Liczby w tajemniczy sposób wpływają na ludzi


Magiczna moc liczb jest uznawana przez wiele osób. Jak wiadomo najpopularniejsza w zakresie od 1 do 10 jest siódemka. Ostatnio pewien matematyk, Alex Bellos próbował zweryfikować ten fakt poprzez zebranie danych statystycznych na temat numerologicznych preferencji. Jednocześnie, próbował zrozumieć dlaczego ludzie często wybierają konkretne liczby. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SKLEP Z KOSZULKAMI I KUBKAMI: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: Discord: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: Instagram: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA: Kevin MacLeod: Impending Boom – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca:

Najlepsze komentarze:

Maciej ... Twoja moja data urodzenia jest w liczbie PI Sprawdz
Ostatni... Moją ulubioną liczbą jest 13 , cyfra to 8. Kiedyś słyszałem, że cyfra 7 przez niektórych jest nazywana kosą, i rzeczywiście tak wygląda. Jednemu daje, innemu zabiera.
johnny ... Na pewno widoczny wpływ na ludzi mają liczby na różnych tajemniczych kontach, w zależności od tego czy maleją czy wzrastają... ;]
Gumi?... Proponuję obejrzeć film "numer 23"
ASRIELI... Moja Liczba, To 7. Jest To Przy Okazji Bardzo Ciekawa Cyfra. Podzielcie Dowolną Inną Cyfrę Przez Inną (Bez 0 i 7). Wyjdzie w Miarę Normalny Wynik. Powtórzcie z 7 i Zobaczcie Rezultaty.
Krzysie... Liczby w tajemniczy sposób wpływają na ludzi, zwłaszcza liczba 0,7 ;)
EKLGS... Te liczby tak wpływają na ludzi jak pełnia księżyca na miesiączkowanie pingwinów.
bima... Moja liczba to 4 :-) a najlepiej 44, prześladuje mnie od lato zawsze gdy ja gdzieś zobaczę to w moim życiu są mniejsze lub większe zmiany :-) prześladuje mnie ona od 15 lat, wytatuowałem sobie ją na ręce . Btw mój rok urodze ja na pół to 44, wybudowałem dom dostał numerek 413 4/1+3=44 :-D, dom mojej żony 244, i tak cały czas hehehe
Twoj Cz... 666 to liczba człowieka i także besti. Liczba Jezusa to 8 liczba 7 to liczba Boga
Karol S... Genialne!
galaxy ... Moja ulubiona liczba to bilion
Koszmar... Kwami Matematyki ma teraz sens!
Mariusz... Dla mnie zero bo jestem zero :)
Bartek ... Przypisywanie sensu liczbom przez psychiatrie nazywane jest magicznym mysleniem ja z kolei lubie parzyste liczby 2 6 12 do 13 nic nie mam. Świeta geometria ma sens faktycznie ciekawe rzeczy łapka ?
thom th... A co z numerem 0 przecież to najważniejszy numer, bez 0 nie ma nic.
Amelia ... Ten film jest mega ! Poruszaj prosze wiecej tematow opartych na nauce.
Dziki P... Siódemka bardzo przypomina kosę, kosę do koszenia trawy i innych upraw :D
Merlin ... Fajny i ciekawy odcinek, jak zawsze.
Pozdro
FLY 7... Ja lubię nr 4
??
Zachari... Moja 11. Bardzo wiele rzeczy sie wydarzylo u mnie 11go lub pod tą liczba. Moj pierwszy raz byl 11go. Zona urodziny 11go. Pierwsza i ostatnia kobieta, data rozpoczecia zwiazku 11.11 Szafka w Pracynr 11, pierwszy moj wyjazd za granicę 11go, urodziny brata 11go, nawet ostatnio numer s pokoju 111. Dostalem wiele prezetow i wiele roznych zdarzen bylo 11go. Przypadkowo o godzi ie 11:11 pisalem do kobiety sliwa "kocham Cię " lub ona do mnie. 11tka to moja liczba :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Gje3vK34pZ0


InneMedium ciekawostki

InneMedium ciekawostki

Historia kanału InneMedium zaczyna się w dniu 2013-04-29 20:20:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1240 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 67551087 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 195000 użytkowników.