krzyszt... 12:30 *rafonix
Ma?gorz... Ewelona ale sie wyrobiła! Mega ? esmeralda wygląda jak by wiecznie faktycznie z tą kukurydza biegała bo usta wgl się nie ruszają jak mówi ???
quanto9... co za pustaki, pewnie ich rodzice z dumą to oglądają popijając VIPy z biedronki
Anna Le... Ale patole???
Kinga K... Masakra co sie z tymi ludzmi dzieje . Sztuczne glonojady robia z siebie jeszcze gorsze posmiewisko ... hahaha
Janusz ... ja pierdole ale patologia i to kurwa młodzież ogląda i dzieci a później nie dziwne że wyrastają następne pokolenia debili
Natalia... "PANIE"???
Weronik... 15:32 Olejnik xd
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=my84ZKe3tFc


Cinek SHOTYzLIVE ciekawostki

Cinek SHOTYzLIVE ciekawostki

Historia kanału Cinek SHOTYzLIVE zaczyna się w dniu 2015-01-09 14:25:47.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 483 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 26065560 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 48700 użytkowników.