Gabor ciekawostki

Gabor ciekawostki

Historia kanału Gabor zaczyna się w dniu 2013-04-02 16:33:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 800 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4277502 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 27500 użytkowników.

GABOR OGLĄDA SCP 173 W POKOJU MOJEGO DZIECKA Uciekamy z...


Ale mnie skrynca w środku. Rozwiń Opis! ZOSTAW SUBSKRYBCJĘ! ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ! ZAZNACZ DZWONECZEK! Link do Filmu: Kanał Twórcy: Social Media: Grupa na FB: ️ Fanpage: Instagram: Profil Steam: ️ Serwer Discord: Kontakt: Wspieranie Kanału: REFLINKI Grepolis Gra o tron Crossout #gabor #scp #minecraft Film powstał w celach humorystycznych. Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Ostatnio komentowane:


A gdzie mój strzał? Oddany w 2020 na de dust2. Znajdowałem się na spawnie terro i zestrzeliłem przeciwnika po drugiej stronie mapy. Pocisk przeleciał między szparą w drzwiach i trafił go w głowę. Zobacz »
can someone explain what's happening here? I'm one of those viewers who doesn't speak Polish :) Zobacz »
Ja wolę jak mówisz 1000 razy bardziej Ale i tak przy wszystkich twoich filmikach stawiam kciuk do góry ?? Zobacz »
to hot16 to najnormalniejsza zajawka, jaka mogła zaistnieć. oddaje duszę hip-hopu, albowiem trzeba być sobą i zmierzyć się z odbiorem, chociaż to wszystko trochę dla beki, ale jednak na poważnie. Zobacz »
Szkoda,że tacy ludzie jak Pan czy Trader 21 i inni sensownie myślący i praktycy nie zarządzają Polska,pewnie bylibyśmy w zupełnie innym miejscu... Zobacz »
10:50 - znany cytat A.Hitlera, 1938. Zobacz »
2:09 jaki to filmik ten po prawej? Zobacz »
O w mordę... mam nadzieje, że to nie makijaż permanentny ? 10 pkt! Łapka w górę za dystans, pomysł i włosy postawione na żel ? Zobacz »
Panie Zbyszku czy istnieje wybaczenie dla kobiet które przerwały rozwijające się w nich życie i szansa na wzrastanie duchowe? Zobacz »
Cała propaganda PiS to kłamstwo wyborcze. Może powiecie jak Duda kłamał na temat emerytury stażowej, którą teraz obiecuje tak samo, jak obiecywał przed poprzednimi wyborami? Zobacz »
BUTKA MA FAJNIE BO NIE JEST UZALEŻNIONY OD FRYZJERA W CZASIE TEJ WIELKIEJ EPIDEMII ALE RACHOŃ TO MÓGŁBY DO CZECH PRZECIEZ JECHAĆ Zobacz »
Troche z innej beczki ale ktoś mi to wyjaśni dlaczego wszystkie oddziały ZUS poukrywały swoje numery telefonu i jest dostępny jeden numer na cały kraj? nie muszę mówić, żeby tam się do dzwonić to cud. Zobacz »
Moich rodziców przekonałem i już od ponad tygodnia nie oglądają TV. Wytłumaczyłem im jak media piorą mózgi i napędzają celowo strach. Teraz codziennie jak fajna pogoda działka i spacer. Zobacz »
6 CZERWCA WARSZAWA PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ organizator StopNop Przekazujmy dalej Dość oszukiwania Polaków Każda obecność jest cenna
youtu.be/ZhI3-F2_e5A
Zobacz »
Brawo PiS i oby jak najszybciej odbyły się te wybory prezydenckie. Bo tych ludzi z PO PSL SLD nie da się już słuchać wstyd co oni wyprawiają ośmieszają się na każdym kroku. Zobacz »
Widzę, że tam u was karnawał trwa dalej. Bawcie się w tej swojej normalności, a przedsiębiorstwa polskie padają. Zobacz »
6 CZERWCA WARSZAWA godz 12.OO PLAC ZAMKOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ organizator StopNop Przekazujmy dalej Dość oszukiwania Polaków Każda obecność jest cenna Zobacz »
Może najpierw dawaj psu mięso a potem warzywa z dużą ilością wody jak mu się będzie chciało pić Zobacz »
Dlaczego zawsze spojlerujesz? Przed odladaniem zawsze wiem co trafiles i dlatego coraz mniej Ciebie oglądam mimo że lubie Twoje filmy. Po prostu nie ma emocji jak wiadomo co bedzie. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=k4Ks9iqJbZA