TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.

Koronawirus. Poradnik. 122. Czy szczepienia są teraz bezpieczne?


Zobacz więcej: #koronawirus #wieszwięcej

Najlepsze komentarze:

Sony Bo... Bóg honor ojczyzna??.
Sony Bo... Ja ch... kładę na wasze szczepionki i na was oszuści i manipulanci!??⛄
ResTrO... #122 co jest kurwa?
Szymon ... Znalazłem w Biblii opis, który idealnie pasuje do tego, co można zaobserwować dzisiaj w świecie: epidemie, głód, wojny...
Theodor... Wyrzuć przez okno TVPiS i idź na spacer z psem:

"KoRONOPIER#DOLEC - CHARAKTERYSTYKA

Wedle fachowej klasyfikacji - COVID-20, czyli stan ciężkiej infekcji psychicznej objawiającej się dwustronnym, śródmiąższowym zapaleniem zwojów mózgowych.

Definicja: koronopierdolec psychiczny jest pierwszym zdefiniowanym wirusem koronowym umysłu - SARS.Co.V-3, wywołującym stan ciężkiego psychicznego ocipienia - COVID-20.

Przyczyny: pierdolec koronowy przenoszony jest drogą medialną i został uwolniony celowo ze szczujni telewizyjno - internetowo - prasowych celem zainfekowania 90% społeczeństwa, stanowi narzędzie służące osiąganiu globalnych celów polityczno – totalitarnych.

Podatność: chorują przede wszystkim nosiciele pozbawieni podstawowej wiedzy o świecie, mechanizmach manipulacji oraz szczególnie podatni na całodobową koronową propagandę.

Co chroni przed zakażeniem COVID-20? Utopienie telewizora w kiblu, odłączenie internetu, spacery po lesie i nie zwracanie uwagi na policyjne gestapo, wręczające bezprawne mandaty na podstawie bezprawnych zarządzeń bandytów u władzy.

Objawy psychiczno - zewnętrzne koronopierdolca: donosicielstwo, traktowanie drugiego człowieka jak wroga, nieustanne dokarmianie się newsami medialnymi o liczbie chorych i zmarłych, siedzenie w domu pod pierzyną i modły "co z nami będzie", trwała odporność na wiedzę, częste huśtawki emocjonalne, agresja werbalna i niekiedy fizyczna, niereformowalne przekonanie o nieuchronnej zagładzie, podsycane trumnami z Bergamo (czyli zakłamanymi medialnymi obrazkami pochodzącymi z innych zupełnie okoliczności, sprzed kilku lat), robienie w marketach zapasów żywnościowych jak na wojnę

Specyfika: koronopierdolec psychiczny szerzy się około trzy tysiące razy szybciej niż typowy wirus koronowy SARS.Co.V-2 i powoduje dziewięć tysięcy razy większe od niego szkody psychiczno - gospodarcze

Szacunkowa liczba zakażonych: połowa populacji świata i 70% ludzi w Polsce

Prognoza: psychiatrzy szacują, że terapie leczące w przyszłości z koronopierdolca psychicznego pochłaniać będą 90% mocy przerobowych polskiej służby zdrowia"
Grzegor... Szczepilem się na grypę i niespodzianka po dwóch latach miałem grypę...
Bonus B... Siłą mnie nie zaszczepią. Komuna bis
Arkadiu... Polecam filmik Paranoja Strachu
Pawel N... Ja i tak nie będę się szczepił?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IzOZZ51Ny_k