How good the T 14 Armata really is? Reupload - Gdzie zaczyna się wojsko...


Możesz wysłać mi darowiznę przez PayPal na adres lub przelewem na konto 24 1140 2004 0000 3102 7606 3919 Facebook jest preferowaną formą kontaktu, czytam wszystko, nie na wszystko odpowiadam (jestem przytłoczony ilością komunikacji z wami): W przypad
Komentarze:

Olek Walczy POMOC DLA OLKA: Welcome to the English YouTube's World.
Han Solo: Pozdrawiam
Iwo wan: rezygnuję z subskrybcji po angielsku mnie nie interesuje :(
Marek Miner: omg i już masz minusa k.... dla kogo to nagrywasz???? won na wyspe i spierd........ nie masz suba co za typ :?
Jaros?aw Armata: czas najwyższy chyba zrobić RZETELNY materiał o SU-57, kto jest za?
tytus romek: :)
Max Rockatansky: Polski jutuber dobry jutuber!
Piotr Augustyniak: It's great to see someone from Poland expending their reach. Your English is excellent and only a slight accent there hope you will have more content in English. In the future you may be able to present it a more entertaining format like visualpolitik and with the hi quality content that you have in your Polish language chanel. Good luck and all the best from your fan from Australia.
Jaros?aw Armata: Zaoszczędzili 12 ton w stosunku do analogów zachodnich. Czyli wieża jest w ogóle nie opancerzona. Osobiście więc wydarłbym z muzeum rusznicę ppanc i walił w wieże. To bardzo celna broń a tak małego pocisku lecącego z gigantyczna prędkością nic nie zatrzyma. Zmasakruje elektronikę, optykę, kamery, porwie kable, może nawet zablokuje działo i czołg jest bezbronny.
Poza tym automat ładowania do którego dostępu nie ma człowiek to idiotyzm. Nawet Parabellum potrafi się zaciąć a już szczególnie "rosyjska myśl techniczna".
Jeśli się gdzieś mylę, proszę mnie poprawić...
Marek Bystrzewski: Ale dlaczego po angielsku? Na zaliczenie semestru czy co?
Marek Bystrzewski: Zrób jeszcze w yidish ...
Iga Morsol: Kolejne odgrzane kotlety:)
Waltham1892: Russia has stated that they were going to purchase 2,400 T-14's. That number fell to 200. Then 100. Now, its 32.

It beggars belief that the Russians would create a logistical nightmare just to field one battalion's worth of something as expensive and logistics intensive as a tank. So, its more likely the actual number is 0.

I've always said that the T-14 was a rehash of Western designs from the 1980's and was most likely dragged out of mothballs just to make it look like the Russian tank fleet isn't old hulls which are getting older, which it is.
arua1410: 'dla kogoh jesth then od thinek?
arua1410: zrezygnowałem z subskrybcji, bo sie wkooo
Piotr Szczucki: Bardzo fajny materiał i super że zdecydowałeś się zrobić go po angielsku. Dobrze jest czasem wyjść ze swojej strefy komfortu. Oby więcej takich miłych niespodzianek. :)
karolcarolos: Armata jest Armata. Nie liczy się wielkość jak to mówią.
Adam S?odowy: Witam mozna bedzie kiedys prosic po Polskiemu
Muniek M: Jak puszczasz odcinek po angielsku... to TYTUŁ powinien być po angielsku...dla Polaków przecież nie robisz ;) taka konstruktywna krytyka ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZaH0Cp7hy5A