wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.

Koronawirus nie taki groźny? Polaków czeka bieda przez...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:

Najlepsze komentarze:

Rutra J... Brawo
TheMM19... Polska jest podobno krajem głównie katolickim, choć nie brak też prawosławnych i grekokatolików. W ogóle wszyscy chrześcijanie uznają DEKALIOG. Otóż w tym zbiorze zasad jest na czołowym miejscu przykazanie: "Czcij ojca swego i matkę swoją". Biorąc to pod uwagę, w kulturze polskiej od setek lat dzieci i wnukowie, a także prawnukowie podchodzili do seniorów nie tylko ze czcią, ale też miłością. W naszej kulturze nikt nie "krakał" nad starszymi: "Jesteś stary(-a), to wnet umrzesz!". Odwrotnie, dzieci, wnukowie, prawnukowie podchodzili do seniorów ze szczególną tkliwością i pomocą. Tymczasem w chwili obecnej
w mediach całego świata, w tym polskich, rozległo i rozlega się krakanie: "O, jesteś stary(-a), to zginiesz od koronawirusa!!!" Ciekawe, kto zainicjował i wzmacnia tę tendencję - ciągłego
stresowania seniorek i seniorów? Czy ta antykultura chrześcijańska nie jest czasem rozpalana przez instytucje ubezpieczeniowe zainteresowane w jak najszybszych zejściach ludzi starych, aby nie wypłacać im rent i emerytur?
Pejkooo... Czesi dzisiaj wiekszosc obostrzen zniesli. Juz siłownie nawet otwarte... Pomyslcie ludzie troszke... Na powietrze wyjdzcie. Pozdro
Djw Nak... Wielka epidemia przez dwa miesiace zabila polowe z dziennej ilosci zgonow w Polsce LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zofia C... Proponuję, żeby programy publicznej urozmaicić informacjami na temat zgonów na wszystkie rodzaje chorób w danym dniu, to mogłoby znacznie poprawić oglądalność i obniżyć koszty działalności tego rządowego ścieku. Korona królów jako przypomnienie o wszechobecnym obecnie wirusie przeplatana wizerunkami innych wirusów równie barwnych a nieznanych dotychczas szerszej publiczności. Wygląd i kolorystyka uzależniona od agresywności zobrazowanego paskudztwa. Obrazy zżartych przez nikotynę płuc i zniszczonej alkoholem wątroby też byłyby mile widziane.
Robert ... gratukuje Bialorusi prezydenta
ddark... A ja myślałem że bardzo groźny i wylazłem dopiero dzisiaj z nory. Dziwią mnie takie tytuły i portale, kanały tzw. prawicowe, które od początku tej hucpy, globalnego oszustwa, zastanawiają się jest wirus czy niema wirusa. Wirus był, jest i będzie ale nie robi takiego spustoszenia, jak media robią w mózgach ludzi. Zawsze się patrzy co dzieje się za kurtyną, jednak dziwne, że ten kanał i inne które mienią się prawicowe przez dwa miesiące nie mogły potwierdzić, że to zwykła zasłona dymna, przed czymś innym. Wspomnijcie jeszcze coś o tych kagańcach( maseczkach) co to mają chronić przed wirusem, (obecna wersja podana do wierzenia to nie chronią tego co nosi, tylko jego adwersarza, kiedyś kolegę, sąsiada, współpasażera w autobusie czy tramwaju.
Dzisiaj temperatura ok 20stopni, za chwilę może 30 stopni. Jak myślicie ile będzie chorych na jesieni na choroby bakteryjne gardła, zapalenie płuc itp. Wtedy trzeba będzie użyć wiarygodne testy, i co się okaże, oczywiście KORONA, tylko szczepienie.
Mariusz... Panie. Prawda w końcu ujrzy światło dzienne. Że mamy do czynienia z przekrętem na skalę światową. Nie tylko ja, od dawna to mówię, że to inna odmiana grypy. Sprawdziłem statystyki chorób grypy z poprzednich lat, i to co mówią media i kłamliwy rząd PIS w raz z oszołomem Ministrem Zdrowia Szumowskim. Wy to chociaż nie boicie się mówić prawdy. W Cw24tv tam to dopiero prowadzący, sieje panikę strachu.
Robert ... piszemy na maskach stop 447
arek057... tarcza nr. 2 to abstrakcja
arek057... jeszcze trochę i wyjdziemy na ulicę
Grzegor... Korona!! Największe oszustwo 21 wieku!!!!!
arek057... BO JEST CENZURA PREWENCYJNA , prawdy w Polsce z telewizji się nie dowiesz !!!
KorbaVe... Wszędzie protesty, a poliniaki karnie w kagańcach :/
Adam An... Ja zerwalem dwie długoletnie przyjaźnie gdy usłyszałem że z uśmiechem na ustach szczycili się że donieśli na kogoś tam.. Tfuuuu
Wojciec... Niech się autor Dorzeczy sam się zaszczepi. Kierowanie zapędów xydowskich zbrodniarzy typu Gates na ludzi starych (szczepionki) jest nakłanianiem do eutanazji. Zamiast szczepień sąd dla zbrodniarzy.
Wieso I... Kochani ?ile to mamy wytrzymac!!!to jest jedna sciema!!!!Swiatowa!!!!!!
Kamila ... To znaczy ze seniorzy i slabsi do odstrzalu? ??? Pana zdaniem? ????? Niech sie pan zarazi jak taki odwazny! !!!!!!
J. Amel... Cytujecie to, co dla Was wygodne.
Dlaczego nie powiecie o dziewczynce- niemowlęciu z Nowego Jorku, Jay Natalie, córeczce strażaka, która zmarła na koronawirus? Albo o nastolatce z Belgii.
Beata R... ZAMACH STANU NA CAŁYM ŚWIECIE NA TLE POLITYCZNO FINANSOWYM
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zNa7uD4ryMk