KaariX Official ciekawostki

KaariX Official ciekawostki

Historia kanału KaariX Official zaczyna się w dniu 2019-01-02 15:34:04.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 60 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 17279 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 172 użytkowników.

ZGARNIJ LICENCJE PPV NA GALE FAME MMA 6 I KONKURS


──────────────────────────­──────── ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ UWAGA WAŻNE ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ▄ ──────────────────────────­──────── Możesz dać like i subskrypcję! ^ ^ ●Jest nas już 198● ──────────────────────────­──────── Tutaj możesz mnie wesprzeć! ^ ^ ● ● ───────────────────────────­─────── ●SOCIAL MEDIA● ● INSTAGRAM: kaarix.off● ● INSTAGRAM: bekowe_bo_polskiee● ───────────────────────────­─────── ●REGULAMIN● ● ŁAPKA W GÓRĘ POD FILMEM● ● SUBSKRYPCJA Z DZWONECZKIEM● ● KOMENTARZ (WSZYSTKO W FILMIE)● ● WYŚLIJ ZDJĘCIE SUBA I POLUBIENIA ● ● W WIADOMOŚCI PRYWATEJ NA IG● WYNIKI NA 24 h PRZED STARTEM GALI! ─────────────────────────­───────── ►PROGRAM DO MONTAŻU: Camtasa Studio 9 ►PROGRAM DO OBRÓBKI GŁOSU: Cool Edit Pro 2.1 ──────────────────────────­──────── Regulacje prawne: Fragmenty utworów oraz video należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) Art. 54. Zasada wolności poglądów Dz.U.1997.78.483 Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. ──────────────────────────────­──────── ●ŹRÓDŁA● ► ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Ostatnio komentowane:


Kurde, fajny odcinek. Super ze twoja mama i Hania tak fajnie sie zaangazowaly i zdecydowaly sie wziac udzial dzieki czemu powstal odcinek z fajna atmosferką. Zobacz »
A ja się tak zastanawiam czy przywrócą tryb Dominacja do BFV, to akurat mój ulubiony tryb i było by dobrze gdyby przynajmniej to przywrócili. Sam wróciłem do grania w Bf4 i ojj fantastycznie się gra :D Zobacz »
bodobnom żecz nagrywał glathiss ale spokojnie ja niejestem osobom ktura wyzywa za coś takiego. a ty pewnie sam to wymyśliłeś pozdro Zobacz »
Moim zdaniem nie powinni znerfiać rewolwerów akimbo bo i tak mało ludzi nimi gra i trochę bez sensu ale ok xD Zobacz »
9:50 Strzal Meyerna na rampe ?!?!?!!??! Zobacz »
#0.05 ale my to widzowie wiec jakby.......... pomsyl na odc. Ghast. mozecie pojawiac sie przed domkiem widza a potem znikac Zobacz »
WRESZCZIĘ COŚ Z PETARD A NIE WYRZUTNI/RAKIET, ?
PS-NIE WIEM CZY PAMIĘTASZ DZISIEJSZEGO LIVE TO MÓWIŁEŚ ŻE MAM NAZWISKO (RUMUŃSKI)
A JA MAM RUCIŃSKI ?‍♂️?
Zobacz »
Szczęść Boże, skończyła mi się ostatnia torebka ryżu, jeżeli chcecie mi pomóc zapraszam na kanał. Bóg zapłać Zobacz »
CZEKAMY KIEDY ARC.RYŚ SKONCENTRUJE SIĘ JAKO DUSZPASTERZ, NA WŁAŚNIE DUCHOWYM POSTRZEGANIU ŚWIATA ,A NIE NA HEDONIŹMIE I MODERNIŹMIE. Zobacz »
Polacy są mistrzami świata w takich pustych aktach zawierzenia, ślubowaniach, itp. Niewiele z tego wynika. Zobacz »
Wszystko fajnie i ładnie, brakuje tylko siatki na kury na dnie, aby do grządek nie dobrały się krety. Pozdrawiam ;) Zobacz »
Szkoda że ani ty ani tajor nie sprawdzacie czy są jakieś budynki do kupienia zawarte z mapą a nowa bruzda ma ich bardzo dużo Zobacz »
Tytuł :
GPlay staje się wielki w minecraft
Opis:
GPley jedzie do banku i w banku jest napad i GPlay zostaje porwany i zamieniony w wielkiego GPlaya.
Zobacz »
Bardzo fajnie że pomagasz ale kurcze serio... Teraz się będzie cały YT zaśmiecał. To miał być hip hop a zaraz nagra friz stuu... Zobacz »
2:20:15 najlepszy moment do funny moments Zobacz »
Szkoda ze iPhone nie sa wodoszczelne i odporne na upadki z niewielkich wysokosci. Poczekam i na razie korzystam ze smartfona na androidzie, ktore zapewniaja te dwa ficzery, ktorych Apple nie zapewnia , niestety. Zobacz »
ja kupiłem telefon xiaomi redmi 6a z dobrą pamiecią ale zalany był i teefon prubuje się załączyć ale ciągły reset robi.Dałem do serwisu wysleli ze to padł soft ale nie Zobacz »
Thankyou for the upload Gyuuki Nightcore <3 I hope you guys like this one! Lemme know what you think! Zobacz »
Ja jeszcze chciałam się zapytać i upewnić... Czy idąc z szczeniakiem na spacer w torbie socjalizacyjnej mamy wyciągnąć psiaka na chwilę, by trochę pobiegał i załatwił swoje potrzeby? Pozdrawiam super filmik. Zobacz »
Ten hidebehind kojarzy mi się z zaplecoskryjem...Kreskówki weszły za mocno
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=emqQ1a4vVPs