To co wisiało na ścianie zaskoczyło Maniewskiego! Afera fryzjera


"Afera fryzjera" oglądaj w player: 2780/odcinek 8,S08E08,149917 Subskrybuj kanał TVN Style: Od lat pracuje z najbardziej znanymi ludźmi ze świata show biznesu i stylizuje włosy modelek na najważniejszych pokazach mody. Maciej Maniewski w nowym sezonie zawita do salonów, w których interes nie prosperuje zbyt dobrze. Pod lupę weźmie umiejętności zawodowe fryzjerów, które pozostawiają wiele do życzenia. Jak zwykle prowadzący wytknie poważne błędy niewłaściwe trzymanie nożyczek, nieumiejętność strzyżenia czy nieprawidłowe wykonywanie podziałów. Maciej Maniewski nie przejdzie obojętnie obok takiego braku profesjonalizmu! Konfrontacja z fryzjerami nie będzie najłatwiejsza. Nie raz wybuchną kłótnie i popłyną łzy. Prowadzący z uporem będzie uczył, dawał wskazówki, szkolił. Jednak, czy wszyscy okażą się sumiennymi uczniami? Czy współpraca z Maćkiem postawi fryzjerski biznes na nogi? #Aferafryzjera #Maniewski #TVNStyle

Najlepsze komentarze:

Oliwia ... W moim mieście fryzjerki non stop oglądają telewizor
Kazub... Dlaczego się czepia telewizora. Klient w trakcie czekania może coś obejrzeć albo po prostu może lecieć muzyka. W wielu salonach widziałam telewizor i nikt nigdy się nie czepiał.
Ba. Często dzieci oglądają bajki. Nie zawsze dziecko jest zainteresowane kredkami czy bajkami do czytania. A dziecko niecierpliwe u fryzjera to naprawdę kiepska sprawa.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Tsa1qiSLFdw


TVN Style ciekawostki

TVN Style ciekawostki

Historia kanału TVN Style zaczyna się w dniu 2016-12-02 13:19:06.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3110 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 419436497 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 304000 użytkowników.