Kupujemy F 35 Komentarz - Gdzie zaczyna się wojsko...


Możesz wysłać mi darowiznę przez PayPal na adres lub przelewem na konto 24 1140 2004 0000 3102 7606 3919 Facebook jest preferowaną formą kontaktu, czytam wszystko, nie na wszystko odpowiadam (jestem przytłoczony ilością komunikacji z wami): W prz
Komentarze:

Alvin i Wiewiórki Cover: To może teraz zrobisz film. Czym różni się f 22 a f 35
Artur Mazurek: Podobno jeden F-35 zastępuje 100 -F-16.Będziemy potęgą.Nikt nam nie podskoczy.W powietrzu F-35,na lądzie terytorialnie oddziały i Grom,na wodzie nasza marynarka.Będziemy budzić respekt i tyle.
dupa zbita: tez se jeden zamowilem
MartaP: Może jakiś komentarz do tego:?
/watch?v=HaYCjfvHIsQ
Mnie ciarki przeszły po plecach - tak dużo idzie z podatków na wojsko, a oni nie mają nawet amunicji do Szyłek? O celności pisała nawet nie będę.
henieq: Jest coś takiego jak inflacja. 3,5 mld dolarów z 2002 to 5,005 mld dolarów obecnie. Licząc po januszowemu, płacimy 37,86% więcej za samolot w przypadku F-35.
Michal Kowalski: Zrób film o sytuacji na Ukrainie w 2020
Mariusz Kozak: Mam takie w gta
Janusz handlarz: hahaha po co nam samoloty ruski jak będą chcieli to samymi czołgami w ciągu kilku godzin nas zgładzą samymi czołgami i taka jest prawda jesteśmy największym państwem frajerów i taka jest prawda
Mat Anr: Ja czytałem że to krowa,i średnio udana konstrukcja F-35.A dlaczego nie F-22?
Stanislaw Karpinski: W razie konfliktu, ile zdąży wystartować ? Bo to jest najistotniejsze w całej tej zabawie.
Robert Muchavaros: Niemiecki Onet skutecznie zneutralizował umysł naszego speca. Ja nie liczę, że się zreflektujesz. Polska kupiła 48+2 zużyte F16 wcześniejszej wersji. Nigdy nie latały i służą do szkolenia obsługi technicznej. Wie to każdy debil interesujący się lotnictwem wojskowym oprócz Ciebie. Dislajk i koniec suba dla kretyna!
Icek Q: Rzad niukow skupje zlom
Doktorsamozlo: Dramat, kupa nonsensów. Wystarczy poczytać aby wiedzieć żete samoloty to bubel. Absolutnie nie zwrotne z setkami nierozwiązanych problemów.
Nie nasz problem? USA ma problem z dostarczaniem części zamiennych do obecnie posiadanych niecałych 400 samolotów (planują ok 2000?) a priorytet to amerykańskie wojsko Polska nawet nie zobaczy części zamiennych. F-35 to pierwszy samolot z mikropłatnościami będziemy przez cały okres jego eksploatacji płacić za rozwiązanie setek (ponad 700 z czego ok 100 poważnych) problemów o których już wiadomo a zapewne pojawią się i nowe.
Cena przecież nie obejmuje prawie nic poza samolotami szacuje się że koszt samolotów z uzbrojeniem i budową lotnisk to 1 miliard zł za sztukę. No i oczywiście brak offsetu i transferu technologi.

Ile mamy sprawnych Fsixtisów? 2-4 ?

Dramat...
Jacek Szafra?ski: Myślę ,że wyważony ton komentarza, podkreślany przed moich przedmówców ,powoduje ,że treści są lepiej przyjmowane i są przekonywujące.Bedę dalej życzliwym obserwatorem
Miros?aw Krzy?: O czym Ty gadasz f 16 USA sprzedała nam aby nie musieć ich zomowamować u siebie. Opowiedz ile z zakupionych maszyn ni dotarła do Polski przyczyn technicznych
Maciej Mk: Podałeś cenę samych samolotów. Infrastruktura której nie mamy będzie sporo kosztować.....
Krzycho Cris: fachowy komentarz: kolejne drogie "gówno w złotym papirku". Wolny świat będzie miał problem . To zależy jak na to spojrzeć. To coś ma dużo błędów, to coś jest za drogie dla Polski. To coś będzie gorsze niż poprzedni zakup . Zakupiono 48 F-16 a w tej chwili zdolnych do lotu jest kilkanaście z nich bo reszta to dawcy organów. Z tym czymś będzie znacznie gorzej. Wszystko będzie serwisowane, naprawiane z części sprowadzonych z USA. Ogromne koszty samego przeszkolenia pilotów już same będą zawrotne a w dodatku liczba pilotów będzie mała, bardzo mała. Zamiast kupić albo rozwijać własne projekty na bazie posiadanego sprzętu, w znacznie niższej cenie, zamiast miejsc pracy dla naszego kraju. Jak zwykle zarobić musi hamerykańska zbrojeniówka. O innych ,politycznych aspektach sprawy nawet nie chce mi się gadać bo widzę że tu niemal same amerykańskie dupowłazy piszą.Acha. Dopisek. F-35 JEST wykrywalny już teraz. Można mówić co najwyżej o obniżonej wykrywalności.
Andrew S: Ty idioto ty nigdy nie widziales. Tych samolotow
Sebastian B: Tak piękny amerykański i bez sensu... bo może i w starciu 1:1 by wygrał.. może i 3:1 by wygrał... tj. Wisła a co będzie w sytuacji gdy będzie 20:1? Lub gdy jego lotnisko stacjonowania pociągną z Iskanderów? Amerykanie już kiedyś udowodnili, że nawet najlepsze uzbrojenie niemieckie - przewyższające jakością Made in USA - nie wygra z przeważającą ilością sprzętu wroga.
I Herkules dupa kiedy ludu kupa.
I o ile wiedzę masz dużą to szczerze wątpię, że to co mówisz o F35 ma odnośnik do rzeczywistości, zwłaszcza, że LM twierdzi jedno a USAF twierdzi drugie odnośnie rzeczywistych możliwości tego sprzętu.
Pozdrawiam.
aktogoniewziol: Idealnie ująłeś sprawę nt przywracania sprawności pojazdów:) u mnie na jednostce jest "cmentarzyk" starów 266. Ludzie z musu i przyzwolenia przełożonych wyciągali z nich części potrzebne do tego żeby reszta jako tako jeździła. Jakich czas temu przyszedł kwit że 2 z nich trzeba skompletować i wysłać na modernizację :D żebyście zobaczyli mini przełożonych jak wszystko trzeba było zbierać do kupy. Wyznaczeni ludzie zrobili to i zostali odznaczeni :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tLTv2h4hSd4